Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

11. 04. 2014 o 21:17

TV7 V SLOVENSKEJ PREMIÉRE

autor: Attila Mikloško
1915x čítanéUnikátny projekt spolupráce Oblastného futbalového zväzu Prešov a lokálnej prešovskej televízie TV7 v rámci celého slovenského regionálneho futbalu uzrel svetlo sveta.

Oblastný futbalový zväz Prešov - I. TRIEDA - 16. KOLO -  ZOSTRIH

Podobný zostrih pripravuje slovenská verejnoprávna a súkromné televízie  fanúšikom futbalu na Slovensku, iba z najvyššej futbalovej súťaže Corgoň ligy. O to viac si iniciatívu klubov I. triedy a pracovníkom prešovskej lokálnej televízie TV7 ceníme.

V spolupráci s videotechnikmi klubov Chminianska Nová Ves, Fričovce, Kojatice, Hermanovce, Pečovská Nová Ves, Vyšná Šebastová a Záborské, pripravili pracovníci televízie TV7 zostrih gólových momentov zo siedmich zápasov úvodného  16. kola  I. triedy ObFZ Prešov.

ZOSTRIH 16. KOLA I. TRIEDY ObFZ PREŠOV -  6. 4. 14

Zostrih si môžete pozrieť na web stránke televízie TV7 v menu - RELÁCIE - FUTBAL ZA HUMNAMI 1 - TU

Televízia TV 7 pripraví zo 17. kola I. triedy ObFZ Prešov záznam stretnutia Demjata - Pečovská Nová Ves.

V nedeľňajšom 17. kole I. triedy ObFZ očakávame kvalitnú prácu od videotechnikov domácich mužstiev Demjaty, Torysy, Nemcoviec, Petrovan, Ražňan, Torysy a Žehne.

V prípade vyhotovenia kvalitného videozáznamu zo statívu môžu byť postupne do týždňového  zostrihu FUTBAL ZA HUMNAMI, zaradené aj momentky z ostatných majstrovských futbalových súťaží dospelých, ako aj mládežníckych  kategórií v pôsobnosti ObFZ Prešov.

Ak máte záujem o zverejnenie gólových, alebo iných zaujímavých zostrihov z futbalových stretnutí v televízii TV7, kontaktujte sekretára ObFZ Prešov Martina Klovaniča  - telefón a fax: 051/ 7720544, mobil: 0908 654 834.

Podrobný návod zostrihu je zverejnený na web stránke ObFZ - Informačný servis - televízia TV7.