Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

25. 10. 2013 o 16:55

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
2078x čítané



Na sklonku októbra sa vyberieme na predposledné kolo prvej polovice regionálnych futbalových súťaží. Predpoveď počasia vyzerá veľmi sľubne, verme že fanúšikom okrem príjemného jesenného slniečka vyčaria úsmevy na tvárach aj futbalisti jednotlivých tímov svojimi výkonmi. Tridsaťdva zápasov hostí Prešovský kraj, o päť menej Košický.

Prešovský kraj

Bardejov

V. liga Sever - 14.kolo - 27.10.2013 o 14.00 hod.:

OFK SIM Raslavice - FO AJAX Pakostov (Olejník, Novotný, Želinská, Štofka)

VI. liga Šarišská - 12.kolo - 27.10.2013 o 14.00 hod.:

TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Družstevník Župčany (Darivčák, Sakalík, Vasilenko, Izrael)

FK Gerlachov - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (Pristáč, Rezanka, Bindas, Voroňák)

FK Busov Gaboltov - TJ Javorina Malcov (Kunaj, P. Holp, Kuľha, Lacko)

Humenné

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 12.kolo - 27.10.2013 o 14.00 hod.: 

TJ Jasenov - FKO Kochanovce (Gnip, Dušek, Čertický, M. Tkáč)

FK Kamenica nad Cirochou - OFK Tatran Bystré (Kovalčin, Vass, Fedák, Kolesár)

Kežmarok

VI. liga Podtatranská - 12.kolo - 27.10.2013 o 14.00 hod.:

MŠK Slavoj Spišská Belá - FK Poprad ´B´ (Šuba, Kunzo, J. Eperješi, Škody)

Levoča

IV. liga - 14.kolo - 27.10.2013 o 14.00 hod.:

MŠK Spišské Podhradie - FK Haniska (J. Mano, Béreš, Džima, Koščo)

Poprad

IV. liga - 14.kolo - 27.10.2013 o 14.00 hod.:

FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry - MFK Snina (P. Kmec, Bednár, Tramita, Jurášek), hrá sa v Tatranskej Lomnici

FK Svit - TJ Veľké Revištia (Čech-Špirek, Homoľa, Černický, R. Tóth)

V. liga Sever - 14.kolo - 27.10.2013 o 14.00 hod.:

ŠK Štrba - MŠK Spartak Medzilaborce (Trembeckí, Juhás, Mati, Mišenčík)

VI. liga Podtatranská - 12.kolo - 27.10.2013 o 14.00 hod.:

OFK Kravany - FK Družstevník Spišské Bystré (Pavlovský, Michalík, Tabiš, Korinko)

FK 1931 Hranovnica - TJ Slovan Nálepkovo (Kriviančin, Béreš, Choma, Lumtzer)

Prešov

V. liga Sever - 14.kolo - 27.10.2013 o 14.00 hod.:

Sokol Ľubotice - OŠK Kľušov (Friga, Ondič, Chnupa, Kotrády)

FK Slovan Kendice - 1.MFK Kežmarok (Feckanin ml., Berta, Leferovič, Zvolánek)

OŠK Fintice - OFK Tatran Kračúnovce (Židišin, Korečko, Knapíková, Borufka)

FK Rozvoj Pušovce - MsFK Hanušovce nad Topľou (Zajac, Drenko, Haviarik, Sadiv)

VI. liga Šarišská - 12.kolo - 27.10.2013 o 14.00 hod.:

OFK Chmiňany - TJ Družstevník Záhradné (Stretavský, Marcin, J. Kmec, Tarcala)

Sabinov

VI. liga Šarišská - 12.kolo - 27.10.2013 o 14.00 hod.:

FK Šarišské Dravce - TJ Beloveža (Štefek, Paulišin, Godžák, Koščo)

OFK Uzovce - OŠFK Šarišské Michaľany (Štefanič, Tomáš, Jevín, Šafranko)

Snina

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 12.kolo - 27.10.2013 o 14.00 hod.: 

TJ Slovan Belá nad Cirochou - OŠK Udavské (Onofrej, Bajo, Dankanin, Popík)

Stará Ľubovňa

IV. liga - 14.kolo - 27.10.2013 o 14.00 hod.:

FK Družstevník Plavnica - FK Spišská Nová Ves (Filipák, Mišková, Gál, Duška)

V. liga Sever - 14.kolo - 26.10.2013 o 14.00 hod.:

MFK Stará Ľubovňa - FK Tatran Zámutov (Mati, Gaľa, Hrinda, Dudáš)

VI. liga Šarišská - 12.kolo - 27.10.2013 o 14.00 hod.:

ŠK Nová Ľubovňa - TJ Šľachtiteľ Malý Šariš (Jančár, Baldovský, Beluško, Koščák)

Stropkov

IV. liga - 14.kolo - 27.10.2013 o 14.00 hod.:

MŠK Tesla Stropkov - MFK Zemplín Michalovce ´B´ (Lipták, Ruščanský, Lešková, Hajdada)

Svidník

IV. liga - 14.kolo - 27.10.2013 o 14.00 hod.:

MFK Slovan Giraltovce - MFK Slovan Sabinov (Kohl, Pika, Fabíny, Novysedlák)

FK Drustav Svidník - TJ FK Vyšné Opátske (Straka, Maličký, Marcin, Eliáš)

Vranov nad Topľou

V. liga Sever - 14.kolo - 27.10.2013 o 14.00 hod.:

OcFK Dlhé Klčovo - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom (Tabaka, Biroš, Šeršeň, Lisák)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 12.kolo - 27.10.2013 o 14.00 hod.: 

FK Vechec - TJ Družstevník Breznica (Želizňák, Baksay, Kocúr, Leško st.)

