Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

02. 04. 2015 o 23:43

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1955x čítané



Futbalový pokoj zbraní nezavládne ani cez Veľkonočné sviatky, aj tento víkend ponúka rad zaujímavých zápasov o prepotrebné body do tabuliek regionálnych futbalových súťaží. Nie najpriaznivejšia predpoveď počasia možno so sebou prinesie aj predčasnú kúpačku, otázkou je najmä to, ktoré tímy si v nej vyšibú najväčšie výslužky?

Do boja tentoraz, okrem pauzujúceho piatoligistu z Gaboltova, nezasiahnu ani hráči Svitu a Zámutova. Ich vzájomný súboj v rámci 20. kola IV. ligy Sever bol preložený na 15. apríla, oproti pôvodnému termínu sa tak odohrá o desať dní neskôr.

Z 30 stretnutí v Prešovskom kraji sa dva odohrajú už v sobotu, v Košickom kraji má v rovnaký deň úvodný výkop šesť súbojov, z celkového počtu 27. Úradný hrací čas sa posúva na 15.30 hod. Poľskí rozhodcovia povedú treťoligový zápas Vyšné Opátske – Veľké Revištia (delegátom bude Onofrej) a šláger V. ligy Šarišskej Záhradné – Šarišské Michaľany (Gavalier). Stretnutie Vysoké Tatry – Tatran Prešov jun. sa v prípade nepriaznivého počasia odohrá v nezmenenom čase na umelej tráve v Spišskej Belej. 

 

Prešovský kraj

Bardejov

IV. liga Sever - 20.kolo - 5.4.2015 o 15.30 hod.:

OFK SIM Raslavice - FK Drustav Svidník (Novotný, Jasečko, Džima, Michna)

V. liga Šarišská - 16.kolo - 5.4.2015 o 15.30 hod.:

TJ Slovan Dlhá Lúka - OFK Chmiňany (Horochonič, Konečný, Slimák, Fencík)

TJ Poľana Šiba - OFK Uzovce (Kovaľ, Micheľ, Barát, J. Gajdoš)

FK Gerlachov - TJ Javorina Malcov (Choma, Švec, P. Tkáč, Čerevka)

Humenné

IV. liga Sever - 20.kolo - 4.4.2015 o 13.00 hod.:

FO Ajax Pakostov - MŠK Spartak Medzilaborce (Paulišin, Šuba, Šimková, Koščo)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 16.kolo - 5.4.2015 o 15.30 hod.: 

FK Kamenica nad Cirochou - FK Soľ (Fedák, Hamadej, Kocúr, Sloboda)

FKO Kochanovce - OŠK Udavské (Ivan, Gorel, V. Havrila, Počatko) - o 10.30 hod.

Kežmarok

V. liga Podtatranská - 16.kolo - 5.4.2015 o 15.30 hod.:

1. MFK Kežmarok - TJ Štart Hrabušice (Končár, Haviarik, Gonos, Kunzo)

Levoča

V. liga Podtatranská - 16.kolo - 5.4.2015 o 15.30 hod.:

FK 05 Levoča - FK Poprad "B" (Ištoňa, Cuprák, Benedik, Štofka)

Medzilaborce

IV. liga Sever - 20.kolo - 5.4.2015 o 15.30 hod.:

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - OFK Tatran Kračúnovce (J. Mano, Žofčák, D. Mano, K. Zvolánek)

Poprad

III. liga Východ - 20.kolo - 4.4.2015 o 15.30 hod.:

FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry - 1. FC Tatran Prešov jun. (Anguš, P. Holp, Bali-Jenčík, Duška), hrá sa v Tatranskej Lomnici, príp. v Spišskej Belej

IV. liga Sever - 20.kolo - 5.4.2015 o 15.30 hod.:

ŠK Štrba - OŠK Fintice (Gaľa, Drenko, I. Havrila, P. Bednár)

V. liga Podtatranská - 16.kolo - 5.4.2015 o 15.30 hod.:

OFK Kravany - MŠK Slavoj Spišská Belá (Tirpák, Klokočka, Beluško, Tkáčik)

FK Družstevník Spišské Bystré - FK Slovan Helcmanovce (Marušin, Tabiš, P. Béreš, Tornay)

Prešov

IV. liga Sever - 20.kolo - 5.4.2015 o 15.30 hod.:

FK Rozvoj Pušovce - FK Slovan Kendice (J. Kakaščík, Jurášek, M. Mišenčík, Leško st.)

