Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

31. 10. 2013 o 23:55

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
2058x čítané



V „dušičkovom“ čase sa uzatvorí program jesennej časti ročníka 2013/14. Až nasledujúci vývoj počasia ukáže, či to bude naozaj posledné kolo v tomto kalendárnom roku.

Kým úvod najbližšieho víkendu sa bude niesť v znamení vyzdobených a vysvietených cintorínov, čím si už tradične uctíme pamiatku všetkých zomrelých, jeho záver sa bude opätovne niesť aj v znamení celosvetovo najpopulárnejšieho športu. Brány 27 štadiónov v Prešovskom a 32 v Košickom kraji sa oficiálne otvoria a následne po skončení vzájomných meraní síl aj zatvoria v jesennej časti naposledy. Napriek plánovanému predohratiu prvých jarných kôl sa tak futbalovým fanúšikom núka jedna z posledných príležitosti vidieť svoj tím v akcii predtým, než sa poberie na pomerne dlhý zimný odpočinok. 

 

Prešovský kraj

Bardejov

V. liga Sever - 15.kolo - 3.11.2013 o 13.30 hod.:

OŠK Kľušov - ŠK Štrba (Bucko, Zubka, Haviarik, Mriglot)

VI. liga Šarišská - 13.kolo - 3.11.2013 o 13.30 hod.:

TJ Javorina Malcov - TJ Slovan Dlhá Lúka (Kovaľ, Brendza, Tirpák, Ondík)

TJ Beloveža - OFK Chmiňany (Kuspan, Trembeckí, Gnip, Zvolánek)

Humenné

V. liga Sever - 15.kolo - 3.11.2013 o 13.30 hod.:

FO AJAX Pakostov - FK Slovan Kendice (Čech-Špirek, Židišin, Marko, Fencík)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 13.kolo - 3.11.2013 o 13.30 hod.: 

OŠK Udavské - TJ Jasenov (Reňo, Bančanský, Tomáš, Izrael)

FKO Kochanovce - FK Kamenica nad Cirochou (J. Švec, Tomáš, Bančanský, Maturkanič) - o 10.00 hod.

Kežmarok

V. liga Sever - 15.kolo - 3.11.2013 o 13.30 hod.:

1.MFK Kežmarok - OcFK Dlhé Klčovo (Rási, Bednár, Černica, Onofrej)

Levoča

VI. liga Podtatranská - 13.kolo - 3.11.2013 o 13.30 hod.:

FK 05 Levoča - FK Slovan Helcmanovce (Konečný, Želizňák, Jacečko, Sendek st).

Medzilaborce

V. liga Sever - 15.kolo - 3.11.2013 o 13.30 hod.:

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - OŠK Fintice (Mati, Hrinda, Bíro, Minaroviech)

MŠK Spartak Medzilaborce - OFK SIM Raslavice (Leferovič, Mi. Hudák, Korečko, Lumtzer)

Poprad

VI. liga Podtatranská - 13.kolo - 3.11.2013 o 13.30 hod.:

FK Družstevník Spišské Bystré - TJ Slovan Smižany (Choma, Marušin, Tomeček, Kačmár)

FK Poprad ´B´ - OŠK Teplička n/H (Tomeček, J. Kmec, Marušin, Lacko) - o 10.30 hod.

Prešov

VI. liga Šarišská - 13.kolo - 3.11.2013 o 13.30 hod.:

FC Pivovar Šariš Veľký Šariš - OFK Uzovce (Gorel, Novák, Barát, Čerevka)

TJ Družstevník Záhradné - FK Gerlachov (Gajdoš, Tabaka, Sakalík, Šafránko)

TJ Šľachtiteľ Malý Šariš - FK Šarišské Dravce (Verdžák, Bali-Jenčík, Mačák, Tkáčik)

TJ Družstevník Župčany - ŠK Nová Ľubovňa (M. Holp, Maličký, Jančár, Šproch)

