01. 09. 2014 o 12:43

Víťazná séria druholigových žiakov Rožňavy pokračuje

autor: Karol Csobadi
1598x čítané

Starší žiaci SP MFK Rožňava ani vo štvrtom kole nenašli premožiteľa. Postupne zdolali Buzicu, Kr. Chlmec dokonca dvojciferným skóre, Benecol najtesnejším rozdielom a v soboru nasúkali V. Kapušanom poltucet. S dvanástimi bodmi a aktívnym skóre 21:2 vedú tabuľku II. ligy vo svojej kategórii.

Skóre otvoril tesne pred polčasovým hvizdom Harabín z nariadenej penalty. Po obrátke už domáci ovládli hru a rovesníkom z Kapušian nasúkali ďalších päť gólov. Hetrik dosiahol Kelemen. „Prvý polčas nebol podľa mojich predstáv, nakoľko sme nevyužili príležitosti a šance na skórovanie. Okrem jediného gólu sme nastrelili žrď i brvno. Cez prestávku sme si povedali ako budeme hrať, nakoľko lopta musí byť viac v pohybe. Chlapci si slová zobrali k srdcu, hru spresnili a deklasovali súpera. Za druhý polčas im patrí pochvala,“ uviedol po zápase tréner st. žiakov SP MFK Rožňava Peret Džačár.

Mladší žiaci zvíťazili iba raz a v ostatnom kole remízovali s Kapušanmi 2:2, keď dvakrát museli doťahovať Vápeníkom a Mihókom jednogólové manko.

SŽ: Rožňava – V. Kapušany 6:0 (1:0), G: Kelemen 3, Harabín 2, Štefan

Rožňava: Džačár – Ogurčák, Korfanta, Gecelovský, Petergáč, Lipták, Harabín, Kelemen, M. Horvát, Doboš, Bakoš, striedali: Štefan, Tomášik, Bodnár

MŽ: Rožňava – V. Kapušany 2:2 (1:1), G: Vápeník, Mihók – Janič, Moravčík

Rožňava: L. Doboš – Dávid, Vápeník, Slávkay, Havrilla, Gróf, Benedik, Seman, Mihók, Jančík, Tamáš, striedali: Toplanský, Turzák, Madáč

Galéria
Víťazná séria druholigových žiakov Rožňavy pokračujeVíťazná séria druholigových žiakov Rožňavy pokračujeVíťazná séria druholigových žiakov Rožňavy pokračujeVíťazná séria druholigových žiakov Rožňavy pokračujeVíťazná séria druholigových žiakov Rožňavy pokračuje