Sokol Ľubotice - MŠK Spišské Podhradie (Feckanin ml., Zajac, Mati, Dub)

V. liga Šarišská - 16.kolo - 5.4.2015 o 15.30 hod.:

TJ Šľachtiteľ Malý Šariš - OŠK Kľušov (V. Tóth, Kriak, Baniková, Koščo)

FC Pivovar Šariš Veľký Šariš - FK Demjata (Pavlovský, Mačák, Kron, Popík)

TJ Družstevník Záhradné - OŠFK Šarišské Michaľany

Sabinov

III. liga Východ - 20.kolo - 5.4.2015 o 15.30 hod.:

ŠK Odeva Lipany - ŠK Futura Humenné (Gál, Tabaka, Lešková, Pečarka) - 4.4.2015

MFK Slovan Sabinov - MŠK Tesla Stropkov (Maliňák, Ondrášek, Mišková, Kotrády)

Snina

III. liga Východ - 20.kolo - 5.4.2015 o 15.30 hod.:

MFK Snina - FK Haniska (R. Marcin, Alexa, Baldovský, Džubák)

Stará Ľubovňa

III. liga Východ - 20.kolo - 5.4.2015 o 15.30 hod.:

FK Družstevník Plavnica - MFK Vranov nad Topľou (Bochnovič, Klovanič, Vass, Novysedlák)

Stropkov

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 16.kolo - 5.4.2015 o 15.30 hod.: 

TJ Družstevník Breznica - FK Humenné (Palinský, Capík, M. Béreš, Čekan)

Svidník

III. liga Východ - 20.kolo - 5.4.2015 o 15.30 hod.:

MFK Slovan Giraltovce - MFK Zemplín Michalovce "B" (P. Kmec, Rumančík, Lang, Tarcala)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 16.kolo - 5.4.2015 o 15.30 hod.: 

TJ Družstevník Vyšný Mirošov - OFK Agrifop Stakčín (Anguš, Bali-Jenčík, Nosaľ, Lacko)

Vranov nad Topľou

IV. liga Sever - 20.kolo - 5.4.2015 o 15.30 hod.:

OcFK Dlhé Klčovo - MFK Stará Ľubovňa (Prokopovič, T. Bednár, Somoši, Sadiv)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 16.kolo - 5.4.2015 o 15.30 hod.: 

OFK Tatran Bystré - TJ Šimonka Čierne nad Topľou (Židišin, Želizňák, Höger, Vaško)

TJ Družstevník Nižný Hrušov - MsFK Hanušovce nad Topľou (Reňo, Škodi, Kačmár, Krajčík)

ŠK Sačurov - FK Sedliská (Zubka, Stretavský, Miklóš, Hreško)

 

Košický kraj

Gelnica

IV. liga Juh - 20.kolo - 5.4.2015 o 15.30 hod.:

ŠK Slovan Veľký Folkmar - TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (Tabaka, J. Mišenčík, Šeršeň, Minaroviech)

V. liga Podtatranská - 16.kolo - 4.4.2015 o 15.30 hod.:

FK Prakovce - TJ Slovan Nálepkovo (Kuspan, Pastor, Švec, Klič)

AŠK Mária Huta Gelnica - OŠK Teplička (Konečný, J. Roka, Ševčík, Voroňák)

Košice-mesto

III. liga Východ - 20.kolo - 5.4.2015 o 15.30 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske - TJ Veľké Revištia