ŠK Sačurov - TJ Družstevník N.Hrušov (Ulian, Bančanský, Maňkoš, Krajčík)

OcŠK Sečovská Polianka - FK Soľ (Slimák, Černica, Kavčák, Repovský)

TJ Šimonka Čierne nad Topľou - OFK Agrifop Stakčín (Šimco, Kovaľ, Reňo, Komár)

 

Košický kraj

Gelnica

V. liga Juh - 14.kolo - 27.10.2013 o 14.00 hod.:

ŠK Slovan Veľký Folkmar - OŠK Rudňany (Kováčová, Lang, P. Havrila, Kanuščák)

VI. liga Podtatranská - 12.kolo - 27.10.2013 o 14.00 hod.:

FK Slovan Helcmanovce - ŠK Harichovce (Farkaš, Konečný, Jasečko, Tornay)

Košice-mesto

V. liga Juh - 14.kolo - 27.10.2013 o 14.00 hod.:

FK Šaca - MFK Veľké Kapušany (Mišenčík, Laskovský, I. Havrila, Michna)

VI. liga Košicko-gemerská - 12.kolo - 27.10.2013 o 14.00 hod.:

FK Košická Nová Ves - MŠK Ďurkov (Hríb, Ferenc, Tomeček, Gábor)

MFK Ťahanovce - FK Gemerská Hôrka (Škodi, Harajbič, Guba, Barvirčák)

Košice-okolie

V. liga Juh - 14.kolo - 27.10.2013 o 14.00 hod.:

OFK Slovan Poproč - MFK Sobrance (Jurášek, Ištoňa, Marko, Džubák)

Tatra Sokoľany - FK Čaňa (Cuprák, Jenčura, Weiss, Dub)

VI. liga Košicko-gemerská - 12.kolo - 27.10.2013 o 14.00 hod.:

TJ Cementár Turňa n/B - FK Gemerská Poloma (Ištoňa, Onofrej, Béreš, Tkáčik) - 26.10.2013

FK Geča 73 - TJ Družstevník Budimír (Guba, Harajbič, Sedlačková, Šproch) - o 10.45 hod.

TJ Družstevník Malá Ida - TJ FK Vyšné Opátske ´B´ (Bányácsky, Rási, Šípoš, Kalanin)

Michalovce

V. liga Juh - 14.kolo - 27.10.2013 o 14.00 hod.:

ŠK Strážske - MFK Spartak Medzev (Greško, Hepka, Žulevič, Vaško)

VI. liga Zemplínska - 12.kolo - 27.10.2013 o 14.00 hod.:

OŠK Vinné - FK Žbince (Tirpák, Mi. Hudák, Švec, Gajdoš)

ŠK Naciná Ves - TJ Družstevník Parchovany (Ginda, Bochnovič, Brendza, Guľko)

OFK Lastomír - TJ Olympia Borša (Roka, Kuspan, Moroz, Kačmár)

TJ Družstevník Čičarovce - OŠK Zalužice (Treščák, M. Holp, Miklóš, Čaga)

Rožňava

V. liga Juh - 14.kolo - 26.10.2013 o 14.00 hod.:

SP MFK Rožňava - FO Slavoj Kráľovský Chlmec (Bíro, Žofčák, Sedlačková, Fencík)

VI. liga Košicko-gemerská - 12.kolo - 27.10.2013 o 14.00 hod.:

FK Krásnohorské Podhradie - TJ Tatran Betliar (Zvolánek, Prokša, Drenko, Gavalier) - 26.10.2013

MFK Dobšiná - TJ Kokšov-Bakša (Kandráč, Mihalíková, Mačák, Kunzo)

Spišská Nová Ves

IV. liga - 14.kolo - 27.10.2013 o 14.00 hod.:

FK Pokrok SEZ Krompachy - FK Košice-Barca (Alexa, Kočiš, Zubka, Szabó)

VI. liga Podtatranská - 12.kolo - 27.10.2013 o 14.00 hod.:

OŠK Teplička n/H - TJ FK Lokomotíva Margecany (Prokša, Gaľa, Djordjevič, Sendek st.)

TJ Slovan Smižany - AŠK Mária Huta Gelnica (Daňo, Gorel, Mišenčík, Ondík)

TJ Štart Hrabušice - FK 05 Levoča (Béreš, Choma, Tabiš, Čigáš) - o 10.30 hod.

Trebišov

V. liga Juh - 14.kolo - 27.10.2013 o 14.00 hod.:

Družstevník Veľký Horeš - MŠK Tatran Spišské Vlachy (Čonka, Jancura, Šimková, Ivanov)

TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - TJ Mladosť Kalša (Micheľ, Palinský, Baloga, Labanc)

VI. liga Zemplínska - 12.kolo - 27.10.2013 o 14.00 hod.:

TJ Družstevník Cejkov - ŠK Agro Palín (Novák, Drabant, Antl, Dzido)

FK Slavoj Sečovce - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (Končár, Feckanin st., Roman, Klič)

FK Tatran Úpor - OŠK Krišovská Liesková (V. Tóth, Kováč, Gajdoš, Maturkanič)