Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

10. 04. 2015 o 23:53

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1886x čítané



Po krátkodobom zvoľnení počas veľkonočných sviatkov sa cez týždeň naplno rozbehol tréningový mikrocyklus jednotlivých tímov a preto nič nebráni tomu, aby sa cez víkend opätovne o slovo prihlásila pestrá ponuka súťažných ´majstrákov´. Najbližšie kolo odštartuje poslednú a rozhodujúcu tretinu aktuálnej sezóny.

Pomer zápasov je medzi oboma krajmi vzácne vyrovnaný, v Prešovskom aj Košickom kraji sa uskutoční zhodne po 29 zápasov. Domácou pôdou Štrby v dueli so Starou Ľubovňou bude v prípade nepriaznivého počasia umelá tráva v Spišskej Belej. Pauzovať tentoraz budú futbalisti lídra V. ligy Šarišskej zo Šarišských Michalian. Poľskí arbitri povedú jedno stretnutie, pod Tatrami budú dohliadať na dianie v stretnutí inej piatoligovej vetvy – Podtatranskej - Poprad ´B´ - Gelnica. Päť zápolení sa odohrá už v sobotu, úradný hrací čas zostáva nezmenený – 15.30 hod. 

 

Prešovský kraj

Bardejov

III. liga Východ - 21.kolo - 12.4.2015 o 15.30 hod.:

ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - MFK Snina (Bochnovič, Maliňák, Lešková, Repovský)

V. liga Šarišská - 17.kolo - 12.4.2015 o 15.30 hod.:

FK Gerlachov - TJ Slovan Dlhá Lúka (Židišin, Kovaľ, Maček, Kačmár)

TJ Javorina Malcov - TJ Družstevník Záhradné (Šoltés, Pavlovský, P. Gajdoš, Guľko)

FK Busov Gaboltov - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (Moroz, Ivan, Fedák, Čerevka) - 11.4.2015

OŠK Kľušov - TJ Poľana Šiba (Moroz, Farkaš, Choma, Lacko)

Humenné

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 17.kolo - 12.4.2015 o 15.30 hod.: 

FK Humenné - TJ Družstevník Vyšný Mirošov (Reňo, J. Kmec, J. Sendek, Feckanin st.)

OŠK Udavské - FK Kamenica nad Cirochou (Škodi, Hrinda, Kováč, Piro)

Kežmarok

V. liga Podtatranská - 17.kolo - 11.4.2015 o 17.00 hod.:

MŠK Slavoj Spišská Belá - TJ Toporec (Marko, J. Sendek, Kovaľ, Šafránko)

Levoča

IV. liga Sever - 21.kolo - 12.4.2015 o 15.30 hod.:

MŠK Spišské Podhradie - OcFK Dlhé Klčovo (Džima, Novotný, I. Havrila, Vaško)

V. liga Podtatranská - 17.kolo - 12.4.2015 o 15.30 hod.:

FK 05 Levoča - TJ Slovan Smižany (J. Mišenčík, Marušin, Mat. Hrebeňár, Klič)

Medzilaborce

IV. liga Sever - 21.kolo - 12.4.2015 o 15.30 hod.:

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - FK Rozvoj Pušovce (R. Marcin, Dušek, Kunzová, Hreško)

MŠK Spartak Medzilaborce - Sokol Ľubotice (Juhás, Homoľa, Capík, Koščo)

Poprad

IV. liga Sever - 21.kolo - 12.4.2015 o 15.30 hod.:

ŠK Štrba - MFK Stará Ľubovňa (Šuba, Lang, Baldovský, Komár)

V. liga Podtatranská - 17.kolo - 12.4.2015 o 15.30 hod.:

FK Poprad "B" - AŠK Mária Huta Gelnica (Poľsko, Mriglot) - o 10.30 hod.

OFK Kravany - TJ Slovan Nálepkovo (Pristáč, Slimák, Kriak, Sloboda)

Prešov

III. liga Východ - 21.kolo - 12.4.2015 o 15.30 hod.:

1. FC Tatran Prešov jun. - FK Družstevník Plavnica (M. Zvolánek, Gál, Micheľ, Škody)

IV. liga Sever - 21.kolo - 12.4.2015 o 15.30 hod.:

OŠK Fintice - OFK SIM Raslavice (Haviarik, Maličký, Sedlačková, Štofka)

V. liga Šarišská - 17.kolo - 12.4.2015 o 15.30 hod.:

FK Demjata - TJ Šľachtiteľ Malý Šariš (Gonos, Štefanič, Klokočka, Tkáčik)

Sabinov

V. liga Šarišská - 17.kolo - 12.4.2015 o 15.30 hod.:

OFK Uzovce - OFK Chmiňany (Laskovský, Tabiš, Vojtko, J. Gajdoš)

Snina

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 17.kolo - 12.4.2015 o 15.30 hod.: 

OFK Agrifop Stakčín - FKO Kochanovce (Stretavský, Čeklovský, Godžák, L. Gnip)

Stropkov

III. liga Východ - 21.kolo - 12.4.2015 o 15.30 hod.:

MŠK Tesla Stropkov - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (Filipák, Ištoňa, Jurášek, Kačenga)

