Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

10. 04. 2014 o 22:14

Strelci žiakov

autor: Mikuláš Novický
1410x čítané





Strelci  II. liga starší žiaci skupina A

            39      T. Revúcky (Rožňava),

            24      F. Čema  (Galaktik KE),

            20      N. B. Hutkay (Buzica), 

            16      K. Hamdan (KAC Košice),

            15     T. Lukáč (KAC Košice),

            14     J. Pancurák (Čaňa), B. Gašparik (Čierna n/T.),

            13      N. Džerenga (Buzica), Z. Majoroš (Geča),

12      A. Sanislo, D. Pástor,  Š. Kuruc (všetci KAC Košice), M. Seman, T. Lipták (obaja Rožňava),

            11      D. Čontoš, S. Končoš (obaja Lokomotíva),

            10      D. Berko (Galaktik KE), M. Šoman (Geča), G. Bohunický (Lokomotíva)

              9      M. Kelemen (Rožňava),

  8      E. Vidlička (Vranov n/T  B),

  7      P. Péter (Čierna n/T.), M. Bach (Galaktik KE), D. Chovanec,  J. Kušiak (obaja KAC Košice), P. Takács (Kechnec),

  6      J. Ganyó (Čaňa), M. Kovačevič (Galaktik KE), T. Lipták (Geča), M. Hanušin (Lokomotíva),

  5      A. Vrábeľ, M. Baran (Benecol KE), D. Pataki (Kechnec), T. Fedák (Lokomotíva), B. Harabin (Rožňava), F. Horváth, J. Kevin (obaja Šaca), K. Kondáš (V. Kapušany), P. Jurov,  S. Fekete (obaja Vranov n/T  B),

  4      R. Ónodi, R. Valkay (obaja Buzica), P. Vojtko (Čierna n/T.), P. Škorec (Galaktik KE), R. Fedorčák (Sečovce), K. Žiga, R. Bodnár (obaja Šaca), B. Oros (V. Kapušany),

  3      F. Hunyor (Benecol KE), M. Végvári, R. Pelegrin (obaja Buzica), D. Sinovický, R. Horváth, S. Škovran (všetci Kechnec), M. Filakovský, P. Karaffa (obaja Lokomotíva), A. Krempaský, J. Hovorka, M. Mitrík (všetci Rožňava), P. Mačinga, R. Csiszár, R. Necela (všetci Šaca), P. Čandík, P. Hanusin (obaja Vranov n/T  B),

  2      D. Červený, D. Orosz, J. Senderák, P. Takáč, S. Koltáš (všetci Benecol KE), K. Glonczi, M. Baláž (obaja Buzica), D. Čarný, D. Habina, J. Škovran, R. Červený, T. Pancurák (všetci Čaňa), J. Andre, N. Ficzu, N. Márton (všetci Čierna n/T.), M. Lakomec, P. Terpaj,  S. Alaimi (všetci Galaktik KE), K. Glajc (Geča), O. Ihnat, R. Haluška (obaja KAC Košice), J. Holcz (Rožňava), D. Sčerbák, M. Zorvan, R. Siska (všetci Sečovce), I. Čisár (Šaca), R. Hornyák (V. Kapušany), A. Štefanko, F.G. Lancoš, J. Mezej (všetci Vranov n/T  B),

  1      J. Nemčík (Benecol KE),  A. Tirpák, E. Petró, F. Spišák, G. Fülöp, M. Doboš, R. Dringuš (všetci Buzica), J. Mitro, (Čaňa), P. Toth, R. Orgovan (obaja Čierna n/T.), K. Behún, K. Kyjovský (obaja Galaktik KE), D. Majoroš, P. Kováč, R. Majoroš (všetci Geča), F. Varga, P. Trusa, V. Stolár (všetci KAC Košice), L. Gungl, M. Horváth, P. Nagy (všetci Kechnec), F. Sasák, J. Dzák, K. Tokár, M. Petro, R. Pilár (všetci Lokomotíva), J. Dávid, M. Plošnica (obaja Rožňava), D. Hufnágel, M. Tokár (obaja Sečovce), M. Čisár, M. Štipák, S. Kompuš, Š. Uhaľ (všetci Šaca), A. Király, Ch. Jóni, R. Vaszily, T. Jakub (všetci V. Kapušany), J. Ivako, S. Kuca, S. Lapčák (všetci Vranov n/T  B),

vlastné : Š. Uhaľ (Šaca), R. Ónodi (Buzica), T. Jakub (V. Kapušany), T. Pancurák, M. Čabra (obaja Čaňa), T. Ruzinský (Geča), P. Nagy (Kechnec)