Sabinov

IV. liga - 15.kolo - 3.11.2013 o 13.30 hod.:

MFK Slovan Sabinov - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (Greško, P. Holp, Bochnovič, M. Eperješi)

VI. liga Šarišská - 13.kolo - 3.11.2013 o 13.30 hod.:

OŠFK Šarišské Michaľany - FK Busov Gaboltov (Tušek, D. Mano, Harajbič, Gábor)

Snina

IV. liga - 15.kolo - 3.11.2013 o 13.30 hod.:

MFK Snina - FK Družstevník Plavnica (Biroš, Jasečko, Rumančík, Novysedlák)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 13.kolo - 3.11.2013 o 13.30 hod.: 

OFK Agrifop Stakčín - TJ Slovan Belá nad Cirochou (Bindas, Kovalčin, Feckanin st., Kostík)

Stropkov

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 13.kolo - 3.11.2013 o 13.30 hod.: 

TJ Družstevník Breznica - ŠK Sačurov (Roman, Šimco, Stretavský, Gajdoš)

Svidník

V. liga Sever - 15.kolo - 3.11.2013 o 13.30 hod.:

OFK Tatran Kračúnovce - MFK Stará Ľubovňa (P. Havrila, Pika, Capík, Krajčík)

Vranov nad Topľou

V. liga Sever - 15.kolo - 3.11.2013 o 13.30 hod.:

MsFK Hanušovce nad Topľou - Sokol Ľubotice (Žulevič, Paulišin, Mihalíková, Borufka)

FK Tatran Zámutov - FK Rozvoj Pušovce (Kohl, Friga, Šimková, Dzido)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 13.kolo - 3.11.2013 o 13.30 hod.: 

FK Soľ - TJ Šimonka Čierne nad Topľou (Gál, Mišková, Štefanič, Knut)

TJ Družstevník N.Hrušov - OcŠK Sečovská Polianka (J. Mano, Lang, Moroz, Barvirčák)

OFK Tatran Bystré - FK Vechec (Kavčák, Hepka, Lenková, Guľko)

 

Košický kraj

Gelnica

VI. liga Podtatranská - 13.kolo - 3.11.2013 o 13.30 hod.:

TJ Slovan Nálepkovo - TJ Štart Hrabušice (Kocúr, Hegeduš, Darivčák, Sadiv)

AŠK Mária Huta Gelnica - FK 1931 Hranovnica (Filipák, Maňkoš, Farkaš, Duška) - 2.11.2013

TJ FK Lokomotíva Margecany - OFK Kravany (Kriak, Béreš, Kriviančin, Jenčo)

Košice-mesto

IV. liga - 15.kolo - 3.11.2013 o 13.30 hod.:

FK Košice-Barca - MŠK Tesla Stropkov (Ondič, Žofčák, Filipák, Repovský)

TJ FK Vyšné Opátske - FK Pokrok SEZ Krompachy (Fabíny, L. Tóth, Drenko, Hreško)

V. liga Juh - 15.kolo - 3.11.2013 o 13.30 hod.:

FK Šaca - MŠK Tatran Spišské Vlachy (Ištoňa, Prokopovič, Jurášek, Gavalier)

VI. liga Košicko-gemerská - 13.kolo - 3.11.2013 o 10.30 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske ´B´ - TJ Cementár Turňa n/B (Fedák, Kandráč, I. Havrila, Dudáš) - hrá sa v Krásnej

Košice-okolie

IV. liga - 15.kolo - 3.11.2013 o 13.30 hod.:

FK Haniska - MFK Slovan Giraltovce (Kakaščík, Novotný, Baldovský, Szabó)

V. liga Juh - 15.kolo - 3.11.2013 o 13.30 hod.:

FK Čaňa - SP MFK Rožňava (Homoľa, Sedlačková, Čonka, Komár)

