autor: Peter Cingel
1690x čítané

V Bardejove sa hralo o záchranu v najvyššej dorasteneckej súťaži.

Partizán Bardejov - MFK Dubnica 1:1 (1:0)

V Bardejove hrali mužstvá z jedenásteho a dvanásteho mužstva tabuľky. Zisk 3 bodov by pre obe znamenal, že pred posledným kolom ligy sa už nemusia báť o záchranu. Stretnutie lepšie začali domáci a v 14. minúte, po peknej akcii skóroval Niščák.  Aj v nasledujúcich minútach mali domáci viac z hry a niekoľko šancí ale hostia sa nevzdávali a v závere, po chybe a nedôraznosti domácej obrany dokázali vyrovnať.

Vzhľadom na to, že Zlaté Moravce prehrali doma so Žilinou, bod obom mužstvám stačí na definitívu v prvej lige.

Góly: 14. Niščák - 84.Valjent, rozhodovali  Glova - Kunst, Dolhý, bez kariet.

Partizán: Gmitter -  Iľko, Jurčišin (61. Dzivý) ,Matkobiš (28. Čegiň), Kačmár, Kolibab, Babčák, Jaš, Niščák (85. Bľanda) , Sipľák, Berežný.
MFK: Slávik - Luhový, Valjent, Liener, Suchý, Krupanszki (Szucs), Homer, Švirik, Bacmaňák (74. Janco), Cisár, Paldauf (74. Funtek).

Galéria
Bardejov – Dubnica 1:1 + fotogaléria Bardejov – Dubnica 1:1 + fotogaléria Bardejov – Dubnica 1:1 + fotogaléria Bardejov – Dubnica 1:1 + fotogaléria Bardejov – Dubnica 1:1 + fotogaléria