Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

11. 03. 2015 o 14:41

V Haniske Mikloš strieda Bertu

autor: Jaroslav Glovičko
1720x čítanéO tom, že trénerská stolička je vrátka sa presvedčil nie je jeden komidelník. Potvrdilo sa to aj teraz. Po vzájomnej dohode skončil na pozícii hlavného trénera v Haniske Roman Berta.

Zimná prestávka vo futbalových súťažiach sa pomaličky končí a čoskoro sa roztočí kolotoč stretnutí aj v našom regióne. Jednotlivé mužstvá sa odvetnú časť všestranne  pripravovali, podľa možnosti svoje rady posilnili, aby si doterajšie postavenie buď udržali, alebo výrazne polepšili. Už ouvertúra by mohla priniesť divákom zaujímavé a dramatické súboje, v ktorých pôjde nielen o prestíž ale hlavne o majstrovské body. Niekoľko dní pred prvým stretnutím nastali zmeny v realizačnom tíme piateho celku tabuľky – FK Haniska. O tom, že trénerská stolička je vrátka sa presvedčil nie je jeden komidelník. Potvrdilo sa to aj teraz. Po vzájomnej dohode skončil na pozícii hlavného trénera v Haniske Roman Berta, ktorý s mužstvom absolvoval celú zimnú prípravu. Na jeho miesto si v jarnej časti zasadne jeho asistent Pavol Mikloš. „Uvedomujeme si, že táto zmena je nečakaná, ale všetko sa to udialo veľmi rýchlo. V našom klube pôsobí Roman Berta s malými prestávkami tuším päť rokov a pod jeho vedením sme dosiahli viaceré dobré výsledky. Ako sám priznal vycítil, že mužstvo potrebuje zmenu, lebo má na viac, ako ukázalo v generálke na jarnú odvetu. V klube naďalej zostáva vo funkcii manažéra áčka, avšak už nebude zodpovedný za výkony a výsledky treťoligového celku,“ povedal na margo odvolania kormidelníka prezident klubu Daniel Mikloš.