04. 05. 2014 o 07:21

Bardejov - Trnava B 1:1

autor: Peter Cingel
1335x čítané

Bardejov ani Trnava nemôžu byť s výsledkami jarnej časti spokojní. Fotogaléria zo stretnutia II. ligy Partizán Bardejov - FC Spartak Trnava B 1:1 (1:0)

Partizán  zimoval na výbornom druhom mieste, teraz je štvrtý. Trnavčania na jar v ôsmich kolách len raz vyhrali a trikrát dokázali remizovať. Vzájomné zápasy v tomto ligovom ročníku boli úspešnejšie pre Partizán, ktorý doma najprv uhral remízu 1:1 a vonku zvíťazil 1:0. Bardejovčania začali dobre a ani súper neprišiel brániť. Na pozornú obranu domácich však v celom priebehu zápasu takmer nič nevymyslel. S chuťou hrajúci Gruca a Grohoľ ťahali defenzívu domácich a vytvorili spoluhráčom niekoľko príležitostí. Prvý gól sa zrodil v 34. minúte po spolupráci Badalyna s Grohoľom. Druhý menovaný zoči-voči brankárovi Spartaka nezaváhal a otvoril skóre. Pekný moment pripravili divákom domáci hráči aj o niekoľko minút neskôr. Kliment pätičkou prihral Andraščíkovi, jeho center Gruca nožničkami poslal tesne vedľa žrde.

V druhom polčase tréner Kica  prestriedal a najmä mladík Pyda bol pre mužstvo prínosom. S jeho rýchlosťou si obrana FC nevedela poradiť.  Prekvapenie prišlo v 69. minúte, keď z veľkej vzdialenosti napriahol Pavlík a tečovaná strela skončila za Molčanovým chrbtom. Partizán sa ešte snažil o zvrat, ale do konca zápasu sa už skóre nemenilo.

Góly: 34. Grohoľ - 69. Pavlík. Rozhodoval: Vlčej, ŽK: Grohoľ, Gruca - Baša, Rehák, Pavlík, Kayembe, 350 divákov.

Partizán: Molčan - Andraščík, Palša, Staš, Kica, Gruca, J. Zápotoka (46. Andrič), Kliment, Berecký, Grohoľ (83. Pavúk) , Badalyan (46. Pyda).

Galéria
Bardejov - Trnava B 1:1Bardejov - Trnava B 1:1Bardejov - Trnava B 1:1Bardejov - Trnava B 1:1Bardejov - Trnava B 1:1