Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

09. 08. 2014 o 11:04

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1907x čítané



Víkendový program regionálnych súťaží už bude obohatený aj o piatoligové súťaže. Do ostrých súťažných zápolení zasiahnu takmer všetky tímy.

Takmer všetky preto, lebo program 3. kola III. a IV. ligy a 1. kola V. ligy napokon nie je kompletný. Dva súboje, konkrétne Zámutov – Kračúnovce (IV. liga Sever) a Košická Nová Ves – Turňa nad Bodvou (V. liga Košicko-gemerská) boli preložené na 3. septembra.

Výsledná porcia víkendového futbalového menu kvôli tejto redukcii pozostáva z 57 stretnutí, okrúhlych tridsať má dejisko stretnutia v Prešovskom kraji, o tri menej v Košickom.

Žreb dal opäť dokopy viaceré zaujímavé dvojice. Hovoriť o šlágroch je azda priskoro, nakoľko sila jednotlivých tímov sa ešte len bude kryštalizovať. Zvýšenú pozornosť však budú dozaista pútať viaceré derby-zápasy.

V Humennom, Vranove nad Topľou, Gaboltove, Spišskej Belej a Krásnohorskom Podhradí privítajú súperov, tak ako je to u týchto tímov zvykom, už v sobotu. Ostatné stretnutia sa potom odohrajú o deň neskôr. Zápas Bardejovská Nová Ves - Vyšné Opátske povedie poľské rozhodcovské trio, pod vedením delegáta Lisáka. Kolo zavŕšia v Michalovciach, kde si tamojšia rezerva pri umelom osvetlení, od 19.30 hod., zmeria sily so súperom z neďalekých Veľkých Revíšť.

 

Prešovský kraj

Bardejov

III. liga Východ - 3.kolo - 10.8.2014 o 16.30 hod.:

ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ FK Vyšné Opátske

IV. liga Sever - 3.kolo - 10.8.2014 o 16.30 hod.:

OFK SIM Raslavice - FK Rozvoj Pušovce (Juhás, Mišková, Pika, Minaroviech)

V. liga Šarišská - 1.kolo - 10.8.2014 o 16.30 hod.:

TJ Poľana Šiba - TJ Slovan Dlhá Lúka (Vasilenko, Trembeckí, Kostráb, Krajčík)

OŠK Kľušov - TJ Beloveža (Kuspan, Bochnovič, Hrebeňár, Šafránko)

FK Busov Gaboltov - FK Gerlachov (Židišin, Feckanin ml., Sakalík, Piruch) - 9.8.2014

Humenné

III. liga Východ - 3.kolo - 9.8.2014 o 16.30 hod.:

ŠK Futura Humenné - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (Michalík, Bednár, Bucko, Novysedlák)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 1.kolo - 10.8.2014 o 16.30 hod.: 

FK Kamenica nad Cirochou - OFK Tatran Bystré (Škodi, Reňo, Počurek, Pecha)

OŠK Udavské - TJ Družstevník Breznica (Palinský, Kmec, Höger, Duška)

FK Humenné - ŠK Sačurov (Čertický, Ondrášek, Židišin, Kačmár), hrá sa v Brekove

Kežmarok

V. liga Podtatranská - 1.kolo - 10.8.2014 o 13.30 hod.:

TJ Toporec - FK Prakovce (Maček, Michalík, Laskovský, Kanuščák)

MŠK Slavoj Spišská Belá - 1.MFK Kežmarok (Jančár, Pavlovský, Onderišin, Lacko) - 9.8.2014 o 17.00 hod.

