Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

13. 05. 2014 o 13:29

Pricestovali v nekompletnej zostave

autor: Attila Mikloško
1535x čítanéIII. liga Šarišská dorast 25. kolo: Šarišské Michaľany - Kapušany

MAJSTROVSKÝ FUTBALOVÝ ZÁPAS

DORAST - III. LIGA ŠARIŠSKÁ

25. KOLO -  SOBOTA - 10.5.2014 o 14 h. - štadión "Za Torysou"

  versus

OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY (2. miesto) - OŠK KAPUŠANY (9. miesto) 14:0 (6:0)

 

Tragédia III. ligy šarišskej dorastu pokračovala aj tento víkend. Pred dvomi týždňami do Šarišských Michaľan nepricestovalo družstvo Podolínca, sobotňajší súper z Kapušan pozbieral do základnej zostavy len minimálny počet hráčov vyplývajúci zo súťažného poriadku pre regulárny začiatok majstrovského futbalového zápasu. Spod Kapušanského hradu pricestovalo iba osem dorastencov. Priebeh zápasu okomentujeme iba v krátkosti, pretože výsledok hovorí za všetko a v prevahe o troch hráčov sa ani nepatrí niečo detailne hodnotiť a rozoberať. Prvý gól strelil F. Dužda v 17. minúte, postupne stav narastal a zastavil sa na 14-ke hoci mohol byť aj extrémne vyšší...

Prvé dva góly v majstrovskom futbalovom zápase dorastu strelil R. Dufalo, M. M. Minár bol úspešný štyrikrát a od 25. kola, je najlepším strelcom družstva Šarišských Michaľan so šestnástimi gólmi a celkovo mu patrí 9. miesto v tabuľke v III. lige šarišskej dorastu.

Slúži ku cti výprave Kapušan napriek skutočnosti, že priebeh zápasu musel byť pre nich absolútne frustrujúci, že toto stretnutie dohrali až do záverečného hvizdu rozhodcu J. Mišenčíka. Niekoľkokrát sa hostia pokúsili aj zaútočiť, dostali sa k viacerým autom, trom priamym kopom, dvom rohovým kopom, výbornej hlavičke tesne nad brvno a mohli  skórovať z pokutového kopu, no strela tesne minula pravú žrď domáceho brankára P. Štvartáka.

Do nerovného boja nastúpilo osem statočných hráčov Kapušan. V bránke bol  M. Tomáš a v poli  nastúpili:  A. Hudák, D. Hric, P. Masrna, K. Pazdič, M. Čisárik, M. Baňas na čele kapitánom J. Spáčilom.

Vedenie klubu OŠFK Šarišské Michaľany ďakuje výprave Kapušan, že napriek situácii, v ktorej sa v sobotu popoludní nachádzali, zachovali sa v zmysle pravidiel  fair - play.

 

Ľubomír Kočík - tréner dorastu Šarišských Michaľan: "Chcem vysloviť moje poďakovanie súperovi z Kapušan zato, že napriek nedostatočnému počtu hráčov zápas dohral a predviedol aj niekoľko pekných akcií  a dokonca aj ohrozil našu bránku."

Galéria
Pricestovali v nekompletnej zostavePricestovali v nekompletnej zostavePricestovali v nekompletnej zostavePricestovali v nekompletnej zostave