Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

09. 09. 2014 o 12:56

Podhradčania vybojovali tri povinné body

autor: Karol Csobadi
2257x čítanéV predohrávke piateho kola piatoligisti Krásnohorského Podhradia dosiahli jediný, ale víťazný gól viac ako po hodine hry. V inak slušnom stretnutí sa zranil gólman Turne Rebej, ktorého záchranka musela previesť do nemocnice.

Úvod patril domácim, ale neskôr hra upadla. Za zmienku stojí strela Dorkina a žrď Piatera. Práve pri strele Dorkina sa zranil gólman hostí Rebej, ktorý narazil na pravú žrď a bol prevezený do nemocnice. „Rebej sa snažil vyraziť loptu nad brvno. Pravdepodobne si zle vypočítal krok, hodil sa dozadu, čím narazil na pravú žrď. Spôsobil si tým zranenie chrbtovej časti v oblasti drieku“, opísal situáciu Peter Szarka, domáci usporiadateľ. V nemocnici sa gólman podrobil diagnostickým vyšetreniam pre vylúčenie vážnejších zranení. Po prestávke domáci hru zlepšili a gól Hajduka mal cenu troch bodov.

Gratulujem súperovi, nakoľko, keď aj prehral, podal slušný výkon. Moji zverenci sa prvý polčas trápili. V druhom polčase už tá herná činnosť bola lepšia, častejšie sme sa dostávali do šancí. Súpera sme dostali pod tlak a, i keď góly neprišli, potom po zmene štruktúry vo formáciách Majo Almáši perfektne nahral Tomášovi Hajdukovi a dali sme vytúžený gól. Vedel som že to bude ťažký zápas a jedna nula by som bol bral všetkymi desiatimi. Nakoniec sa to podarilo a povinné tri body máme doma,“ povedal tréner FK Krh. Podhradie Július Balta.

Máme viacej zranených hráčov a prakticky sme došli v pozmenenej zostave. Hlavne v zálohe musel tréner improvizovať zostavu. Na dôvažok sa nám zranil ďalší hráč, brankár, ktorý určite už v najbližších kolách nenastúpi. Myslím si, že vyhralo dnes šťastnejšie mužstvo,“ konštatoval vedúci mužstva TJ Cementáreň Turňa nad Bodvou  Emil Halázs.