 

Strelci  II. liga mladší žiaci skupina A                      

                                                    

                   37              M. Horváth (Kechnec),

                   21              Z. Hajdu (Čierna n/T.),

                   20              R. Vozár (Benecol KE),

                   19              T. Mitro (Čaňa),

                   14              K. Sontra (Buzica),

                   13              S. Knutelský (Lokomotíva),

                   11              A. Migač, P. Takáč (obaja Benecol KE),

                   10              J. Kopcsák (Čaňa), M. Demjanovič (Vranov n/T B),

                     9              M. Simon (KAC Košice), J. Tóth (Lokomotíva), Gecelovský T. (Rožňava),

                     8              D. Hanko (Buzica), E. Koneracký (KAC Košice),

  7              M. Poľa (Galaktik KE), S. Szabó (Kechnec), M. Bakoš (Rožňava), K. Moravčík (V. Kapušany),

  6              J. Vadas, M. Bodnár, P. Seman (všetci Benecol KE), Š. Pučan (Čaňa), J. Trojčák (Lokomotíva), J. Kandala,  P. Fekete (obaja Vranov n/T B),

  5              A. Horvát (Buzica), A. Maťaš (Čaňa), D. Horváth (Čierna n/T.), D. Kašuba (lokomotíva), Á. Tamás (Rožňava), D. Havriš, V. Kaňuh (obaja Sečovce), D. Uzsovics (V. Kapušany), M. Šimurda (Vranov n/T B),

  4              A. Kucák, J. Tóth, R. Karvanský, R. Novák, (všetci Čaňa), O. Vašš (Čierna n/T.), I. Timko, P. Nemeček  (obaja Galaktik KE), D. Kováč, K. Borovský,  Š. Melega (Lokomotíva), S. Vápeník (Rožňava), P. Adi (V. Kapušany), D. Boháč (Vranov n/T B),

  3              J. Petrík, S. Sanislo (obaja Buzica), B. Kliment, Ľ. Godarský,  S. Vozárik (všetci Čierna n/T.), D. Makkai,  F. Behún (obaja Galaktik KE), A. Pástor (Geča), M. Hajduk, S. Puškáš (obaja KAC Košice), J. Gruľa (Sečovce), F. Pištej (Šaca),

  2              D. Grohol, D. Leščinský, F. Maňo, M. Csaszár (všetci Benecol KE), D. Bartók, D. Hutkay, L. Körösi,  T. Kiss (všetci Buzica), E. Fogaraš (Čaňa), E. D. Seman (Čierna n/T.), M. Ondrejkovič (Galaktik KE), B. Járay, M. Mato (obaja KAC Košice), M. Tóth, P. Németh, R. Ferencz, R. Kočiš (všetci Kechnec), J. Tomášek (Lokomotíva), D. Džačár (Rožňava), A. Veliky, M. Čižmár ( obaja Vranov n/T B),

  1              J. Hutňan,  L. Mihok, M. Horna (všetci Benecol KE), D. Bobaľ, T. Lipták (obaja Buzica), M.Tokár (Čaňa), D. Királ, M. Tóth,  R. Slanina, V. Hajdu (všetci Galaktik KE), E. Bazda, L. Stolár, S. Varga (všetci Geča), B. Šaššák, J. Kavečanský, M. Sabol, R. Košík (všetci KAC Košice), A. Prekop, R. Šváb (obaja Kechnec), D. Bozó, J. Haus (obaja Lokomotíva), A. Keresteš, M. Kováč, O. Slavkay (všetci  Rožňava), A. Kucák, E. Fenár, L. Torkoš, P. Doboš (všetci Sečovce), E. Bunda, M. Piga, N. Zsiga,  P. Balog (všetci Šaca), A. Lukáč, K. Jóni, M. Chrenko, R. Balog (všetci V. Kapušany), P. Blaško, S. Kentoš, S. Keresteš,  Š. Kertis, Š. Slávik (všetci Vranov n/T B),

Vlastné góly : S. Vozárik, Ľ. Godarský (obaja Čierna n /T.), M. Piga (Šaca), M. Bakoš (Rožňava), S. Kentoš (Vranov n/T B), D. Guľa (Geča), R. Balog, G. Tóbiás (obaja V. Kapušany), D. Kováč (Lokomotíva), M. Tóth (Kechnec)

 

