Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

10. 04. 2012 o 17:03

Vysoké Tatry začali doma jar víťazne

autor: riso
1401x čítanéVedúce mužstvo IV. ligy Sever FK Starý-Smokovec - Vysoké Tatry sa po prvýkrát v jarnej časti predstavilo na domácom ihrisku. Po dvoch remízach vonku zaknihovali zverenci trénera Ladislava Lipnického po víťazstve 2:0 nad Hanušovcami nad Topľou plný bodový zisk a v tabuľke si upevnili prvé miesto.

O svojom triumfe rozhodli Tatranci už v prvom polčase, ktorý vyhrali 2:0. Po zmene strán už viac-menej kontrolovali dianie na ihrisku. „Potrebovali sme toto domáce víťazstvo. Myslím si, že sme to dobrou hrou aj potvrdili a víťazstvo je plne zaslúžené. Súper prišiel s taktikou bránenia a prechodom do rýchleho protiútoku. Boli sme na to pripravení a dávali sme si pozor na jeho rýchlych útočníkov. Nedovolili sme im prakticky vytvoriť si žiadnu gólovú šancu. V prvom polčase sme hrali dobre, hoci sme hrali proti silnému vetru a húževnatému súperovi. Dali sme dva góly a to rozhodlo. Škoda, že v druhom polčase sme ďalšie šance nevyužili, no kontrolovali sme hru,“ konštatoval domáci kouč L. Lipnický.

Do druhého polčasu naordinoval svojim zverencom inú taktiku, ktorú jeho hráči dodržali. „Nechceli sme dostať nejaký gól, lebo súper by ožil. Zámerom bolo kontrolovať hru, držať loptu. Lepšie by bolo, keby sme to poistili tretím gólom, čo sa nám však nepodarilo,“ dodal L. Lipnický.