09. 05. 2014 o 07:24

Bardejov – Trenčín 3:2

autor: Peter Cingel
1249x čítané

Vo štvrtok sa v Bardejove hralo stretnutie 1. dorasteneckej ligy U19 Partizán Bardejov – AS Trenčín 3:2 (1:1).

V úvode boli jednoznačne lepší hráči AS a bola len otázka času, kedy otvoria skóre zápasu. V 20. minúte po spätnej prihrávke napriahol Bakši a bolo 0:1. Gól však prekvapivo pomohol domácim. Chlapci ožili a výsledkom snahy bolo vyrovnanie, keď po štandardke najvyššie vyskočil Kolibab. V druhom polčase  domáci podnikli dva rýchle protiútoky, na konci ktorých boli Kačmár a Babej. Obaja sa proti brankárovi Trenčína dokázali presadiť.  Hostia v závere už len skorigovali výsledok stretnutia. Bardejovčania si pripísali tri body a v tabuľke 1. ligy sú na 7. mieste.

Góly: Kolibab, Kačmár, Babej - Bakši, Šuľa, rozhodovali: Anguš - Ličko, Perát, ŽK: Jurčišin - Julíny, Homola, Bakši.

Partizán: Gmitter - Jacko, Vilček, Belunek, Jurčišin, Michta (69. Ducár), Kačmár( 79. Pyda), Kolibab, Rokošný, Skala, Bľanda (13. Babej).

Galéria
Bardejov – Trenčín 3:2Bardejov – Trenčín 3:2Bardejov – Trenčín 3:2Bardejov – Trenčín 3:2Bardejov – Trenčín 3:2