Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

16. 12. 2013 o 13:22

Vianočný turnaj rozhodcov + fotogaléria

autor: Attila Mikloško
3245x čítanéPod záštitou Oblastného futbalového zväzu Prešov sa 14. decembra 2013 sa v hale na Baštovej ulici uskutočnil Vianočný futbalový turnaj rozhodcov, ktorí pôsobili alebo pôsobia v súťažiach riadených SFZ, VsFZ, ObFZ Prešov a výber rozhodcov družobného futbalového zväzu OZPN Krosno (Poľsko).

Podujatie moderoval delegát ObFZ Prešov Vladimír Merkovský. V hľadisku sme mohli počas turnaja vidieť viacero známych tvári spoločenského a futbalového života. Ceny odovzdávali za ObFZ Prešov, predseda Pavol Šuhaj, členovia Výkonného výboru František Mihálik, Bartolomej Derner, Milan Stedina, Ján Onofrej, predseda komisie rozhodcov Vlastimil Laskovský, zástupca OZPN Krosno Stanislaw Jagiela, ako aj sponzori podujatia.

Po slávnostnom ukončení vianočného turnaja rozhodcov, zúčastnení a hostia bilancovali na bankete v príjemnom prostredí  penziónu Ludwig.

 

ÚČASTNÍCI TURNAJA:

1.OZPN Krosno (Poľsko) - Kielar Slawomir, Gierlicki Marcin, Tlusciak Damian Wais Kamil, Szelc Artur, Zyniecz Artur, Reptak Piotr, Szul Adrian, Prasnjar Piotr.

2. SFZ Prešov - Ondík Ján, Ziemba Peter, Klovanič Martin, Kakaščík Jozef, Mihálik Peter, Vaňo Stanislav, Svat Gabriel, Nosaľ Jaroslav, Jurašek Miroslav. 

3. VsFZ Prešov I - Bereš Dávid, Jurášek Igor, Štefanič Tomáš, Onderišin Erik, Choma Ľubomír, Mišenčík Matúš, Maňkoš Milan, Hudák Miloš, Bača Tomáš.

4. VsFZ Prešov II - Tirpák Denis, Filipák Martin, Leško Pavol, Baloga Martin, Tramita Štefan, Kunaj Ján, Kvašňák Peter.

5. ObFZ Prešov - Mikloško Michael, Revák Erik, Kostrab Daniel, Semančík Michal, Andrejko Dušan, Voda Filip, Hoger František, Knap Peter, Ľaš Šimon, Adamčo Patrik.

ROZHODCOVIA turnaja - Tomeček František, Pavel Dušan, Lacko Ján, Barna Peter.

PRIEBEH A VÝSLEDKY TURNAJA:

OZPN Krosno - ObFZ  6:0

VsFZ I. – SFZ  1:2

VsFZ II. – OZPN Krosno  0:2

ObFZ – VsFZ I.  2:4

SFZ – VsFZ II.  7:4

OZPN Krosno – VsFZ I.  2:3

ObFZ – VsFZ II.  4:3

OZPN Krosno - SFZ  2:4

VsFZ I. – VsFZ II.  7:0

ObFZ – SFZ  2:2

 

KONEČNÉ UMIESTNENIE A INDIVIDUÁLNE OCENENIA

1. miesto: výber rozhodcov SFZ                     4  3  1  0   15:9  10 bodov

2. miesto: výber rozhodcov VsFZ I                 4  3   0  1  15:6   9 b.

3. miesto: výber rozhodcov OZPN Krosno     4  2   0  2  12:7   6 b.

4. miesto: výber rozhodcov  ObFZ Prešov     4  1  1   2   8:15  4 b. 

5. miesto: výber rozhodcov VsFZ II,               4  0  0   4   7:20  0 b.