II. liga starší žiaci skupina B

28 gólov: J. Polačko (Vranov n/T.),

26 gólov: A. Svat (SAFI Prešov),

19 gólov: M. Strelec (Sabinov),

15 gólov: J. Pizúr (Giraltovce),

12 gólov: D. Řeřicha (Humenné),

10 gólov: A. Bambúch (Vranov n/T.),

9 gólov: J. Kalaš (Sabinov),

7 gólov: L. Katriňák (Giraltovce), R. Cvik (Humenné), A. Bazyľák (Vranov n/T.),

6 gólov: P. Ličák (FAMT Prešov),  R. Belý (Giraltovce), M. Piatka (Humenné), J. Juda (Sabinov), A. Sabol (Vranov n/T.),

5 gólov: M. Zaputil (Giraltovce), J. Vasiľ (Humenné), M. Pekarčík, T. Havrila (obaja KAC Košice), A. Kostelník (SAFI Prešov), D. Trella, S. Kuca (obaja Vranov n/T.),

4 góly: Š. Pisko (FAMT Prešov), Ľ. Pankovčin (Humenné), J. Galdič (Kračúnovce), V. Varecha (Medzilaborce), F. Marton (Sabinov), A. Marcin (SAFI Prešov), P. Goda (Vranov n/T.),

3 góly: L. Šimko, M. Varga (obaja FAMT Prešov), F. Kučeraj, K. Cigán, K. Maťaš,  K. Sirota (všetci Giraltovce), M. Balog (Humenné), M. Kuľbaga (KAC Košice), R. Dzuruš (Kračúnovce), A. Dziacky, P. Jureček (obaja Kurima), J. Petrovský (Ľubotice), M. Mikolaj (Sabinov),  A. Fialka (SAFI Prešov), M. Cina,  P. Džuban, T. Bochnovič (všetci  Svidník), M. Maďarík (Vranov n/T.), 

2 góly: J. Timko, R. P. Vantruba (obaja FAMT Prešov), D. Krajník, P. Kuľha (obaja Humenné), J. Kraus (Kurima), J. Tarča (Medzilaborce), F. Varga, L. Brilla, L. Vasočák (všetci Sabinov), J. Komara, M. Molitoris (obaja SAFI Prešov), D. Cina (Svidník), M. Kmec, R. Begala (obaja Vranov n/T.),

1 gól: B. Lorinc, T. Džibinský (obaja FAMT Prešov), A. Mikula, D. Macko, T. Pacák (obaja Giraltovce), F. Sitarčík (Humenné), L. Dura, L. Petrovský (obaja KAC Košice), A. Havrila, A. Hreha, M. Daňko, S. Goč (všetci Kračúnovce), D.Miko, J. Hudaček, T. Minčák (všetci Kurima), M. Fejko, M. Hudák,  M. Mikula R. Čerba, S. Falat (všetci Ľubotice), D. Zjatik, G. Lukáčik, M.Galajda, M. Goga (všetci Medzilaborce), D. Galeštok, E. Dragoň, K. Urda,  M. Pustý (všetci Sabinov), M. Šporcr, S. Ržonca (obaja SAFI Prešov), J. Ksenič (Svidník), J. Ivanko, P. Jurov, R. Piskor (všetci Vranov n/T.)

Vlastný gól: S. Fiľak (KAC Košice),

 

II. liga mladší žiaci

24 gólov: P. Krídla (Humenné),

22 gólov: A. Havlíček (Humenné),

21 gólov: G. Janovič (Giraltovce),

15 gólov: J. Vranko (Sabinov),

14 gólov: T. Matuščák (Humenné),

13 gólov: M. Ukropec (KAC Košice), A. Klepsatel (SAFI Prešov),

12 gólov: M. Miškov (KAC Košice), P. Krajňák (Kračúnovce),

11 gólov: R. Macko (KAC Košice), M. Olah (Medzilaborce),

10 gólov: V. Varecha (Medzilaborce), B. Artim, V. Haňak (obaja Svidník),

8 gólov: D. Tomečko (KAC Košice), A. Ľaš (SAFI Prešov), S. Gajdoš (Svidník), Š. Kertis (Vranov n/T.), 

7 gólov: D. Belák (Giraltovce),

6 gólov: D. Havrila (Kračúnovce),

5 gólov: D. Rejta, M. Lipovský (obaja FAMT Prešov), M. Kuriplach (Giraltovce), A. Čulík (KAC Košice), E. Marcin (Ľubotice), S. Turák (Sabinov), M. Šebej Kovaľ , Š. Kmec (obaja SAFI Prešov),

