Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

13. 06. 2014 o 10:56

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1693x čítané



Záverečné kolo ročníka 2013/14 so sebou prináša aj posledný tohtosezónny diel pravidelnej rubriky Kam za futbalom, príručky futbalového fanúšika na východnom Slovensku.

Zraky futbalových priaznivcov sa síce už začínajú v súčasnej dobe upierať predovšetkým do Brazílie, ale počas víkendu sa výsledky futbalového šampionátu budú ešte deliť o priazeň s rezultátmi regionálnych súťaží. Práve najbližšie dni totižto určia definitívnu podobu reorganizovaných súťaží tohto celosvetového najúspešnejšieho športu na Slovensku pre nasledujúcu sezónu.

Posledná porcia regionálneho futbalového menu bude pozostávať z 32 zápasov v Prešovskom a 26 v Košickom kraji. Poľskí arbitri ukončia polsezónu účinkovania na slovenských trávnikoch v stretnutí Štrba – Kľušov (delegátom bude Tornay). Sezóna sa už skončila pre hráčov a realizačný tím Turne nad Bodvou, tí budú v poslednom kole pauzovať.

Ako to už v športe býva, po záverečnom hvizde definitívne vypuknú v kabínach úspešných tímov radostné oslavy, v iných zas bude smutno-neveselo. Bez ohľadu na to, ako to kde dopadne, všetkým predstaviteľom jednotlivých klubov ako aj ich fanúšikom prajeme príjemné leto. S naším pravidelným servisom sa opätovne prihlásime pred štartom nového súťažného ročníka.

 

Prešovský kraj

Bardejov

V. liga Sever - 30.kolo - 14.6.2014 o 17.00 hod.:

OFK SIM Raslavice - MŠK Spartak Medzilaborce (M. Mišenčík, Laskovský, Mihalíková, Lumtzer)

VI. liga Šarišská - 26.kolo - 15.6.2014 o 17.00 hod.:

TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Javorina Malcov (J. Roka, Ľ. Roka, Onofrej, Škody)

FK Busov Gaboltov - OŠFK Šarišské Michaľany (Jančár, Čonka, Brendza, Šafránko) - 14.6.2014

FK Gerlachov - TJ Družstevník Záhradné (Kovaľ, Želinská, Kandráč, A. Mišenčík)

Humenné

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 26.kolo - 15.6.2014 o 17.00 hod.: 

TJ Jasenov - OŠK Udavské (J. Mano, Vass, Ševčík, Šimko)

FK Kamenica nad Cirochou - FKO Kochanovce (Čonka, Djordjevič, Kriak, Tarcala)

Kežmarok

VI. liga Podtatranská - 26.kolo - 15.6.2014 o 17.00 hod.:

MŠK Slavoj Spišská Belá - ŠK Harichovce (M. Béreš, Tomeček, Šimco, J. Sendek st.)

Levoča

IV. liga - 30.kolo - 15.6.2014 o 17.00 hod.:

MŠK Spišské Podhradie - MFK Zemplín Michalovce ´B´ (M. Zvolánek, D. Béreš, Lešková, Eliáš)

Poprad

IV. liga - 30.kolo - 15.6.2014 o 17.00 hod.:

FK Svit - FK Spišská Nová Ves (Juhás, Lipták, Bali - Jenčík, Pečarka)

FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry - MFK Slovan Sabinov (Želizňák, Gál, Gaľa, Labanc)

V. liga Sever - 30.kolo - 14.6.2014 o 17.00 hod.:

ŠK Štrba - OŠK Kľušov 

VI. liga Podtatranská - 26.kolo - 15.6.2014 o 17.00 hod.:

FK 1931 Hranovnica - AŠK Mária Huta Gelnica (Černický, V. Tóth, J. Eperješi, Duška)

OFK Kravany - TJ FK Lokomotíva Margecany (Pristáč, Maček, Tirpák, Korinko)

