11. 10. 2014 o 17:37

Bardejov – Slovan 0:0

autor: Peter Cingel
1611x čítané

Fotogaléria zo stretnutia I. ligy žien Partizán Bardejov – ŠK Slovan Bratislava 0:0.

Rozhodovali Kováčová, Lešková, Bednár, ŽK Gállová, Kujovičová (obe Slovan), 280 divákov

Partizán: Kuľková - Semhricová, Rosoľanková, Polláková, Čekanová, Fedorková, Berežná, Šurnovská, Mikolajová, Bochinová, Roháčová (90. Kleinová).

Pred zápasom ocenil prezident FO Partizán Ing. Peter Petruš a športový riaditeľ FO Marek Kukulský plaketami dievčatá, ktoré minulý týždeň vyhrali MINI CHAMPIONS Ligu a stali sa v tejto súťaži majsterkami Slovenska. Prvý polčas priniesol dobrý futbal. Bardejovčanky sa favorita nezľakli a vytvorili si miernu prevahu. Slovanistky dobre bránili a spoliehali na rýchle protiútoky. Obe obrany však fungovali bezchybne a tak 280 divákov gól nevidelo. Najbližšie boli ku gólu Partizánky v 36. minúte, keď jedna z brániacich hráčok zahrala v pokutovom území rukou a rozhodkyňa Kováčová ukázala na značku pokutového kopu. Loptu si postavila Fedorková, jej strela skončila na žrdi.

Aj v úvode druhého polčasu mali naše dievčatá viac z hry. Slovanistky však opäť bezchybne bránili a tak šancí bolo minimum. V 68. minúte mali výhodu pokutového kopu hráčky Slovana. Kujovičová Kuľkovej bránu vysoko prestrelila. V závere Partizánkam dochádzali sily a hráčky ŠK pritlačili. Skóre sa však už nemenilo.

Galéria
Bardejov – Slovan 0:0 Bardejov – Slovan 0:0 Bardejov – Slovan 0:0 Bardejov – Slovan 0:0 Bardejov – Slovan 0:0