Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

05. 08. 2014 o 10:44

Rožňava získala bod, mohla tri

autor: Karol Csobadi
1334x čítanéNa úvodné kolo cestovali štvrtoligisti SP MFK Rožňava za súperom do Kráľ. Chlmca, kde po dvojgólovom vedení nakoniec uhrali prvý cenný bod.

Hostia zápas rozohrali dobre dobre a už v piatej minúte rýchlym gólom rozvlnil domácu sieť F. Kovács. Po prestávke hostia dokonca vedenie poistili F. Pollákom. O niekoľko minút však domáci dosiahli kontaktný gól Molnárom a dve minúty pred záverečným hvizdom ratoval pre domácich aspoň bod Novák.

 

B. Kuzma, tréner:  "Zápas sme začali veľmi dobre, ujali sme sa vedenia a kontrolovali sme hru. V prvom polčase sme si vytvorili následne niekoľko gólových príležitosti, no nepremenili sme ich. V druhom sme zvýšili naše vedenie na 2:0. Domácim sa následne podarilo znížiť. V ďalších minútach sme znovu nepremenili dve, tri príležitosti a v závere sme zato pykali, keď domáci dve minúty pred koncom vyrovnali. Znova sme doplatili na nepremieňanie šanci a nekoncentrovanosť v obrane."

 

1.kolo: Kráľ. Chlmec  - SP MFK Rožňava 2:2 (0:1), G: Molnár (55), Novák (88) - F. Kovács (5), F. Pollák (51)

Rožňava: Šalamon - Roth, Péter, Jonáš, Korfanta, Z. Zdechovan, F. Pollák, Mészner, Havko, F. Kovács, Milata, striedali: Kúdela, M. Pollák, Drobňák

 

V úvodnom kole sa predstavili posily Z. Zdechovan a M. Mészner, ktorí hosťujú z  Krh. Podhradia.