Prešov

V. liga Sever - 30.kolo - 15.6.2014 o 17.00 hod.:

Sokol Ľubotice - MsFK Hanušovce nad Topľou (Biroš, Prokopovič, Bíro, Kostík)

FK Rozvoj Pušovce - FK Tatran Zámutov (Mati, Pika, Zajac, Minaroviech)

OŠK Fintice - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom (R. Marcin, Baldovský, Joz. Somoši, Hajdada)

FK Slovan Kendice - FO AJAX Pakostov (Alexa, L. Tóth, Juhászová, Kačmár)

VI. liga Šarišská - 26.kolo - 15.6.2014 o 17.00 hod.:

OFK Chmiňany - TJ Beloveža (Beluško, Mačák, Kunzová, L. Gnip)

Sabinov

VI. liga Šarišská - 26.kolo - 15.6.2014 o 17.00 hod.:

OFK Uzovce - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (Nicz, Jancura, Moroz, Čaga)

FK Šarišské Dravce - TJ Šľachtiteľ Malý Šariš (Kočiš, Bajo, Gorel, Koščák)

Snina

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 26.kolo - 15.6.2014 o 17.00 hod.: 

TJ Slovan Belá nad Cirochou - OFK Agrifop Stakčín (Ondrášek, Bucko, Miklóš, Ivanov)

Stará Ľubovňa

IV. liga - 30.kolo - 15.6.2014 o 17.00 hod.:

FK Družstevník Plavnica - MFK Snina (M. Mišenčík, Zubka, Lang, Gábor)

V. liga Sever - 30.kolo - 14.6.2014 o 17.00 hod.:

MFK Stará Ľubovňa - OFK Tatran Kračúnovce (Jurášek, Marko, Židišin, Fencík)

VI. liga Šarišská - 26.kolo - 15.6.2014 o 17.00 hod.:

ŠK Nová Ľubovňa - TJ Družstevník Župčany (Turcsanyi, Končár, J. Sendek, Tkáčik)

Stropkov

IV. liga - 30.kolo - 15.6.2014 o 17.00 hod.:

MŠK Tesla Stropkov - FK Košice-Barca (Fabíny, Maličký, Rumančík, Mriglot)

Svidník

IV. liga - 30.kolo - 15.6.2014 o 17.00 hod.:

MFK Slovan Giraltovce - FK Haniska (Alexa, Ištoňa, Paulišin, Ondík) - 14.6.2014 o 15.00 hod.

FK Drustav Svidník - TJ Veľké Revištia (Šoltés, Filipák, Bednár, Gavalier)

Vranov nad Topľou

V. liga Sever - 30.kolo - 15.6.2014 o 14.00 hod.:

OcFK Dlhé Klčovo - 1.MFK Kežmarok (Trembeckí, Žulevič, P. Havrila, Sadiv)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 26.kolo - 15.6.2014 o 17.00 hod.: 

TJ Šimonka Čierne nad Topľou - FK Soľ (Stretavský, Šípoš, F. Sendek, Krajčík)

OcŠK Sečovská Polianka - TJ Družstevník Nižný Hrušov (Tabaka, Hrinda, Kováč, Lacko)

ŠK Sačurov - TJ Družstevník Breznica (Slimák, J. Gnip, Puškáš, Koščo)

FK Vechec - OFK Tatran Bystré (Marušin, Höger, D. Mano, Popík)

 

Košický kraj

Gelnica

V. liga Juh - 30.kolo - 15.6.2014 o 17.00 hod.:

ŠK Slovan Veľký Folkmar - MFK Veľké Kapušany (P. Kmec, Berta, Sedlačková, Dub)

VI. liga Podtatranská - 26.kolo - 15.6.2014 o 17.00 hod.:

FK Slovan Helcmanovce - FK 05 Levoča (Leško, Bányácsky, P. Béreš, Džubák)

Košice-mesto

VI. liga Košicko-gemerská - 26.kolo - 15.6.2014 o 17.00 hod.:

MFK Ťahanovce - TJ Kokšov-Bakša (Ištoňa, Žofčák, Ginda, Klič)

