03. 11. 2014 o 20:13

Rado Kuzma vybojoval pre Podhradčanov bod v závere

autor: Karol Csobadi
3172x čítané

V poslednom jesennom kole sa gemerským piatoligistom až na Betliar vcelku darilo. Podhradčania, ktorí sú na 4. mieste, chytili bod v Čečejovciach, Dobšiná brala body z Betliara, Gemerská Poloma doma zdolala Košickú Novú Ves a Gemerská Hôrka taktiež doma udržala tri body v konfrontácii s Malou Idou. Druhým najlepším mužstvom Gemera je aktuálne Gem. Poloma 7. mieste a Gemerská Hôrka drží 10. priečku. Dobšiná tróni na 12. mieste a tabuľku uzatvára Betliar. Všetko ešte môže zmeniť nastávajúci víkend, keď bude na programe predohrávka prvého jarného kola.

„Do zápasu sme vstúpili veľmi dobre, keď sme šli do vedenia nechytateľnou strelou Lukóa v tretej minúte. V 15. minúte domáci vyrovnali z pokutového kopu. Potom mali viac loptu  na kopačkách, čo využili na strelenie druhého gólu v 22. minúte, to bol aj výsledok prvého polčasu. Počas prestávky nasledovali v šatni ostrejšie slová trénera, ktoré mali mužstvo prebudiť k lepšiemu výkonu. No opäť sme to boli my, ktorí sme v 54. minúte inkasovali prvý gól po chybe v našej obrane. Od tohto momentu sme pomaly preberali iniciatívu a mám pocit, že domáci pomaly začali odchádzať kondične. Preskupili sme naše rady niekoľkými striedaniami, z čoho sme vyťažili gól Piatera na 3:2 a následne v 89. minúte sme vyrovnali gólom Kuzmu. Myslím si, že to bol vyrovnaný zápas a deľba bodov je spravodlivá,“ hodnotil duel medzi Čečejovcami a Krh. Podhradím tajomník FK Krásnohorské Podhradie Ladislav Jobbáď.

Čečejovce - Krh. Podhradie 3:3 (2:1), G: Pelegrín, Juhás, Dieneš - Lukó, Piater, Kuzma

Krh. Podhradie: Jurini - Kuzma, Kiss, Oravec, Hajduk, Piater, Kardoš, Erdofalvi, Lukó, Almáši, striedali: Fabián, Vozár, Zubrický.