Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

18. 10. 2013 o 14:20

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
2225x čítané



Trinástka je číslo pre poverčivých, či už s pozitívnym alebo negatívnym významom. Pred nami je štvrtoligové a piatoligové kolo s týmto poradovým číslom. Komu prinesie šťastie a komu nie, na to dajú odpoveď až samotné víkendové zápasy. Šiesta liga načne jedenástym kolom druhú desiatku zápasov. Pomer zápasov podľa dejiska zostáva oproti minulému týždňu nezmenený - 33:26. S tým rozdielom, že väčší počet stretnutí uvidia tentoraz fanúšikovia v Košickom kraji.

Prešovský kraj

Bardejov

VI. liga Šarišská - 11.kolo - 20.10.2013 o 14.00 hod.:

FK Busov Gaboltov - TJ Slovan Dlhá Lúka (Maňkoš, Béreš, Tomeček, Tornay)

TJ Javorina Malcov - OFK Uzovce (Piro, V. Havrila, Ginda, Klič)

TJ Beloveža - ŠK Nová Ľubovňa (J. Kmec, Ruščanský, Holp, Čerevka)

Humenné

V. liga Sever - 13.kolo - 20.10.2013 o 14.00 hod.:

FO AJAX Pakostov - ŠK Štrba (M. Zvolánek, Zajac, Rási, Koščo)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 11.kolo - 20.10.2013 o 14.00 hod.: 

OŠK Udavské - TJ Šimonka Čierne nad Topľou (J. Eperješi, Prokša, Šuba, Mriglot)

Kežmarok

V. liga Sever - 13.kolo - 20.10.2013 o 14.00 hod.:

1.MFK Kežmarok - OFK SIM Raslavice (I. Havrila, Baldovský, Kunzo, Fencík)

Levoča

IV. liga - 13.kolo - 20.10.2013 o 14.00 hod.:

MŠK Spišské Podhradie - MFK Slovan Giraltovce (Karaffa, Jasečko, Marcin, Ondík)

VI. liga Podtatranská - 11.kolo - 20.10.2013 o 14.00 hod.:

FK 05 Levoča - FK 1931 Hranovnica (Mačák, Bányácsky, Konečný, Lacko)

Medzilaborce

V. liga Sever - 13.kolo - 20.10.2013 o 14.00 hod.:

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - FK Slovan Kendice (Haviarik, Gonos, P. Havrila, Minaroviech)

MŠK Spartak Medzilaborce - OŠK Kľušov (Olejník, Djordjevič, Hegeduš, Škody)

Poprad

VI. liga Podtatranská - 11.kolo - 20.10.2013 o 14.00 hod.:

FK Družstevník Spišské Bystré - OŠK Teplička n/H (Kandráč, Pristáč, Darivčák, Vaško)

Prešov

V. liga Sever - 13.kolo - 20.10.2013 o 14.00 hod.:

FK Rozvoj Pušovce - Sokol Ľubotice (Bochnovič, Čonka, Leferovič, Štofka)

VI. liga Šarišská - 11.kolo - 20.10.2013 o 14.00 hod.:

FC Pivovar Šariš Veľký Šariš - OFK Chmiňany (Feckanin st., Končár, Kovaľ, Borufka)

TJ Družstevník Záhradné - FK Šarišské Dravce (Juhás, Kunaj, Roman, Sendek st.)

TJ Šľachtiteľ Malý Šariš - TJ Družstevník Župčany (Brendza, Gál, Farkaš, Lumtzer)

Sabinov

VI. liga Šarišská - 11.kolo - 20.10.2013 o 14.00 hod.:

OŠFK Šarišské Michaľany - FK Gerlachov (Alexa, Pika, Roka, Hajdada)

Snina

IV. liga - 13.kolo - 20.10.2013 o 14.00 hod.:

MFK Snina - MFK Slovan Sabinov (Bucko, Lang, Dolhý, Labanc)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 11.kolo - 20.10.2013 o 14.00 hod.: 

TJ Slovan Belá nad Cirochou - TJ Jasenov (Kavčák, P. Kmec, Kováč, Duška)

OFK Agrifop Stakčín - OcŠK Sečovská Polianka (Dušek, Šeršeň, Tirpák, Komár)

Stropkov

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 11.kolo - 20.10.2013 o 14.00 hod.: 

TJ Družstevník Breznica - FK Kamenica nad Cirochou (Ulian, Škodi, Fedák, Lisák)

Svidník

V. liga Sever - 13.kolo - 20.10.2013 o 14.00 hod.:

OFK Tatran Kračúnovce - OcFK Dlhé Klčovo (Baloga, Jurášek, Žulevič, Koščák)

Vranov nad Topľou

V. liga Sever - 13.kolo - 20.10.2013 o 14.00 hod.:

MsFK Hanušovce nad Topľou - MFK Stará Ľubovňa (Laskovský, Mi. Hudák, Želizňák, K. Zvolánek)

FK Tatran Zámutov - OŠK Fintice (Vass, J. Mano, Berta, R. Tóth)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 11.kolo - 20.10.2013 o 14.00 hod.: 

FK Soľ - ŠK Sačurov (Harajbič, Gajdoš, Guba, Ivanov)

TJ Družstevník N.Hrušov - FK Vechec (Tomáš, Godžák, Barát, Maturkanič)

OFK Tatran Bystré - FKO Kochanovce (Černica, Bednár, Antl, M. Eperješi)

 

Košický kraj

Gelnica

VI. liga Podtatranská - 11.kolo - 20.10.2013 o 14.00 hod.:

FK Slovan Helcmanovce - MŠK Slavoj Spišská Belá (Ziemba, Mihálik Daňo, Džubák)

