Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

28. 03. 2015 o 01:47

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1827x čítané



Regionálne súťaže pokračujú cez víkend už v kompletnom vydaní, k treťoligovým a štvrtoligovým súťažiam pribudnú aj ostré piatoligové súboje.

Jarná porcia zápasov bude zredukovaná na 58 zápasov, nakoľko počas zimnej prestávky došlo k odhláseniu zo súťaže u Beloveže, účastníka V. ligy Šarišskej, ktorá tak bude už len s 13 účastníkmi. V dôsledku toho bude vždy jeden tím pauzovať, v tomto kole ide o prípad Demjaty.

Porcia zápasov je podľa dejiska stretnutia vzácne vyrovnaná medzi Prešovský a Košický kraj. Futura Humenné privíta súpera z Plavnice na momentálne domovskom stánku v neďalekom Strážskom. Toto stretnutie ešte navýši počet súbojov v michalovskom okrese, fanúšik týchto končín si skutočne bude mať z čoho vyberať, nakoľko všetky stretnutia V. ligy Zemplínskej sa odohrajú práve tu, čo je vskutku raritná situácia. Úradný hrací čas ostáva nezmenený – 15.00 hod.

 

Prešovský kraj

Bardejov

III. liga Východ - 19.kolo - 29.3.2015 o 15.00 hod.:

ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - MFK Slovan Giraltovce (Karaffa, R. Marcin, Bucko, Škody)

V. liga Šarišská - 15.kolo - 29.3.2015 o 15.00 hod.:

TJ Javorina Malcov - TJ Slovan Dlhá Lúka (Zubka, Štefanič, V. Havrila, Dub)

FK Busov Gaboltov - TJ Družstevník Záhradné (Bochnovič, Homoľa, Godžák, J. Gajdoš) - 28.3.2015

OŠK Kľušov - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (Ivan, Zoričák, Fedák, Kunzo)

Humenné

III. liga Východ - 19.kolo - 28.3.2015 o 15.00 hod.:

ŠK Futura Humenné - FK Družstevník Plavnica (Lipták, Baksay, Michalík, Barvirčák), hrá sa v Strážskom

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 15.kolo - 29.3.2015 o 15.00 hod.: 

FK Humenné - TJ Družstevník Nižný Hrušov (Mati, Marko, Benedik, Pecha)

OŠK Udavské - TJ Družstevník Vyšný Mirošov (Bančanský, Reňo, Končár, Feckanin st.)

Kežmarok

V. liga Podtatranská - 15.kolo - 29.3.2015 o 12.00 hod.:

TJ Toporec - OFK Kravany (J. Sendek, Pavlovský, Sedlačková, Piruch)

MŠK Slavoj Spišská Belá - FK Prakovce (Haviarik, Gonos, Laskovský, Kanuščák) - 28.3.2015 o 17.00 hod.

Levoča

IV. liga Sever - 19.kolo - 29.3.2015 o 15.00 hod.:

MŠK Spišské Podhradie - FO Ajax Pakostov (J. Mano, Dušek, Kunzová, Ferenc)

Medzilaborce

IV. liga Sever - 19.kolo - 29.3.2015 o 15.00 hod.:

MŠK Spartak Medzilaborce - FK Svit (Leško, Zajac, Bali-Jenčík, Čaga)

Poprad

V. liga Podtatranská - 15.kolo - 29.3.2015 o 10.30 hod.:

FK Poprad "B" - TJ Slovan Smižany (I. Havrila, Tirpák, Židišin, Pribula)

Prešov

III. liga Východ - 19.kolo - 29.3.2015 o 15.00 hod.:

1. FC Tatran Prešov jun. - MFK Slovan Sabinov (Ištoňa, Rumančík, P. Kmec, Kačenga)

IV. liga Sever - 19.kolo - 29.3.2015 o 15.00 hod.:

OŠK Fintice - OcFK Dlhé Klčovo (Hríb, Paulišin, Feckanin ml., Hreško)