V. liga Košicko-gemerská - 16.kolo - 5.4.2015 o 15.30 hod.:

FK Košická Nová Ves - FK Krásnohorské Podhradie (Štefanič, Kurtak, Vasilenko, Šafránko)

Košice-okolie

IV. liga Juh - 20.kolo - 5.4.2015 o 15.30 hod.:

MFK Spartak Medzev - FO Slavoj Kráľovský Chlmec (Mar. Hudák, Ginda, Počurek, Koščák)

TJ Mladosť Kalša - ŠK Strážske (Čonka, D. Béreš, Leferovič, Dzido)

V. liga Košicko-gemerská - 16.kolo - 5.4.2015 o 15.30 hod.:

TJ Cementár Turňa nad Bodvou - MFK Ťahanovce (Novák, J. Eperješi, M. Drabant, Korinko)

MŠK Ďurkov - FK Geča 73 (Lipták, Litványi, J. Kmec, Pribula)

TJ Družstevník Čečejovce - TJ Družstevník Malá Ida (Prokša, Kuspan, Harajbič, Guľko)

Tatra Sokoľany - FK Gemerská Hôrka (J. Gnip, Hrinda, Moroz, Novický)

Michalovce

IV. liga Juh - 20.kolo - 5.4.2015 o 15.30 hod.:

MFK Veľké Kapušany - FK Pokrok SEZ Krompachy (M. Zvolánek, Baksay, Hríb, L. Gnip)

V. liga Zemplínska - 16.kolo - 5.4.2015 o 15.30 hod.:

OŠK Budkovce - ŠK Agro Palín (Friga, Žulevič, Maček, Izrael)

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - OŠK Vinné (J. Roka, Šípoš, J. Sendek, Kačmár)

Rožňava

IV. liga Juh - 20.kolo - 4.4.2015 o 15.30 hod.:

SP MFK Rožňava - Družstevník Veľký Horeš (Šoltés, Mišková, Kunzo, Lumtzer)

V. liga Košicko-gemerská - 16.kolo - 5.4.2015 o 15.30 hod.:

FK Gemerská Poloma - MFK Dobšiná (Gál, Lešková, Ľ. Roka, M. Eperješi)

TJ Tatran Betliar - TJ Kokšov-Bakša (Šoltés, P. Holp, Kunzo, M. Tkáč)

Sobrance

IV. liga Juh - 20.kolo - 4.4.2015 o 15.30 hod.:

MFK Sobrance - FK Čaňa (Capík, Cuprák, Leško, Repovský)

Spišská Nová Ves

III. liga Východ - 20.kolo - 4.4.2015 o 15.30 hod.:

FK Spišská Nová Ves - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves (Juhás, Filipák, Homoľa, Ferenc)

IV. liga Juh - 20.kolo - 5.4.2015 o 15.30 hod.:

OŠK Rudňany - OFK Slovan Poproč (L. Tóth, Drenko, Haviarik, Kostík) - 4.4.2015

MŠK Tatran Spišské Vlachy - FK Šaca (Karaffa, Hepka, Dušek, Szabó)

V. liga Podtatranská - 16.kolo - 5.4.2015 o 15.30 hod.:

TJ Slovan Smižany - TJ Toporec (Kostráb, Kováč, Krivjančin, Piro)

Trebišov

V. liga Zemplínska - 16.kolo - 5.4.2015 o 15.30 hod.:

TJ Družstevník Cejkov - TJ Družstevník Čičarovce (Filipák, Leško, Fečo, Jenčo)

TJ Olympia Borša - ŠK Nacina Ves (Juhás, Knapíková, Adamčo, Kanuščák)

FK Tatran Úpor - OFK Lastomír (Godžák, Vojtko, Marko, Feckanin st.)

TJ Družstevník Parchovany - OŠK Zalužice (Lenková, Berta, Pastor, Pecha)

TJ Tisa Trakany - OŠK Krišovská Liesková (Bančanský, Tomáš, P. Gajdoš, Maturkanič)