4 góly: J. Frajt, R. Elizeuš (obaja FAMT Prešov), M. Čabra, R. Šoltíšik (obaja KAC Košice), M. Paliga (Svidník), J. Žolna, P.  Milenky (obaja Vranov n/T.),

3 góly: M. Michalko, R. Pavlík, S. Kučeraj (všetci Giraltovce), J. Packo, Š. Borc, Š. Vaceľ (všetci Humené), F. Bikár (KAC Košice), S. Talian (Kračúnovce), P. Minčák (Kurima), D. Magdoen (SAFI Prešov), K. Benišin (Svidník), D. Dzurovčin, F. Pavliško, J. Kertis,  M. Mitrišin, P. Kos (všetci Vranov n/T.),

2 góly: J. Gera, J. Samseli, R. Gimecký (všetci FAMT Prešov), P. Jurč (Giraltovce), D. Baláž, D. Prokopčák, Z. Osa (všetci Humenné), I. Diky, J. Hudaček, R. Mihok (všetci Kračúnovce), S. Kundrát (Medzilaborce), T. Strelec (Sabinov), M. Baloga, S. Popjak (obaja SAFI Prešov),

1 gól: F. Kočiš, J. Pisko (obaja FAMT Prešov), F. Bolva, I. Hliboký, M. Tkáč, T. Bajcura (všetci Giraltovce), M. Macko, S. Timuľák, V. Balint (všetci Humenné), D. Sabol, D. Sekeľský, G. Labuda, J. Vaško, L. Weiszer , O. Cenker, R. Nicholson (všetci KAC Košice), D. Kovalčík, M. Talian, P. Zajac (všetci Kračúnovce), M. Maťaš, S. Ševčák, Š. Maťaš (všetci Kurima), J. Babinčák, R. Kapraľ (obaja Ľubotice), A. Králik, D. Zjatik, J. Kark, M. Šanta, T. Štec (všetci Medzilaborce), A. Olejár,  F. Mišenko, K. Džačovský, K. Pekeja, Š. Marhefka (všetci Sabinov), A. Feščáková, A. Timko, M. Šoltis (všetci SAFI Prešov), K. Špik, M. Darivčák, M. Gerek (všetci Svidník), K. Dargaj, P. Berilla (obaja Vranov n/T.),

vlastné : M. Ernst (Sabinov),

 

Strelci II. liga starší žiaci skupina C                                    

              45       M. Červeňák (St. Ľubovňa),

              21       M. Németh (Sp. Podhradie),

              18       J. Cehula (Kežmarok),

              17       P. Voško (Sp. Podhradie),

              14       R. Frič (Ľubica),

              12       D. Vinter (Kežmarok),

              11       J. Varhoľ, K. Havrila (Plavnica),

              10       A. Gallik (Lendak), P. Dziak (St. Ľubovňa),

                 9       T. Bosák (Sp. Podhradie),

                 8       D. Gancarčík (Sp. Belá),

                 7       M. Š. Jančura  (Smižany),

  6       M. Janoška  (FAM Poprad), J. Horváth (Krompachy), K. Trenčanský (Ľubica), M. Angelovič (St. Ľubovňa),

  5       M. Kovalčík (Kežmarok), M. Nalevanko (Krompachy), T. Korba (Smižany), A. Hradický, D. Hohol (obaja Sp. Belá), T. Kuchčák (Sp. Podhradie), N. Leščinský, P. Imrich (obaja St. Ľubovňa), R. Bango (Svit),

  4       D. Richnavský, H. T. Ngoc (obaja Krompachy), B. Tetemonte, E. Jurčák, S. Boleš (všetci Sp. Belá), J. Pastirčík (St. Ľubovňa), L. Koky, (obaja Svit),

3       K. Kačmarek, M. Šugarek (obaja Kežmarok), A. Slezák, G. Sedlák (Krompachy),         A. Málik (Levoča), A. Puška, J. Olekšák (obaja Ľubica), M. Marinčin (Plavnica), F. Furtkevič (St. Ľubovňa),

  2       M. Boguská (FAM Poprad), J. Svitánek (Kežmarok), D. Mižikár (Krompachy), K. Gallik (Lendak), D. Kováč, J. Zavacký, K. Kvasil, M. Majer (všetci Levoča), A. Štellmach, J. Stojka (obaja Ľubica), M. Kočiš (Plavnica), A. Bdžoch, M. Brandobur, M. Pollák (všetci Smižany), J. Polhoš, S. Zednikovič (obaja Sp. Belá), F. Rokyta, M. Dolák (obaja Sp. Podhradie), Ch. Poľančík (St. Ľubovňa), B. Koky (Svit),

