Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

11. 10. 2013 o 10:45

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
2244x čítané



Dvanáste štvrtoligové, rovnaké piatoligové kolo, ako aj jubilejné desiate šiestoligové, to je ponuka blížiaceho sa víkendu. Tradičná porcia 59 zápasov je tentoraz rozdelená medzi Prešovský a Košický kraj v pomere 33:26.

Do pozornosti dávame zmeny dejísk v týchto prípadoch: Vysoké Tatry budú hrať svoje domáce zápasy, počnúc týmto kolom, na ihrisku v Tatranskej Lomnici, futbalisti Dlhého Klčova a Kľušova zmenia, na základe rozhodnutia disciplinárky, domáce prostredie dočasne. 

 

Prešovský kraj

Bardejov

V. liga Sever - 12.kolo - 13.10.2013 o 14.30 hod.:

OŠK Kľušov - FO AJAX Pakostov (Maličký, Jasečko, Laskovský, Barna)

OFK SIM Raslavice - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom (Filipák, Ondrášek, Capík, Tornay)

VI. liga Šarišská - 10.kolo - 13.10.2013 o 14.30 hod.:

TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Šľachtiteľ Malý Šariš (Šípoš, Pika, Baksay, Čigáš)

FK Gerlachov - TJ Javorina Malcov (Bančanský, Kováč, Marušin, Eliáš)

Humenné

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 10.kolo - 13.10.2013 o 14.30 hod.: 

TJ Jasenov - OFK Tatran Bystré (Bajo, Brendza, Konečný, Dudáš)

FKO Kochanovce - TJ Družstevník Breznica (Mišenčík, Čertický, Dušek, Hreško) - o 10.30 hod.

FK Kamenica nad Cirochou - TJ Družstevník N.Hrušov (Kovaľ, Dušek, Čertický, Šafránko)

Kežmarok

VI. liga Podtatranská - 10.kolo - 13.10.2013 o 14.30 hod.:

MŠK Slavoj Spišská Belá - TJ FK Lokomotíva Margecany (Roman, Židišin, Maček, Čeľovský)

Poprad

IV. liga - 12.kolo - 13.10.2013 o 14.30 hod.:

FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry - TJ Veľké Revištia (Marcin, Cuprák, Novotný, Leško st.), hrá sa v Tatranskej Lomnici

FK Svit - FK Košice-Barca (Dolhý, Žofčák, J. Mano, Mriglot)

V. liga Sever - 12.kolo - 13.10.2013 o 14.30 hod.:

ŠK Štrba - 1.MFK Kežmarok (Chnupa, Sedlačková, Djordjevič, Komár)

VI. liga Podtatranská - 10.kolo - 13.10.2013 o 14.30 hod.:

FK Poprad ´B´ - FK Družstevník Spišské Bystré (Klokočka, Jančár, Kočiš, Šproch) - o 10.30 hod.

OFK Kravany - TJ Slovan Nálepkovo (Sendek, Kunaj, Drabant, Borufka)

FK 1931 Hranovnica - ŠK Harichovce (J. Eperješi, Kuspan, Šimco, Sendek st.)

Prešov

V. liga Sever - 12.kolo - 13.10.2013 o 14.30 hod.:

Sokol Ľubotice - MŠK Spartak Medzilaborce (Šeršeň, Zvolánek, P. Havrila, Vaško)

FK Slovan Kendice - OFK Tatran Kračúnovce (Mati, I. Havrila, Želinská, Kostík)

OŠK Fintice - MsFK Hanušovce nad Topľou (Ondič, Greško, Šimková, Gnip)

VI. liga Šarišská - 10.kolo - 13.10.2013 o 14.30 hod.:

TJ Družstevník Župčany - TJ Beloveža (Sakalík, Darivčák, Tomáš, Jenčo)

OFK Chmiňany - OŠFK Šarišské Michaľany (Godžák, Gnip, Pristač, Piruch)

Sabinov

IV. liga - 12.kolo - 13.10.2013 o 14.30 hod.:

MFK Slovan Sabinov - FK Spišská Nová Ves (Kováčová, Tabaka, Gaľa, Gavalier)

VI. liga Šarišská - 10.kolo - 13.10.2013 o 14.30 hod.:

FK Šarišské Dravce - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (Štefanič, Zubka, Tirpák, Sadiv)

OFK Uzovce - FK Busov Gaboltov (Hríb, Paulišin, Rezanka, Tkáčik)

Stará Ľubovňa

IV. liga - 12.kolo - 13.10.2013 o 14.30 hod.:

FK Družstevník Plavnica - TJ FK Vyšné Opátske (Bochnovič, Rumančík, Baldovský, Ferenc)

V. liga Sever - 12.kolo - 12.10.2013 o 14.30 hod.:

MFK Stará Ľubovňa - FK Rozvoj Pušovce (Slebodník, Micheľ, Rási, Lumtzer)

VI. liga Šarišská - 10.kolo - 13.10.2013 o 14.30 hod.:

ŠK Nová Ľubovňa - TJ Družstevník Záhradné (Haviarik, Gonos, Končár, Ondík)

Stropkov

IV. liga - 12.kolo - 13.10.2013 o 14.30 hod.:

MŠK Tesla Stropkov - MŠK Spišské Podhradie (Ištoňa, Lipták, Bednár, Škody)

Svidník

IV. liga - 12.kolo - 13.10.2013 o 14.30 hod.:

MFK Slovan Giraltovce - MFK Snina (Džima, Čech-Špirek, Želizňák, Lisák)

