Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

22. 09. 2013 o 12:03

Vyrovnaná bilancia

autor: Attila Mikloško
1221x čítanéHodnotenie 9. kola III. dorasteneckej ligy - šarišská.

Bilancia 9. kola: 7  3  1  3   15:14  11:11

V tabuľke III.ligy šarišskej  vedúca štvorica bodovala naplno. Udržala si tak bezpečný náskok od  v poradí piateho družstva III.ligy šarišskej, Dulovej Vsi. Líder tabuľky z Chminianskej Novej Vsi zásluhou strelecky disponovaného Vladimíra Tobiáša (24 gólov - 1.miesto v tabuľke strelcov III.triedy šarišskej), otočil zápas v Plavnici. Domáci v závere už iba korigovali z pokutového kopu (Peter Gálik), na 2:3. Malcov prišiel doma o dva body s Kapušanami, zostáva preto na predposlednom mieste rebríčka. Šarišské Michaľany hostili zlepšujúcu sa Starú Ľubovňu. Hostia sa napriek svojmu nelichotivému postaveniu v tabuľke  prezentovali otvorenou hrou, čo kvitoval aj tréner domácich Tibor Guzík. Napriek tomu, že s výkonom svojich zverencov nebol spokojný. Potešili ho aspoň  tri góly  v súperovej sieti, ktoré padli po pekných kombinačných akciách a samozrejme aj tri body. Podolínec  potvrdil na ihrisku v Bardejovskej Novej Vsi nevyrovnanosť svojich jesenných  výkonov. Tentokrát  zásluhou gólov Štefana Kyseľu vykompenzoval domácu prehru  z minulého kola (Podolínec - Šar.Michaľany 1:6). Chlapci z Čirča nevynikajú technikou, ale za každých okolností hrajú s nasadením a žiaden výsledok nie je pre nich vopred stratení. Potvrdili to opäť u posledného mužstva súťaže v Pušovciach, kde využili sedem hrubých chýb domáceho družstva (po úvodnej štvrťhodinovke vyhrávali  už 3:0). Druhé družstvo súťaže Fintice nezastavila vo víťaznom ťažení ani Beloveža. Tri góly Martina Silvaia a dva Jána Kukuča rozhodli o ich bezpečnom víťazstve. Červená karta Jaroslava Adama (51.minúta), ovplyvnila vývoj zápasu v Dulovej Vsi, preto zverenci Martina Bystroňa odchádzali z ihriska  po deväťdesiatich minútach s prehrou rozdielom triedy. Zápas Raslavice - Kurima bol odložený. Odohrá sa 26.9. o 15 h.

9. kolo: 3 góly - Ján Vrábeľ (Čirč), Martin Silvai (Fintice), 2 góly - Vladimír Tobiáš (Chminianska Nová Ves),  Ján Kukuč (Fintice), S. Kysela (Podolínec), D. Lichvár (Šar. Michaľany).