FK Slovan Kendice - OFK SIM Raslavice (Tabaka, Kunzo, L. Tóth, Jenčo)

V. liga Šarišská - 15.kolo - 29.3.2015 o 15.00 hod.:

OFK Chmiňany - TJ Poľana Šiba (Kuspan, Kováč, P. Gajdoš, Klič)

Sabinov

V. liga Šarišská - 15.kolo - 29.3.2015 o 15.00 hod.:

OŠFK Šarišské Michaľany - FK Gerlachov (J. Eperješi, J. Roka, Škodi, Čerevka)

OFK Uzovce - TJ Šľachtiteľ Malý Šariš (Maček, Pristáč, Godžák, Izrael)

Snina

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 15.kolo - 29.3.2015 o 15.00 hod.: 

OFK Agrifop Stakčín - TJ Družstevník Breznica (Hamadej, Hrinda, Baniková, Koščo)

Stará Ľubovňa

IV. liga Sever - 19.kolo - 28.3.2015 o 15.00 hod.:

MFK Stará Ľubovňa - Sokol Ľubotice (Dušek, Bali-Jenčík, Berta, R. Tóth)

Stropkov

III. liga Východ - 19.kolo - 29.3.2015 o 15.00 hod.:

MŠK Tesla Stropkov - MFK Snina (Šoltés, Maličký, Lang, Knut)

Svidník

IV. liga Sever - 19.kolo - 29.3.2015 o 15.00 hod.:

OFK Tatran Kračúnovce - FK Rozvoj Pušovce (Juhás, Gaľa, Šuba, P. Bednár)

FK Drustav Svidník - ŠK Štrba (Baksay, Anguš, Šeršeň, Dzido)

Vranov nad Topľou

III. liga Východ - 19.kolo - 28.3.2015 o 15.00 hod.:

MFK Vranov nad Topľou - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (J. Mano, Mišková, Jancura, M. Tkáč)

IV. liga Sever - 19.kolo - 29.3.2015 o 15.00 hod.:

FK Tatran Zámutov - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom (Filipák, Žofčák, D. Mano, Lumtzer)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 15.kolo - 29.3.2015 o 15.00 hod.: 

FK Sedliská - OFK Tatran Bystré (Kovaľ, Lenková, Kačmár, Lisák)

MsFK Hanušovce nad Topľou - ŠK Sačurov (Nicz, Vasilenko, Čertický, Voroňák)

FK Soľ - FKO Kochanovce (Hepka, Ševčík, Šípoš, Minaroviech)

TJ Šimonka Čierne nad Topľou - FK Kamenica nad Cirochou (Moroz, Čeklovský, Zis, Šafránko)

 

Košický kraj

Gelnica

V. liga Podtatranská - 15.kolo - 29.3.2015 o 15.00 hod.:

FK Slovan Helcmanovce - AŠK Mária Huta Gelnica (Klokočka, Mačák, Adamčo, Krajčík)

TJ Slovan Nálepkovo - 1. MFK Kežmarok (Mat. Hrebeňár, Laskovský, Kostráb, Čekan)

Košice-mesto

IV. liga Juh - 19.kolo - 29.3.2015 o 10.30 hod.:

FK Šaca - MFK Sobrance (Jancura, M. Mišenčík, Ginda, L. Gnip), hrá sa v Krásnej

V. liga Košicko-gemerská - 15.kolo - 29.3.2015 o 15.00 hod.:

MFK Ťahanovce - FK Košická Nová Ves (M. Béreš, Palinský, Pastor, Fencík)

Košice-okolie

III. liga Východ - 19.kolo - 29.3.2015 o 15.00 hod.:

FK Haniska - FK Spišská Nová Ves (Ondrášek, Maliňák, Cuprák, Mriglot)

IV. liga Juh - 19.kolo - 29.3.2015 o 15.00 hod.:

FK Čaňa - TJ Mladosť Kalša (Džima, Baldovský, Novotný, Gábor)