Levoča

IV. liga Sever - 3.kolo - 10.8.2014 o 16.30 hod.:

MŠK Spišské Podhradie - FK Svit (Kozák, R. Marcin, Kunzová, Lumtzer)

Medzilaborce

IV. liga Sever - 3.kolo - 10.8.2014 o 16.30 hod.:

MŠK Spartak Medzilaborce - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom (Bíro, Lipták, Šimková, Vaško)

Poprad

V. liga Podtatranská - 1.kolo - 10.8.2014 o 16.30 hod.:

OFK Kravany - TJ Slovan Smižany (Krivjančin, Filipák, Pristáč, Kandráč)

Prešov

III. liga Východ - 3.kolo - 10.8.2014 o 16.30 hod.:

1.FC Tatran Prešov jun. - MFK Snina (Gál, Homoľa, Hepka, Tarcala)

IV. liga Sever - 3.kolo - 10.8.2014 o 16.30 hod.:

FK Slovan Kendice - ŠK Štrba (Černický, Drenko, Djordjevič, Koščo)

OŠK Fintice - Sokol Ľubotice (Paulišin, I. Havrila, Želinská, Ondík)

V. liga Šarišská - 1.kolo - 10.8.2014 o 16.30 hod.:

OFK Chmiňany - TJ Šľachtiteľ Malý Šariš (Štefanič, Choma, Hrebeňár, Štofka)

FK Demjata - TJ Družstevník Záhradné (Žofčák, Jancura, Horochonič, Dudáš)

Sabinov

V. liga Šarišská - 1.kolo - 10.8.2014 o 16.30 hod.:

OFK Uzovce - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (Kakaščík, Tomeček, Kuľha, Dzido)

OŠFK Šarišské Michaľany - TJ Javorina Malcov (Bajo, Gorel, Čeklovský, Popík)

Snina

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 1.kolo - 10.8.2014 o 16.30 hod.: 

OFK Agrifop Stakčín - TJ Družstevník Nižný Hrušov (Hrinda, Ondič, Končár, Feckanin st.)

Stará Ľubovňa

III. liga Východ - 3.kolo - 10.8.2014 o 16.30 hod.:

FK Družstevník Plavnica - ŠK Odeva Lipany (Anguš, Rumančík, Bali-Jenčík, Gavalier)

IV. liga Sever - 3.kolo - 10.8.2014 o 16.30 hod.:

MFK Stará Ľubovňa - FO AJAX Pakostov (Ištoňa, Cuprák, L. Tóth, K. Zvolánek)

Stropkov

III. liga Východ - 3.kolo - 10.8.2014 o 16.30 hod.:

MŠK Tesla Stropkov - FK Spišská Nová Ves (Alexa, Tabaka, Jurášek, Mriglot)

Svidník

IV. liga Sever - 3.kolo - 10.8.2014 o 16.30 hod.:

FK Drustav Svidník - OcFK Dlhé Klčovo (Šeršeň, Baksay, Klovanič, Kotrády)

Vranov nad Topľou

III. liga Východ - 3.kolo - 9.8.2014 o 16.30 hod.:

MFK Vranov nad Topľou - MFK Slovan Sabinov (Lipták, Jasečko, Jancura, Repovský)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 1.kolo - 10.8.2014 o 16.30 hod.: 

TJ Šimonka Čierne nad Topľou - FKO Kochanovce (Marko, Dolhý, Puškáš, Koščo)

FK Soľ - TJ Družstevník Vyšný Mirošov (Prokša, Kocúr, Fortuňák, Voroňák)

MsFK Hanušovce nad Topľou - FK Sedliská (Pavlovský, Mačák, Feckanin ml., J. Sendek st.)

 

Košický kraj

Gelnica

IV. liga Juh - 3.kolo - 10.8.2014 o 16.30 hod.:

ŠK Slovan Veľký Folkmar - OŠK Rudňany (Leferovič, Micheľ, Kunzo, Čaga)

V. liga Podtatranská - 1.kolo - 10.8.2014 o 16.30 hod.:

TJ Slovan Nálepkovo - FK Družstevník Spišské Bystré (Daňo, V. Havrila, Semančík, Čeľovský)

FK Slovan Helcmanovce - FK 05 Levoča (Kriak, M. Drabant, Nosaľ, A. Mišenčík)

Košice-mesto

IV. liga Juh - 3.kolo - 10.8.2014 o 16.30 hod.:

FK Šaca - TJ Mladosť Kalša (Mati, Joz. Somoši, Dušek, Jenčo)

