Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

19. 08. 2014 o 17:41

Gemerskej Hôrke vybojoval víťazstvo kapitán Izák

autor: Karol Csobadi
1970x čítanéPiatoligová Gemerská Hôrka pôsobiaca v Košicko-gemerskej skupine úvodne dve kolá odohrala na súperových ihriskách. Kým minule podľahla v Kokšov Bakši tesne 1:2, tentoraz sa víťazne s vracala spod turnianského hradu.

Hostia sa vedenia ujali po góle A. Bodnára, novej posily po úvodnej dvadsaťminútovke. Domácim sa gólom do šatne podarilo vyrovnať Viszlaym. V úvode druhej časti hry dosiahli hostia po druhýkrát vedúci gól kapitánom A. Izákom a ako sa neskôr ukázalo mal cenu troch bodov.  

„Druhý polčas bol už v našej réžii, ale podarilo sa nám streliť iba jeden gól. Ten nakoniec rozhodol o našom víťazstve. Za brankára, ktorý sa nám zranil ešte pred prvým zápasom sa nám ešte nepodarilo zohnať adekvátnu náhradu, ale vypomohol gólman z „béčka“, nakoľko oni ešte nehrajú. Zachytal celkom dobre a za inkasovaný gól nemohol, nakoľko domáci Vislay z hranice šestnástky perfektne trafil. Posily ako Betík a A. Bodnár sa už zapojili do hry, konštatoval tajomník FK Gemerská Hôrka Ladislav Špánik. 

 

Turňa - Gemerská Hôrka 1:2 (1:1), G: Vislay - A. Bodnár, A. Izák

Gemerská Hôrka: M. Szabó-Dózsa - A. Izák, Lippai, M. Lörinc, D. Bodnár, Tóth, Zsóri, Š. Bodnár, Ištók, Betík, A. Bodnár, striedal: K. Ragyina