Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

10. 10. 2014 o 09:44

Jozef Matej: Kráčame svojou cestou a ľudia nech si hovoria, čo chcú

autor: Peter Cingel
1331x čítanéBardejovčanky víťazkami MINI CHAMPIONS LIGY.

Mladým Bardejovčankám sa mimoriadne darí, čo dokázalo aj finálové zápolenie MINI CHAMPIONS LIGY - Slovenska 2014, ktoré sa hralo vo Zvolene. Partizánky po dvoch víťazstvách v skupine (AS Trenčín - Partizán Bardejov 3:8 a ŠK VIX Žilina - Partizán Bardejov 2:10) postúpili do semifinále. V boji o postup do finále boli ich súperkami dievčatá z CVČ Radvanská BB Selce. Aj v tomto stretnutí  dievčatá dominovali a víťazstvom 8:2 si zabezpečili účasť vo finále. Súper zvučného mena Slovan Bratislava vyhrával už 2:0, ale Bardejovčanky zápas otočili, a tak sa z víťazstva 4:2 a zo zlatých medailí tešili reprezentantky Partizána Bardejov.

Partizán Bardejov WU16: Mochnacká, Čerkalová, Vagaska, Kubová, Gmitterová, Sokolová, Bochinová, Mikolajová, Tejová, Kyjovská, Šurnovská a Valancová. Tréneri: J. Matej ml. a J. Matej st. . Martina Šurnovská sa s 10 gólmi stala najlepšou streľkyňou turnaja.

Tréner Jozef Matej st. : “Prvým miestom a hrou sme príjemne prekvapili nie len prítomných fanúšikov, ale aj trénerov. Veľmi si vážime ocenenie našej kvalitnej hry a výsledku od technického riaditeľa SFZ pána Greguša, mládežníckeho trénera WU15-WU19 pána Petroviča a taktiež aj od koordinátora ženského futbalu na Slovensku pána Georgieva. Zaväzuje nás to k ďalšej poctivej práci tak ako to robíme doteraz. Chcel by som sa poďakovať dievčatám za skvelú prezentáciu klubu. Mrzí nás zranenie Martiny Šurnovskej, ktorá bola aj najlepšiu strelkyňou, lebo nám veľmi chýbala proti Slovanu. Veríme, že sa rýchlo uzdraví. Na záver by som však rád povedal jeden citát:”Kráčame svojou cestou a ľudia nech si hovoria, čo chcú."