FK Drustav Svidník - MFK Zemplín Michalovce ´B´ (Michalík, Bucko, Mišková, Kotrády)

Vranov nad Topľou

V. liga Sever - 12.kolo - 13.10.2013 o 14.30 hod.:

OcFK Dlhé Klčovo - FK Tatran Zámutov (Korečko, Zajac, Knapíková, Krajčík)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 10.kolo - 13.10.2013 o 14.30 hod.: 

FK Vechec - FK Soľ (Reňo, D. Mano, Bányácsky, Gábor)

ŠK Sačurov - OFK Agrifop Stakčín (Marcin, Dankanin, Tušek, Minaroviech)

OcŠK Sečovská Polianka - OŠK Udavské (Tabiš, Mišenčík, Daňo, Duška)

TJ Šimonka Čierne nad Topľou - TJ Slovan Belá nad Cirochou (Marko, Feckanin st., Jacečko, Tarcala)

 

Košický kraj

Gelnica

V. liga Juh - 12.kolo - 13.10.2013 o 14.30 hod.:

ŠK Slovan Veľký Folkmar - TJ Mladosť Kalša (Mišenčík, Jurášek, Béreš, Čaga)

Košice-mesto

V. liga Juh - 12.kolo - 13.10.2013 o 14.30 hod.:

FK Šaca - MFK Sobrance (Mi. Hudák, Palinský, Friga, Kačmár)

VI. liga Košicko-gemerská - 10.kolo - 13.10.2013 o 14.30 hod.:

FK Košická Nová Ves - TJ Tatran Betliar (Barát, Švec, Škodi, Popík)

MFK Ťahanovce - TJ Družstevník Malá Ida (Novák, Kavčák, Havriško, Dub)

Košice-okolie

V. liga Juh - 12.kolo - 13.10.2013 o 14.30 hod.:

OFK Slovan Poproč - MFK Spartak Medzev (Fabíny, Rási, Hegeduš, R. Tóth)

Tatra Sokoľany - SP MFK Rožňava (Kunzo, Olejník, Vass, Mišenčík)

VI. liga Košicko-gemerská - 10.kolo - 12.10.2013 o 14.30 hod.:

TJ Cementár Turňa n/B - MŠK Ďurkov (Miklóš, Kavčák, Roka, Zvolánek)

FK Geča 73 - TJ Kokšov-Bakša (Hufnágel, Kovalčin, Kavčák, Koščák) - 13.10.2013, o 10.45 hod.

Michalovce

V. liga Juh - 12.kolo - 13.10.2013 o 14.30 hod.:

ŠK Strážske - FO Slavoj Kráľovský Chlmec (Juhás, P. Holp, Trembeckí, Dzido)

VI. liga Zemplínska - 10.kolo - 13.10.2013 o 14.30 hod.:

ŠK Agro Palín - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (Prokopovič, Jevín, Choma, Korinko)

OŠK Vinné - TJ Družstevník Parchovany (M. Holp, Harajbič, Kriak, Fencík)

ŠK Naciná Ves - TJ Olympia Borša (Vasilenko, Micheľ, Ginda, Kalanin)

OFK Lastomír - TJ Družstevník Čičarovce (Černica, Kovalčin, V. Tóth, Hajdada)

Rožňava

VI. liga Košicko-gemerská - 10.kolo - 13.10.2013 o 14.30 hod.:

FK Gemerská Poloma - TJ Družstevník Budimír (Baloga, J. Kmec, Kandráč, Pečarka)

FK Krásnohorské Podhradie - FK Gemerská Hôrka (Kováč, Gál, Sendek, Hudák) - 12.10.2013

MFK Dobšiná - TJ FK Vyšné Opátske ´B´ (Šuba, Pavlovský, Beluško, Michna)

Spišská Nová Ves

IV. liga - 12.kolo - 13.10.2013 o 14.30 hod.:

FK Pokrok SEZ Krompachy - FK Haniska (Homoľa, Drenko, L. Tóth, Bazár)

V. liga Juh - 12.kolo - 13.10.2013 o 14.30 hod.:

MŠK Tatran Spišské Vlachy - OŠK Rudňany (Biroš, Bíro, Mihalíková, Onofrej)

VI. liga Podtatranská - 10.kolo - 13.10.2013 o 14.30 hod.:

OŠK Teplička n/H - AŠK Mária Huta Gelnica (Kocúr, V. Havrila, Fortuňák, Sakáč)

TJ Slovan Smižany - FK 05 Levoča (Slimák, Antl, Kriviančin, Knut)

TJ Štart Hrabušice - FK Slovan Helcmanovce (Cuprák, Kunaj, V. Havrila, Ivanov) - o 10.30 hod.

Trebišov

V. liga Juh - 12.kolo - 13.10.2013 o 14.30 hod.:

Družstevník Veľký Horeš - MFK Veľké Kapušany (Gál, Černický, Žulevič, M. Tkáč)

TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - FK Čaňa (Feckanin ml., Leferovič, Čonka, Szabó)

VI. liga Zemplínska - 10.kolo - 13.10.2013 o 14.30 hod.:

TJ Družstevník Cejkov - FK Žbince (Gajdoš, Kuľha, Onofrej, Lacko)

FK Slavoj Sečovce - OŠK Krišovská Liesková (Farkaš, Roka, Guba, Čerevka)

FK Tatran Úpor - OŠK Zalužice (Tomeček, Béreš, Treščák, Klič)