Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

24. 03. 2012 o 09:03

Milí priatelia futbalu,

autor: redakcia
1397x čítanépočas víkendu štartuje vo východoslovenskom regióne jarná časť majstrovských súťaži. A s nimi i novinka z dielne Východoslovenského futbalového zväzu. Hlasy funkcionárov klubov, činovníkov hnutia a fanúšikovskej obce o lepšej propagácii futbalu na nižšej úrovni nezostali nevyslyšané.

Od soboty je na svete nový projekt, ktorý, pevne veríme, budú východu závidieť ostatné regióny. Nový portál bude mapovať futbal na východe Slovenska od II. ligy až po V. ligu. Jedenástka - východoslovenské futbalové noviny – vám bude prinášať zaujímavé novinky, rozhovory, reportáže, ale i obyčajné postrehy či pohľady do histórie. Výsledkový a tabuľkový servis naďalej nájdete na oficiálnej zväzovej stránke www.futbalvsfz.sk.
Udialo sa vo vašom klube niečo zaujímavé? Vynovili ste šatne, skrášlili ste futbalový areál alebo trebárs v zápase nastúpili traja bratia, možno otec so synom, váš brankár neinkasoval gól v piatich zápasoch po sebe, naopak útočník skóroval sedem duelov v rade alebo sa vám vydaril zaujímavý prestup? Pochváľte sa! Na adrese info@jedenastka.sk budeme očakávať vaše podnety, postrehy, námety, upozornenia na zaujímavé témy, otázky, ale i pripomienky, ako zlepšiť náš portál. Dopredu za ne ďakujeme.
Máte teda jedinečnú možnosť dostať viac do povedomia svoj klub, hráčov, trénerov a spropagovať vo väčšej miere futbal vo svojej obci či meste.
Ako sme už vyššie spomenuli, cieľom tejto stránky je viac spropagovať a spopularizovať najobľúbenejšiu hru na svete v našom regióne. Neradi by sme preto boli pomyselným hromozvodom nejakých svárov a urážok medzi hráčmi a funkcionármi klubov a už vonkoncom by sme nechceli po každom víkende riešiť otázku rozhodcov... Samozrejme, pri vypuklých problémoch nechceme pred týmito témami zatvárať oči.
Postupne by sme pre vás, našich čitateľov, chceli pripravovať rôzne ankety, ale i súťaže o zaujímavé ceny.
Veríme, že postupne sa staneme súčasťou vášho každodenného života.
Redakcia jedenastka.sk

Galéria
Milí priatelia futbalu,Milí priatelia futbalu,Milí priatelia futbalu,Milí priatelia futbalu,