V. liga Košicko-gemerská - 1.kolo - 10.8.2014 o 16.30 hod.:

MFK Ťahanovce - FK Gemerská Poloma (Zubka, M. Béreš, Fečo, Čerevka)

Košice-okolie

III. liga Východ - 3.kolo - 10.8.2014 o 16.30 hod.:

FK Haniska - MFK Slovan Giraltovce (Karaffa, Kočiš, Maličký, Knut)

IV. liga Juh - 3.kolo - 10.8.2014 o 16.30 hod.:

OFK Slovan Poproč - MFK Spartak Medzev (J. Mano, Berta, D. Mano, Hreško)

FK Čaňa - SP MFK Rožňava (Capík, Mar. Hudák, Čonka, Koščák)

V. liga Košicko-gemerská - 1.kolo - 10.8.2014 o 16.30 hod.:

FK Geča 73 - TJ Tatran Betliar (Sakalík, Tabiš, Zorivčák, Tornay) - o 10.45 hod.

TJ Družstevník Malá Ida - Tatra Sokoľany (V. Tóth, Hiľovský, Martinko, Hajdada)

TJ Kokšov-Bakša - FK Gemerská Hôrka (F. Sendek, Tabiš, Gajdoš, Počatko)

Michalovce

III. liga Východ - 3.kolo - 10.8.2014 o 19.30 hod.:

MFK Zemplín Michalovce ´B´ - TJ Veľké Revištia (Greško, Baldovský, Lang, Komár)

IV. liga Juh - 3.kolo - 10.8.2014 o 16.30 hod.:

ŠK Strážske - MFK Veľké Kapušany (J. Mišenčík, D. Béreš, Knapíková, L. Gnip)

V. liga Zemplínska - 1.kolo - 10.8.2014 o 16.30 hod.:

TJ Družstevník Čičarovce - FK Tatran Úpor (Godžák, J. Gnip, Bančanský, Izrael)

ŠK Nacina Ves - OŠK Budkovce (J. Roka, Lešková, Lang, Gajdoš)

OFK Lastomír - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (Miklóš, Kovalčin, Guba, Maturkanič)

ŠK Agro Palín - TJ Družstevník Parchovany (Švec, P. Tkáč, Bányácsky, Fencík)

OŠK Vinné - TJ Tisa Trakany (Tomáš, Novák, Konečný, Guľko)

OŠK Zalužice - OŠK Krišovská Liesková (Friga, M. Zvolánek, Kurták, Piruch)

Rožňava

V. liga Košicko-gemerská - 1.kolo - 10.8.2014 o 16.30 hod.:

FK Krásnohorské Podhradie - MŠK Ďurkov (M. Béreš, Krivjančin, Bobko, Tkáčik) - 9.8.2014

MFK Dobšiná - TJ Družstevník Čečejovce (Turcsanyi, Jančár, Šomšák, Kunzo)

Spišská Nová Ves

V. liga Podtatranská - 1.kolo - 10.8.2014 o 16.30 hod.:

TJ Štart Hrabušice - AŠK Mária Huta Gelnica (Gonos, P. Béreš, Tirpák, Pribula)

OŠK Teplička - FK Poprad ´B´ (Marušin, Onderišin, Antl, Novický)

Trebišov

IV. liga Juh - 3.kolo - 10.8.2014 o 16.30 hod.:

TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - MŠK Tatran Spišské Vlachy (Tramita, Želizňák, Zajac, Gábor)

FO Slavoj Kráľovský Chlmec - MFK Sobrance (Maliňák, Bednár, Hríb, Leško st.)

Družstevník Veľký Horeš - FK Pokrok SEZ Krompachy (P. Havrila, Gaľa, Haviarik, Kostík), hrá sa v Čiernej nad Tisou

V. liga Zemplínska - 1.kolo - 10.8.2014 o 16.30 hod.:

TJ Olympia Borša - TJ Družstevník Cejkov (Jevín, Ulian, Harajbič, Klič)