FK Košická Nová Ves - FK Gemerská Poloma (Počurek, Krivjančin, Ulian, Jenčo)

Košice-okolie

V. liga Juh - 30.kolo - 15.6.2014 o 17.00 hod.:

Tatra Sokoľany - MFK Spartak Medzev (Džima, Ondič, Baksay, K. Zvolánek)

OFK Slovan Poproč - OŠK Rudňany (Židišin, Tramita, J. Mišenčík, Hreško)

VI. liga Košicko-gemerská - 26.kolo - 15.6.2014 o 17.00 hod.:

TJ Družstevník Malá Ida - FK Gemerská Hôrka (Jevín, J. Kmec, Dušek, Koščo)

FK Geča 73 - MŠK Ďurkov (Capík, Kuspan, Kavčák, Voroňák) – hrá sa o 10.45 hod.

Michalovce

V. liga Juh - 30.kolo - 15.6.2014 o 17.00 hod.:

ŠK Strážske - TJ Mladosť Kalša (Godžák, Bančanský, Ma. Hudák, Repovský)

VI. liga Zemplínska - 26.kolo - 15.6.2014 o 17.00 hod.:

TJ Družstevník Čičarovce - TJ Olympia Borša (Tomáš, P. Holp, Kuľha, J. Gajdoš)

OFK Lastomír - OŠK Krišovská Liesková (Škodi, Šimková, Guba, Guľko)

ŠK Naciná Ves - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (Palinský, Fedák, M. Marcin, Leško st.)

OŠK Vinné - ŠK Agro Palín (P. Gajdoš, P. Tkáč, Lenková, Izrael)

Rožňava

V. liga Juh - 30.kolo - 14.6.2014 o 17.00 hod.:

SP MFK Rožňava - FK Čaňa (Bančanský, Jancura, Capík, Pecha)

VI. liga Košicko-gemerská - 26.kolo - 15.6.2014 o 17.00 hod.:

MFK Dobšiná - TJ Tatran Betliar (Maliňák, Martinko, V. Havrila, R. Tóth)

FK Krásnohorské Podhradie - TJ Družstevník Budimír (Onderišin, J. Kmec, Šuba, Kotrády) - 14.6.2014 o 15.00 hod.

Spišská Nová Ves

IV. liga - 30.kolo - 15.6.2014 o 17.00 hod.:

FK Pokrok SEZ Krompachy - TJ FK Vyšné Opátske (Bochnovič, Homoľa, Drenko, Lisák)

V. liga Juh - 30.kolo - 15.6.2014 o 17.00 hod.:

MŠK Tatran Spišské Vlachy - FK Šaca (Cuprák, Mi. Hudák, Laskovský, Švarc)

VI. liga Podtatranská - 26.kolo - 15.6.2014 o 17.00 hod.:

TJ Štart Hrabušice - TJ Slovan Nálepkovo (Klokočka, Pavlovský, Šuba, Kunzo)

TJ Slovan Smižany - FK Družstevník Spišské Bystré (Kocúr, Litványi, Vasilenko, Dudáš)

OŠK Teplička n/H - FK Poprad ´B´ (Michalík, Roman, Štefanič, Kanuščák)

Trebišov

V. liga Juh - 30.kolo - 15.6.2014 o 17.00 hod.:

Družstevník Veľký Horeš - FO Slavoj Kráľovský Chlmec (Kunzo, Jasečko, Novotný, Vaško)

TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - MFK Sobrance (Šeršeň, Gonos, Haviarik, Dzido)

VI. liga Zemplínska - 26.kolo - 15.6.2014 o 17.00 hod.:

TJ Družstevník Cejkov - OŠK Zalužice (Daňo, Konečný, Hríb, Čerevka)

FK Tatran Úpor - TJ Družstevník Parchovany (Harajbič, Treščák, Antl, Štofka)

FK Slavoj Sečovce - FK Žbince (Friga, Švec, Choma, Lumtzer)