Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

09. 10. 2013 o 21:50

Dvoch Podhradčanov musela ratovať záchranka

autor: Karol Csobadi
1695x čítanéV ostatnom kole sa šiestoligistom z Gemera nedarilo. Nezaknihovali si ani jedno víťazstvo a Podhradčania na dôvažok prišli o dvoch hráčov, ktorých musela záchranka previesť na ošetrenie do košickej FN L. Pasteura.

Podhradčania na stretnutie s Vyšným Opátskym B cestovali do Krásnej, kde Opátske hráva svoje domáce zápasy. Po štvrťhodine sa hostia ujali vedenie Mésznerovým gólom. Domácim sa podarilo vyrovnať, ale Mészner po druhýkrát otočil skóre v prospech hostí. Po prestávke domáci po druhýkrát vyrovnali a neskôr šli aj do vedenia. Po hodine hry však Mészner zavŕšil svoj hetrik a bolo vyrovnané. „ Neskôr sa nám prestalo dariť a dvakrát sme inkasovali. Na dôvažok si po nedorozumení Oravca z brankárom Kerekešom pri nešťastnom nezavinenom strete obaja spôsobili tržné rany. Záchranka ich odviezla do nemocnice, kde im tržne rany na hlave a brade zašili“, opísal nelichotivé momenty predseda klubu FK Krásnohorské Podhradie Štefan Kún. Do brány následne nastúpil hráč z pola T. Hajduk, ktorý ešte raz inkasoval. Za Oravca už nastúpiť nemal kto, a tak záver dohrávali hostia s desiatimi hráčmi.