OFK Slovan Poproč - ŠK Slovan Veľký Folkmar (J. Mišenčík, M. Mišenčík, Haviarik, Koščo)

V. liga Košicko-gemerská - 15.kolo - 29.3.2015 o 15.00 hod.:

TJ Kokšov-Bakša - Tatra Sokoľany (Berta, Friga, Somoši, Szabó)

TJ Družstevník Malá Ida - TJ Tatran Betliar (Tabiš, Marušin, Šimková, Popík)

FK Geča 73 - TJ Družstevník Čečejovce (Pastor, P. Béreš, Palinský, Čeľovský) - o 10.45 hod.

Michalovce

III. liga Východ - 19.kolo - 29.3.2015 o 10.30 hod.:

MFK Zemplín Michalovce "B" - TJ FK Vyšné Opátske (Alexa, Bochnovič, Drenko, Komár), hrá sa na umelej tráve

IV. liga Juh - 19.kolo - 29.3.2015 o 15.00 hod.:

ŠK Strážske - SP MFK Rožňava (Leferovič, Mišková, Čonka, K. Zvolánek)

V. liga Zemplínska - 15.kolo - 29.3.2015 o 15.00 hod.:

OŠK Krišovská Liesková - TJ Družstevník Cejkov (Lipták, Ľ. Roka, Barát, Maturkanič)

OŠK Zalužice - TJ Tisa Trakany (Vojtko, Žulevič, J. Gnip, Piro)

OŠK Vinné - TJ Družstevník Parchovany (Litványi, Kriak, F. Sendek, Lacko)

ŠK Agro Palín - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (Farkaš, Konečný, Höger, Tornay)

OFK Lastomír - OŠK Budkovce (Švec, Kurták, Kron, Guľko)

ŠK Nacina Ves - FK Tatran Úpor (Fečo, Drenko, M. Drabant, Sadiv)

TJ Družstevník Čičarovce - TJ Olympia Borša (Bochnovič, Alexa, Mich. Hrebeňár, Hajdada)

Rožňava

V. liga Košicko-gemerská - 15.kolo - 29.3.2015 o 15.00 hod.:

FK Gemerská Hôrka - TJ Cementár Turňa nad Bodvou (Maliňák, Jasečko, Zoričák, Švarc) - 28.3.2015

MFK Dobšiná - MŠK Ďurkov (Jakubčo, Beluško, Kessel, Tkáčik)

FK Krásnohorské Podhradie - FK Gemerská Poloma (R. Marcin, Šuba, Bucko, Sloboda) - 28.3.2015

Sobrance

III. liga Východ - 19.kolo - 29.3.2015 o 15.00 hod.:

TJ Veľké Revištia - ŠK Odeva Lipany (M. Zvolánek, T. Bednár, Homoľa, Repovský)

Spišská Nová Ves

IV. liga Juh - 19.kolo - 29.3.2015 o 15.00 hod.:

FK Pokrok SEZ Krompachy - OŠK Rudňany (Gál, Vass, Bíro, Novysedlák)

V. liga Podtatranská - 15.kolo - 29.3.2015 o 15.00 hod.:

OŠK Teplička - FK 05 Levoča (J. Kmec, Tirpák, Židišin, Kačmár)

TJ Štart Hrabušice - FK Družstevník Spišské Bystré (Novák, Gorel, Horochonič, Novický) - o 10.30 hod.

Trebišov

IV. liga Juh - 19.kolo - 29.3.2015 o 15.00 hod.:

Družstevník Veľký Horeš - MFK Veľké Kapušany (Michalík, Klovanič, Mil. Hudák, Leško st.)

FO Slavoj Kráľovský Chlmec - MŠK Tatran Spišské Vlachy (Micheľ, Lešková, Mar. Hudák, Vaško)

TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - MFK Spartak Medzev (P. Holp, Jurášek, Počurek, Džubák)