Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

12. 03. 2015 o 10:00

Súťaž o vstupenky na zápasy SR 21

autor: Daniel Dedina
1556x čítanéSo štartom jarnej časti súťaží v našom regióne prinášame zaujímavú tipovaciu súťaž. Ceny sú lákavé, hrá sa o lístky na medzištátne stretnutia slovenskej reprezentácie do 21 rokov. Stačí správne natipovať víkendové zápasy III. a IV. ligy.

Víťaz tipovačky sa môže tešiť na semifinálový zápas Challenge Trophy Slovensko 21 – Nórsko 21 (26. marca v Myjave, 17.30 hod.). Aby mu bolo veselšie na ceste i počas samotného zápasu, tak si do partie môže zobrať troch kamarátov – stane sa totiž držiteľom štyroch vstupeniek na tento duel.

Druhý najlepší tipér vyhrá rovnaký počet vstupeniek na prípravný zápas Slovensko 21 – Ukrajina 21 (30. marca v Zlatých Moravciach, 17.30 hod.).

 

Pravidlá tipovacej súťaže so systémom bodovania a rovnako tak i tipovací lístok sú v priloženej prílohe. Svoje tipy posielajte do soboty 12.00 hod. na adresu tipovackavsfz@gmail.com. Nezabudnite na uverejnenie kontaktných údajov. Po odohratí víkendových stretnutí súťaž vyhodnotíme, dvaja najlepší tipujúci si vstupenky budú môcť následne vyzdvihnúť priamo na sekretariáte VsFZ na Alejovej ulici v Košiciach.

Dokumenty na stiahnutie