Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

13. 03. 2015 o 13:56

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1593x čítané



Dlho očakávaná jarná časť regionálnej futbalovej sezóny je tu. A s ňou sa o slovo opätovne hlási aj pravidelný servis Kam za futbalom.

Porcia zápasov bude nateraz ešte ochudobnená o zápasy piatoligových súťaží, keďže tie začínajú až o dva týždne. Do boja zasiahne všetkých 16 treťoligistov a 32 účastníkov IV. ligy.

Výhodu v pomyselnej súťaži o strelca prvého súťažného gólu v roku 2015 budú mať aktéri sobotňajších zápasov, v ktorých Futura Humenné hostí Sabinov (toto stretnutie sa odohrá v Strážskom, kde bude celok spod Vihorlatu hrávať domáce súboje počas celej jari - na základe sídla klubu a len zhruba 10 km vzdialenosti medzi oboma mestami ich ale budeme uvádzať v rámci humenského okresu) a Vranov privíta súpera zo Sniny.

Ostatné zápasy sa následne uskutočnia v nedeľu. Úradný hrací čas je pre začiatok odvetnej časti stanovený na 15.00 hod.

 

Prešovský kraj

Bardejov

III. liga Východ - 17.kolo - 15.3.2015 o 15.00 hod.:

ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ Veľké Revištia (P. Kmec, Juhás, Rumančík, Mriglot)

IV. liga Sever - 17.kolo - 15.3.2015 o 15.00 hod.:

OFK SIM Raslavice - ŠK Štrba (Šuba, Vass, Leferovič, Škody)

Humenné

III. liga Východ - 17.kolo - 14.3.2015 o 15.00 hod.:

ŠK Futura Humenné - MFK Slovan Sabinov (Juhás, Lang, T. Bednár, Repovský), hrá sa v Strážskom

Levoča

IV. liga Sever - 17.kolo - 15.3.2015 o 15.00 hod.:

MŠK Spišské Podhradie - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom (Micheľ, Jancura, Mil. Hudák, Onofrej)

Medzilaborce

IV. liga Sever - 17.kolo - 15.3.2015 o 15.00 hod.:

MŠK Spartak Medzilaborce - OFK Tatran Kračúnovce (Mati, Somoši, I. Havrila, Hreško)

Prešov

III. liga Východ - 17.kolo - 15.3.2015 o 15.00 hod.:

1. FC Tatran Prešov jun. - FK Spišská Nová Ves (Greško, Tabaka, Mišková, Duška), hrá sa na umelej tráve

IV. liga Sever - 17.kolo - 15.3.2015 o 15.00 hod.:

OŠK Fintice - FO AJAX Pakostov (Džima, Baksay, Počurek, Jenčo)

FK Slovan Kendice - OcFK Dlhé Klčovo (Karaffa, Gál, Lang, Hajdada)

Stará Ľubovňa

III. liga Východ - 17.kolo - 15.3.2015 o 15.00 hod.:

FK Družstevník Plavnica - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (Dolhý, Bucko, Baldovský, Knut)

IV. liga Sever - 17.kolo - 15.3.2015 o 15.00 hod.:

MFK Stará Ľubovňa - FK Svit (Kováčová, Šeršeň, Haviarik, K. Zvolánek)

Stropkov

III. liga Východ - 17.kolo - 15.3.2015 o 15.00 hod.:

MŠK Tesla Stropkov - MFK Slovan Giraltovce (Joz. Kakaščík, P. Holp, Cuprák, Ferenc)

Svidník

IV. liga Sever - 17.kolo - 15.3.2015 o 15.00 hod.:

FK Drustav Svidník - Sokol Ľubotice (Capík, Hepka, Ginda, Leško st.)

Vranov nad Topľou

III. liga Východ - 17.kolo - 14.3.2015 o 15.00 hod.:

MFK Vranov nad Topľou - MFK Snina (Ištoňa, Gál, Jurášek, Barvirčák)

IV. liga Sever - 17.kolo - 15.3.2015 o 15.00 hod.:

FK Tatran Zámutov - FK Rozvoj Pušovce (Lipták, T. Bednár, Dušek, Dub)

 

Košický kraj

Gelnica

IV. liga Juh - 17.kolo - 15.3.2014 o 15.00 hod.:

ŠK Slovan Veľký Folkmar - MFK Spartak Medzev (Feckanin ml., Ondrášek, Šimková, Koščák)

Košice-mesto

IV. liga Juh - 17.kolo - 15.3.2014 o 10.30 hod.:

FK Šaca - SP MFK Rožňava (Michalík, Novotný, Kunzo, Szabó), hrá sa v Košiciach-Krásnej

Košice-okolie

III. liga Východ - 17.kolo - 15.3.2015 o 15.00 hod.:

FK Haniska - TJ FK Vyšné Opátske (J. Mano, Klovanič, Homoľa, Novysedlák)

IV. liga Juh - 17.kolo - 15.3.2014 o 15.00 hod.:

FK Čaňa - MFK Veľké Kapušany (J. Mišenčík, D. Béreš, Leško, Kostík)

OFK Slovan Poproč - MŠK Tatran Spišské Vlachy (D. Mano, Žofčák, Hríb, Gavalier)

Michalovce

III. liga Východ - 17.kolo - 15.3.2015 o 10.30 hod.:

MFK Zemplín Michalovce "B" - ŠK Odeva Lipany (Šoltés, Alexa, Jasečko, M. Tkáč)

IV. liga Juh - 17.kolo - 15.3.2014 o 15.00 hod.:

ŠK Strážske - FK Pokrok SEZ Krompachy (Filipák, M. Mišenčík, Korečko, Koščo)

Trebišov

IV. liga Juh - 17.kolo - 15.3.2014 o 15.00 hod.:

Družstevník Veľký Horeš - OŠK Rudňany (Bochnovič, Mar. Hudák, Čonka, L. Gnip)

FO Slavoj Kráľovský Chlmec - TJ Mladosť Kalša (L. Tóth, Maličký, Paulišin, Čaga)

TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - MFK Sobrance (Gaľa, Drenko, Zajac, Dzido)