 

Najlepší brankár: Dávid Béreš - výber rozhodcov VsFZ I

Najlepší strelec: Peter Ziemba - výber rozhodcov SFZ

Najlepší hráč: Adrián Szul - výber rozhodcov OZPN Krosno

 

Marketingový riaditeľ vianočného turnaj rozhodcov Denis Tirpák hodnotí:

Ako vznikla takáto myšlienka zorganizovať akciu, ktorá sa uskutočnila prvýkrát v histórii na rozhodcovskej úrovni?

"Po jednom futbalovom zápase som sa zhováral s mojím kolegom rozhodcom Dávidom Berešom, že skúsime osloviť chalanov a v prípade záujmu sa pokúsime pripraviť scénar akcie. Po dlhých konzultáciách aj s ďalšími prešovskými rozhodcami sme dospeli k názoru, že sú ochotní zúčastniť sa a môžeme pristúpiť k reálnym prípravám. V konečnom dôsledku si myslím, že sa nám to aj podarilo".

Kto vám v tom pomáhal, lebo to bolo určite veľmi náročné zorganizovať pre takýchto mladíkov?

"Už spomínaný kolega, športový riaditeľ turnaja Dávid Bereš a ďalší rozhodcovia Ľubomír Choma, Matúš Mišenčík a Igor Jurášek, ktorí sa aktívne zapojili do organizačného tímu. Chcel by som zložiť poklonu pred Oblastným futbalovým zväzom v Prešove, najmä predsedovi pánovi Pavlovi Šuhajovi a sekretárovi Martinovi Klovaničovi aj členom výkonného výboru, že nás v tom od začiatku podporovali.

Chcem sa poďakovať všetkým sponzorom, bez ktorých by sa to nepodarilo - Adamčík Štefan, Penzión Ludwig, Onofrej Ján, Ballarin Jiří, JURImont s.r.o., PhDr. Leško František, Semančík Jozef, Mačupa Jozef, bratia Kušnírovci, Leško Michal, Bača František, HELPOL TRANS s.r.o - Poláček František, Ander Miroslav, BESO - Bereš Milan, Barna Peter, Ing. Komár Jozef, Derner Bartolomej, Ekonconsult, s.r.o. – Ing. Tirpák Ján, Dugas Peter, Ing. Maňkoš Milan - Reštaurácia Legenda, Palko Anton, Babjak Rastislav - 3B, Mišenčík Matúš, Ing. Ziemba Peter, Ing. Choma Ľubomír, Mišenčík Albín, Harčár Ján, Korinko Martin, JUDr. Mikloško Jozef, Smolko Jozef, Zusko Vladimír, GASTRO - PALL s.r.o."

Splnila akcia účel a bude sa konať aj v budúcnosti?

"Jediná myšlienka toho všetkého bola stretnúť sa, zahrať si futbal, spoznať a porozprávať sa. Myslím si, že všetko to splnilo a chalani boli spokojní. A či to bude aj v budúcnosti? Viete ako to je, najťažšie je niečo začať a zvládnuť to do úspešného konca po organizačnej stránke. Teraz sme to asi zvládli a ak budeme všetci zdraví, tak sa pustíme do toho aj o rok". 

Galéria
Vianočný turnaj rozhodcov + fotogalériaVianočný turnaj rozhodcov + fotogalériaVianočný turnaj rozhodcov + fotogalériaVianočný turnaj rozhodcov + fotogalériaVianočný turnaj rozhodcov + fotogaléria
Vianočný turnaj rozhodcov + fotogalériaVianočný turnaj rozhodcov + fotogalériaVianočný turnaj rozhodcov + fotogalériaVianočný turnaj rozhodcov + fotogalériaVianočný turnaj rozhodcov + fotogaléria
Vianočný turnaj rozhodcov + fotogalériaVianočný turnaj rozhodcov + fotogalériaVianočný turnaj rozhodcov + fotogalériaVianočný turnaj rozhodcov + fotogalériaVianočný turnaj rozhodcov + fotogaléria
Vianočný turnaj rozhodcov + fotogalériaVianočný turnaj rozhodcov + fotogalériaVianočný turnaj rozhodcov + fotogaléria