Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

25. 03. 2012 o 11:54

V Sobranciach sa rozhodlo po prestávke

autor: Karol Csobadi
1524x čítanéŠtvrtoligisti SP MFK Rožňava v 18.kole cestovali na pôdu aktuálne štvrtého ceľku tabuľky IV. ligy Juh do Sobraniec. V jeseni sa hostiteľom v Rožňave darilo, keď domácim nastrieľali štyri góly a odchádzali s trojbodovým zápisom. Víťazstvo potvrdili aj v domácom prostredí, ale tentoraz strelili o gól menej. Všetko podstatné sa odohralo prakticky po bezgólovom polčase po prestávke, keď domáci dvakrát skórovali a neskôr tretí úspech dosiahli z nariadenej penalty.

RV - Vranov jar 12" Chýbalo nám niekoľko hráčov zo základu a najciteľnejšia bola absencia Polláka, najlepšieho strelca v príprave. Domáci boli jednoznačne lepším mužstvom a okrem gólov náš brankár Šalamon zneškodnil niekoľko ďalších príležitostí súpera. Z našej strany sa dvakrát ocitol v šanci iba mladý Strelka, ktorý najprv bránu minul a neskôr trafil domáceho gólmana. Pri treťom góle z penalty dostal štvrtú žltú kartu Breuer a neskôr aj Kuzma. Znamená to, ža ani v najbližšom stretnutí nenastúpime v kompletnej zostave i keď sa nám vráti Pollák, Gere a Vysoký", uviedol po stretnutí predseda klubu SP MFK Rožňava Jaroslav Strelka st.

Rožňavskí štvrtoligisti absolvovali náročnú zimnú prípravu počas ktorej odohrali až dvanásť prípravných stretnutí." Podarilo sa zrealizovať zápasy s mužstvami z vyšších súťaží. Zápasy boli kvalitné, trochu pokrivkávala tréningová dochádzka. Veď práca a škola je pre hráčov prvoradá a až potom je na rade futbal. Podarilo sa nám káder do odvety doplniť o niekoľkých hráčov - Strelka, Kuzma, Drobňák , Savčák, Skokan a Gere. Prioritou by do odvety mali byť domáce víťazstvá", poznamenal J. Strelka.