Bardejov – Žiar/D. Ždaňa 1:0 (0:0) + fotogaléria

autor: Peter Cingel
1684x čítané

Bardejovčania zvíťazili najtesnejším rozdielom.

Partizán Bardejov - FK Pohronie Žiar n/H Dolná Ždaňa 1:0 (0:0)

Bardejovčania začali s chuťou a už v 2. minúte si vypracovali šancu. Po akcii J. Zápotoku našiel Pisárik pred bránou De Azaveda, jeho strelu zblokovala obrana hostí. V 16. minúte po faule na domáceho hráča, ponechal Jurenka výhodu a Pisárik sa ocitol sám pred bránou FK ale Gramblička jeho šancu zmaril. Hostia pohrozili v 20. minúte. Po dobre zahratom rohovom kope vyhlavičkoval loptu z bránkovej čiary Kica. V závere polčasu Čikoš -Pavličko s prehľadom zlikvidoval príležitosť Bobra.

Aj v druhom polčase bol Partizán aktívnejší.  V 55. minúte strela J. Zápotoku len tesne minula bránku Pohronia. Vytúžený gól prišiel v 60. minúte. J. Zápotoka vysunul  De Azaveda a ten s prehľadom zakončil. Po góle hostia otvorili hru a snažili sa vyrovnať. V 86. min. prišiel pekný futbalový moment. Dzúrik napálil z vyše 20 metrov do žrde bránky FK. Nedáš dostaneš sa takmer potvrdilo v závere zápasu, keď Páleník len tesne minul bránu domácich.

Gól: 60. De Azavedo, rozhodovali: Jurenka - Vindiš, Špivak, ŽK: J. Zápotoka, L. Zápotoka - Krivjančin, 640 divákov.

Partizán: Čikoš-Pavličko - J. Zápotoka (85. Berecký), Palša, Grohoľ (79. Cuprišin), Kica, De Azavedo, Staš, Dzúrik, L. Zápotoka, Pisarik (46. Kuhajdík), Hanuščák.

Galéria
Bardejov – Žiar/D. Ždaňa 1:0 (0:0) + fotogalériaBardejov – Žiar/D. Ždaňa 1:0 (0:0) + fotogalériaBardejov – Žiar/D. Ždaňa 1:0 (0:0) + fotogalériaBardejov – Žiar/D. Ždaňa 1:0 (0:0) + fotogalériaBardejov – Žiar/D. Ždaňa 1:0 (0:0) + fotogaléria