TJ Slovan Nálepkovo - TJ Slovan Smižany (Beluško, Trembeckí, Novák, Tkáčik)

AŠK Mária Huta Gelnica - OFK Kravany (Drabant, Kuspan, Kovaľ, Sadiv) - 19.10.2013

TJ FK Lokomotíva Margecany - FK Poprad ´B´ (Onofrej, Drabant, Slimák, Sakáč)

Košice-mesto

IV. liga - 13.kolo - 20.10.2013 o 14.00 hod.:

FK Košice-Barca - FK Drustav Svidník (Černický, Drenko, Béreš, M. Tkáč)

TJ FK Vyšné Opátske - FK Svit (Greško, Hepka, Michalík, Bednár)

VI. liga Košicko-gemerská - 11.kolo - 20.10.2013 o 10.30 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske ´B´ - MFK Ťahanovce (Sedlák, Mati, Bajo, Kunzo)

Košice-okolie

IV. liga - 13.kolo - 20.10.2013 o 14.00 hod.:

FK Haniska - MŠK Tesla Stropkov (Ondrášek, Paulišin, Ondič, Knut)

V. liga Juh - 13.kolo - 20.10.2013 o 14.00 hod.:

FK Čaňa - ŠK Strážske (Fabíny, Rumančík, Klovanič,  Ferenc)

MFK Spartak Medzev - TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (Palinský, Filipák, Hrinda, Dudáš)

TJ Mladosť Kalša - OFK Slovan Poproč (R. Weiss, Tabaka, Korečko, Hreško)

VI. liga Košicko-gemerská - 11.kolo - 20.10.2013 o 14.00 hod.:

TJ Družstevník Malá Ida - TJ Cementár Turňa n/B (Fortuňák, Bajo, Mati, Koščo)

TJ Kokšov-Bakša - FK Krásnohorské Podhradie (D. Mano, Reňo, Vasilenko, Barvirčák)

TJ Družstevník Budimír - FK Košická Nová Ves (Rezanka, Lipták, Kriak, Gajdoš)

MŠK Ďurkov - FK Gemerská Poloma (Mišenčík, Treščák, Štefek, Dzido)

Michalovce

IV. liga - 13.kolo - 20.10.2013 o 14.00 hod.:

MFK Zemplín Michalovce ´B´ - FK Pokrok SEZ Krompachy (Cuprák, Baksay, Holp, Gábor), hrá sa na umelej tráve

V. liga Juh - 13.kolo - 20.10.2013 o 14.00 hod.:

MFK Veľké Kapušany - MŠK Tatran Spišské Vlachy (Marko, Chnupa, Micheľ, Gnip)

VI. liga Zemplínska - 11.kolo - 20.10.2013 o 14.00 hod.:

TJ Družstevník Čičarovce - TJ Družstevník Cejkov (Kuspan, Hríb, Marcin, Guľko)

OŠK Zalužice - OFK Lastomír (Dankanin, Tušek, Bíro, Krajčík)

OŠK Krišovská Liesková - ŠK Naciná Ves (Švec, Mikloš, Verdžák, Voroňák)

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - OŠK Vinné (Moroz, V. Tóth, Šípoš, Kolesár)

FK Žbince - ŠK Agro Palín (Kovalčin, Marušin, Stretavský, Dub)

Rožňava

V. liga Juh - 13.kolo - 19.10.2013 o 14.00 hod.:

SP MFK Rožňava - Družstevník Veľký Horeš (Lipták, Hegeduš, Černica, Švarc)

VI. liga Košicko-gemerská - 11.kolo - 20.10.2013 o 14.00 hod.:

FK Gemerská Hôrka - MFK Dobšiná (Konečný, Kocúr, Džima, Kotrády) - 19.10.2013

TJ Tatran Betliar - FK Geča 73 (Slebodník, Pavlovský, L. Tóth, Michna)

Sobrance

IV. liga - 13.kolo - 20.10.2013 o 14.00 hod.:

TJ Veľké Revištia - FK Družstevník Plavnica (Mišenčík, Gaľa, Zubka, Čabala)

V. liga Juh - 13.kolo - 19.10.2013 o 14.00 hod.:

MFK Sobrance - ŠK Slovan Veľký Folkmar (Micheľ, Feckanin ml., Židišin, Leško st.)

Spišská Nová Ves

IV. liga - 13.kolo - 19.10.2013 o 14.00 hod.:

FK Spišská Nová Ves - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (Želizňák, Tramita, Homoľa, Eliáš)

V. liga Juh - 13.kolo - 20.10.2013 o 14.00 hod.:

OŠK Rudňany - FK Šaca (Ištoňa, Čech - Špirek, Sakalík, Kostík)

VI. liga Podtatranská - 11.kolo - 20.10.2013 o 14.00 hod.:

ŠK Harichovce - TJ Štart Hrabušice (Jacečko, Klokočka, Kriviančin, Čeľovský)

Trebišov

V. liga Juh - 13.kolo - 20.10.2013 o 14.00 hod.:

FO Slavoj Kráľovský Chlmec - Tatra Sokoľany (Capík, Bali - Jenčík, Tramita, Bazár)

VI. liga Zemplínska - 11.kolo - 20.10.2013 o 14.00 hod.:

TJ Olympia Borša - FK Tatran Úpor (Kohl, Gorel, Bančanský, Izrael)

TJ Družstevník Parchovany - FK Slavoj Sečovce (Kuľha, Havriško, Gnip, Mišenčík)