autor: Daniel Dedina
1401x čítané

Analýza jesennej časti účastníkov III. ligy Východ

Postavenie v tabuľke:

Celkovo:          1.        16        10        2          4          26:10               32

Doma:             7.         8          5         1          2          14:3                 16

Vonku:            1.         8          5         1          2          12:7                 16

2 – Benes, Kraľovič, Petko

1 – Baláž, Barát, Dupkala, Dzurík, Harničár, Hirka, Kačala, Kamenčík, Kovalčík, Krajník, Luberda, Maník, Šafranko, Štefančík, Voda

Proti (4 nariadené /0 premenených):

nepremenili – Popovič (Snina, d), Seman (Vyšné Opátske, v), Čabala, Vojta (obaja Giraltovce, v)

* d – doma, v - vonku

Diváci:

Doma:

Celkovo: 810, priemer 101 (16. miesto)

Vonku:

Celkovo: 1 951, priemer 244 (11. miesto)

Všimli sme si:

Vývoj umiestnenia: (súbor je aj v prílohe na stiahnutie)

Chronologický sled zápasov: (súbor je aj v prílohe na stiahnutie)

* za výsledkom nasleduje farebne zvýraznené pole, pričom zelená farba znamená víťazstvo tímu, ktorý je predmetom analýzy, oranžová remízu a červená prehru

Káder v jesennej časti: (súbor je aj v prílohe na stiahnutie)

Vysvetlivky:

* za postom hráča, jeho menom a priezviskom nasleduje absolvovaná minutáž v danom kole, celkový počet odohraných, resp. u brankára odchytaných minút (Spolu) a priemer odohraných, resp. odchytaných minút na jeden zápas (Priemer)

** minutáž na žltom podklade znamená, že hráč bol v danom stretnutí napomínaný žltou kartou, na červenom, že bol vylúčený. Ak došlo k vylúčeniu po druhej žltej karte, odohraná minutáž je žltým písmom