  1       D. Ihnačák, M. Kapral, R. Muzslay (všetci FAM Poprad), A. Hudaček, A. J. Djelovski, A. Lach, H. T. Vo dai, R. Pivko (všetci Kežmarok), M. Ondov (Krompachy), F. Halčin, K. Lizák, M. Selvek (všetci Lendak), S. Lazar (Levoča), M. Dlugoš, P. Pitvor, T. Ordzovenská (všetci Ľubica), E. Martan, K. Rabatin, M. Kačmárik, V. Kyšeľa (všetci Plavnica), T. Markulík (Smižany), J. Džadoň, O. Beskyd (obaja Sp. Belá), A. Eliaš, M. Michalik (obaja Sp. Podhradie), J. Motoľák, L. Klanduch, M. Arendáč, R. Vislocký (všetci St. Ľubovňa), Ľ. Konter, L. Trhaj, M. Čonka, P. Holub (všetci Svit),

vlastné góly : L. Koky (Svit), P. Rybár (Krompachy), M. Čonka, M. Š. Jančura (obaja Smižany), K. Lizák (Lendak),

 

Strelci II. liga mladší žiaci skupina C

            25    S. Kuba (St. Ľubovňa),

            23    F. Šťastný (St. Ľubovňa),

            18    B. Sedlák (Ľubica),

            17   M.Garan (Svit),

            15    S. Volák (FAM Poprad), T. Jambor (obaja Svit),

            14    E. Rabatin (Plavnica),

            13    D. Klein (FAM Poprad), F. Horanský,  J. Vislocký (obaja St. Ľubovňa),

             11    P. Rokyta (Sp. Podhradie), P. Jedinák (St. Ľubovňa),

            10    F. Hudák (Lendak), D.Straka (Svit),

    9    P. Stolár (Lendak), J. Chovanec, P. Sakmár (všetci Sp. Podhradie), M. Rabik (St. Ľubovňa),

              7    R. Wikarski (Kežmarok), D. Gallovič (Levoča), D. Sova, T. Rešetár (Plavnica),

              6    M. Caban (Sp. Belá), H. Vaľušová (St. Ľubovňa),

    5    A. Penxa (FAM Poprad), A. Zimmemann (Krompachy), R. Griglak (Ľubica), T. Solotruk (St. Ľubovňa),

  4    R. Pavlikovič (Kežmarok), L. Majer (Levoča), M. Kyšeľa, R. Grich (obaja Plavnica), I. Staňa, R. Brindza (obaja Sp. Podhradie), D. Jeleň (St. Ľubovňa),

  3    A. Piljan, M. Špiner, R. Mlynarčík (všetci FAM Poprad), F. Novák (Kežmarok), K. Dobrovič, S. Borženský (obaja Krompachy), L. Hudáček (Lendak), M. Petrík, S. Bagar, S. Farkašovský (všetci Levoča), F. Gabčo (Ľubica), Š. Kyšeľa (Plavnica), A. Zeleňak (Smižany),

  2    A. Tužák, D. Surmaj, T. Surmaj  (všetci FAM Poprad), J. Gardoš (Kežmarok), J. Sedlák (Krompachy), D. Antal (Levoča), S. Ritter (Ľubica), A. Simonis, A. Strišovský (obaja Sp. Belá), D. Blahovský,  R. Rovder, S. Petráková (všetci Sp. Podhradie), M. Firment (St. Ľubovňa), M. Jína, S. Lukáč (obaja Svit),

  1    F. Šperka, M. Molnár (obaja FAM Poprad), E. Vida, E. Zastko, F. Lech, M. Vrábeľ, P. Podolinský (všetci Kežmarok), M. Gožo, M. Probala, S. Mikula (všetci Krompachy), O. Majerčák, P. Halčin, V. Hudák (všetci Lendak), O. Spirczak, P. Kopaničák (obaja Levoča), I. Stojka, N.  Skokan  (obaja Ľubica), D. Stanek, J. Liščinský,  S. Vojtek (všetci Plavnica), J. Šarišský, O. Trojan, P. Bryndza  (všetci Smižany), M. Zemianek (Sp. Belá), A. Bučák, A. Michalko (obaja Sp. Podhradie), J. Krivoňák, K. Barlík, Ľ. Drobňák (všetci St. Ľubovňa), A. Javorský, J. Medvec, S. Ondrík (všetci Svit),

vlastné góly : A. Penxa (FAM Poprad), M. Bechleda (Sp. Belá), N. Machajdík (Smižany), I. Stojka (Ľubica),