MFK Spartak Medzev - Tatra Sokoľany (Kunzo, Kočiš, Olejník, Hajdada)

TJ Mladosť Kalša - ŠK Strážske (Leško, Michalík, Baloga, Bednár)

VI. liga Košicko-gemerská - 13.kolo - 3.11.2013 o 13.30 hod.:

TJ Kokšov-Bakša - MFK Ťahanovce (Šípoš, Farkaš, Maňkoš, Čeľovský)

TJ Družstevník Budimír - FK Krásnohorské Podhradie (Hríb, I. Havrila, Kandráč, Pečarka)

MŠK Ďurkov - FK Geča 73 (Kuľha, Končár, Čertický, Voroňák)

Michalovce

IV. liga - 15.kolo - 3.11.2013 o 10.30 hod.:

MFK Zemplín Michalovce ´B´ - MŠK Spišské Podhradie (M. Zvolánek, Lang, Černický, Čabala), hrá sa na umelej tráve

V. liga Juh - 15.kolo - 3.11.2013 o 13.30 hod.:

MFK Veľké Kapušany - ŠK Slovan Veľký Folkmar (Djordjevič, Lešková, Zajac, Džubák)

VI. liga Zemplínska - 13.kolo - 3.11.2013 o 13.30 hod.:

OŠK Zalužice - TJ Družstevník Cejkov (Vasilenko, Cuprák, Kunaj, Mišenčík)

OŠK Krišovská Liesková - OFK Lastomír (Hufnágel, Slimák, Bajo, Gnip)

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - ŠK Naciná Ves (Godžák, Guba, Havriško, Ferenc)

FK Žbince - FK Slavoj Sečovce (Rezanka, Roka, Treščák, Kalanin)

ŠK Agro Palín - OŠK Vinné (Fortuňák, M. Zvolánek, Marcin, Lisák)

Rožňava

VI. liga Košicko-gemerská - 13.kolo - 3.11.2013 o 13.30 hod.:

FK Gemerská Hôrka - TJ Družstevník Malá Ida (Klokočka, Marcin, Jančár, Koščák) - 2.11.2013

TJ Tatran Betliar - MFK Dobšiná (Bányácsky, V. Tóth, Šuba, Tornay)

FK Gemerská Poloma - FK Košická Nová Ves (Marcin, Pavlovský, Beluško, Kovalčík)

Sobrance

IV. liga - 15.kolo - 3.11.2013 o 13.30 hod.:

TJ Veľké Revištia - FK Drustav Svidník (Kováčová, Baksay, Lipták, Dub)

V. liga Juh - 15.kolo - 2.11.2013 o 13.30 hod.:

MFK Sobrance - TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (Chnupa, Drabant, Laskovský, Gnip)

Spišská Nová Ves

IV. liga - 15.kolo - 2.11.2013 o 13.30 hod.:

FK Spišská Nová Ves - FK Svit (Tabaka, Gaľa, Béreš, Škody)

V. liga Juh - 15.kolo - 3.11.2013 o 13.30 hod.:

OŠK Rudňany - OFK Slovan Poproč (Vass, Tramita, Feckanin ml., Vaľko)

VI. liga Podtatranská - 13.kolo - 3.11.2013 o 13.30 hod.:

ŠK Harichovce - MŠK Slavoj Spišská Belá (Tabiš, V. Havrila, J. Kmec, Čigáš)

Trebišov

V. liga Juh - 15.kolo - 3.11.2013 o 13.30 hod.:

FO Slavoj Kráľovský Chlmec - Družstevník Veľký Horeš (Slebodník, Chnupa, Šeršeň, Vansa)

VI. liga Zemplínska - 13.kolo - 3.11.2013 o 13.30 hod.:

TJ Olympia Borša - TJ Družstevník Čičarovce (Jevín, Ulian, Drabant, Leško st.)

TJ Družstevník Parchovany - FK Tatran Úpor (Antl, Knapíková, Dušek, Koščo)