Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

11. 04. 2012 o 07:51

Sninčania so Spišskou Belou

autor: Marián Škuba
1527x čítanéPočas víkendu sa rozbehli aj súťaže kategórie dorastencov. V tretej lige mali Sninčania jarnú premiéru doma so Spišiakmi. Chlapci spod Sninského kameňa boli favoritmi v oboch dueloch, napokon však putoval hosťom jeden bod.

 

16. kolo

STARŠÍ DORASTENCI: MFK Snina - Spišská Belá 2:2 (1:1)

Do 15. min. mohlo byť z pohľadu domácich všetko inak, než ukazuje výsledok: sninský enormný tlak vyústil v hlavičky Prokopa i Bindzára, Čop zaváhal v nájazde a v šanci si Čop s Prokopom "ukopli" loptu. V 20. min. sa tak tešili Spišiaci, keď založili gólovú akciu po zachytení sninskej rozohrávky. Vyrovnanie priniesla spolupráca Budi - Besehanič krížnou prihrávkou a gólom z päťky. V II. polčase mali Sninčania naopak úvod zlý, od 50. min. opäť prehrávali. Aspoň bod zabezpečila 85. min., keď po štandardke Budiho vyrovnal hlavou Drančák. Pre domácich dvakrát škoda zahodených šancí z úvodu...

Góly domácich: Besehanič, Drančák.

MFK: Kopťár - Barilik, Krupa, Prokop, M. Kapraľ - Bindzár, E. Drančák, Budi, Kepič - Besehanič, Čop (Magur). Tréner: Daniel Drančák.

 

MLADŠÍ DORASTENCI: MFK Snina - Spišská Belá 3:2 (1:1)

Lepším herným obrazom začali domáci, ale ako prví sa tešili Spišiaci. Sninská prevaha vyústila vo vyrovnanie v závere polčasu a penalta určila obrat v skóre. Tri sninské body poistil Jano, súper v závere prehru aspoň prikrášlil.

Góly domácich: Leitner, Gašpar (11 m), Jano.

MFK: Janko - Lazenga, Gašpar, Mandzák, Sentelik - Lazorík, Jano, P. Holovka, Jaško - J. Kapraľ, Leitner (T. Budi, P. Jankaj, Čopík). Tréner: Pavol Diňa.