autor: Peter Cingel
1836x čítané

Bardejovčania prehrali po prvý raz v jarnej časti prvej dorasteneckej ligy.

Partizán Bardejov - AS Trenčín 1:2 (1:2)

V prvom polčase hostia ukázali, že ich vedenie v prvoligovaj tabuľke je zaslúžené. Dvakrát sa presadil Sabler a zdalo sa, že o výsledku je rozhodnuté. V 38. minúte Bačík podcenil Sipľakovu strelu z diaľky a tá prekvapujúco skončila za jeho chrbtom. Bardejovčania ožili a vyrovnať mohli ešte do konca prvého polčasu. V druhej časti hry sa domáci snažili zvrátiť nepriaznivý stav, ale aj hostia niekoľkokrát pohrozili. Skóre sa však už nezmenilo, a tak Partizán prehral prvý zápas v jarnej časti súťaže.

Góly: 38. Sipľak - 22. a 36. Sabler,  rozhodovali Kozák - Jancura, Bochnovič, ŽK:  Tóth, Jurica (obaja AS)

Partizán: Gmitter - Iľko, Sipľak, Berežný, Jurčišin (62. Čegiň), Rokošný, Matkobiš, Kačmár, Niščák (82. Bľanda), Kolibab (62. Guľa), Babčák.

AS: Bačík - Tóth, Chrenko, Ranko, Kochan, Čentéš, Malik (82. Sipos), Jurica, Sable (88. Bakši), Bero (59. Čelko), Bariš.

I. liga mladšieho dorastu

Partizán Bardejov - AS Trenčín 2:3  (1:2), góly za Bardejov: Olejár 2

Galéria
Bardejov - Trenčín 1:2 + fotogalériaBardejov - Trenčín 1:2 + fotogalériaBardejov - Trenčín 1:2 + fotogalériaBardejov - Trenčín 1:2 + fotogalériaBardejov - Trenčín 1:2 + fotogaléria