Svidník

IV. liga Sever - 21.kolo - 12.4.2015 o 15.30 hod.:

OFK Tatran Kračúnovce - FK Svit (Šeršeň, Klovanič, Zajac, Čaga)

FK Drustav Svidník - FK Slovan Kendice (Karaffa, P. Holp, Mar. Hudák, Novysedlák)

Vranov nad Topľou

III. liga Východ - 21.kolo - 11.4.2015 o 15.30 hod.:

MFK Vranov nad Topľou - ŠK Futura Humenné (Michalík, Bucko, T. Bednár, Lisák)

IV. liga Sever - 21.kolo - 12.4.2015 o 15.30 hod.:

FK Tatran Zámutov - FO Ajax Pakostov (Ondrášek, Hepka, Leško, Borufka)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 17.kolo - 12.4.2015 o 15.30 hod.: 

ŠK Sačurov - OFK Tatran Bystré (Švec, Prokša, Ivan, Novický)

FK Sedliská - TJ Družstevník Nižný Hrušov (V. Tóth, Onofrej, Kostráb, Pribula)

MsFK Hanušovce nad Topľou - TJ Družstevník Breznica (Jančár, Zoričák, Guba, Maturkanič)

FK Soľ - TJ Šimonka Čierne nad Topľou (J. Eperješi, Litványi, Krivjančin, Kanuščák)

 

Košický kraj

Gelnica

V. liga Podtatranská - 17.kolo - 12.4.2015 o 15.30 hod.:

FK Slovan Helcmanovce - 1. MFK Kežmarok (Mich. Hrebeňár, Kuspan, J. Gnip, Leško st.)

Košice-mesto

III. liga Východ - 21.kolo - 12.4.2015 o 15.30 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske - ŠK Odeva Lipany (J. Mano, Jasečko, Rumančík, Gavalier)

IV. liga Juh - 21.kolo - 12.4.2015 o 10.30 hod.:

FK Šaca - MFK Spartak Medzev (D. Mano, L. Tóth, Kunzo, P. Bednár), hrá sa v Krásnej

Košice-okolie

III. liga Východ - 21.kolo - 12.4.2015 o 15.30 hod.:

FK Haniska - MFK Slovan Sabinov (Anguš, Jancura, Drenko, Slebodník)

IV. liga Juh - 21.kolo - 12.4.2015 o 15.30 hod.:

FK Čaňa - MŠK Tatran Spišské Vlachy (Vass, Ruščanský, Šimková, Jenčo)

V. liga Košicko-gemerská - 17.kolo - 12.4.2015 o 15.30 hod.:

Tatra Sokoľany - TJ Cementár Turňa nad Bodvou (Ľ. Roka, Kunzo, L. Tóth, Izrael)

TJ Kokšov-Bakša - TJ Družstevník Čečejovce (Šípoš, D. Mano, Tirpák, Krajčík)

TJ Družstevník Malá Ida - MŠK Ďurkov (V. Havrila, Pastor, Horochonič, Piruch)

FK Geča 73 - FK Gemerská Poloma (Jasečko, Rumančík, Beluško, Minaroviech) - o 10.45 hod.

Michalovce

III. liga Východ - 21.kolo - 12.4.2015 o 10.30 hod.:

MFK Zemplín Michalovce "B" - FK Spišská Nová Ves (Lipták, D. Béreš, M. Mišenčík, Knut), hrá sa na umelej tráve

IV. liga Juh - 21.kolo - 12.4.2015 o 15.30 hod.:

MFK Veľké Kapušany - OŠK Rudňany (Počurek, P. Havrila, Feckanin ml., Sadiv)

ŠK Strážske - MFK Sobrance (Tabaka, T. Bednár, Tramita, Gábor)

V. liga Zemplínska - 17.kolo - 12.4.2015 o 15.30 hod.:

OŠK Krišovská Liesková - TJ Družstevník Parchovany (Jevín, Ulian, Fečo, Kostík)

OŠK Zalužice - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (Barát, Palinský, Zis, Lumtzer)

OŠK Vinné - OŠK Budkovce (Harajbič, Kron, Kurtak, Popík)

ŠK Agro Palín - FK Tatran Úpor (Tomáš, Bančanský, Nosaľ, Čeľovský)

OFK Lastomír - TJ Olympia Borša (M. Mišenčík, D. Béreš, Lipták, Knut)

ŠK Nacina Ves - TJ Družstevník Čičarovce (Bucko, J. Roka, Ševčík, Voroňák)

Rožňava

V. liga Košicko-gemerská - 17.kolo - 12.4.2015 o 15.30 hod.:

FK Gemerská Hôrka - TJ Tatran Betliar (R. Marcin, Rumančík, J. Eperješi, Labanc) - 11.4.2015

MFK Dobšiná - FK Košická Nová Ves (Zemčák, Mačák, Zubka, Korinko)

FK Krásnohorské Podhradie - MFK Ťahanovce (Höger, Onofrej, Kessel, Tornay) - 11.4.2015

Sobrance

III. liga Východ - 21.kolo - 12.4.2015 o 15.30 hod.:

TJ Veľké Revištia - MFK Slovan Giraltovce (Greško, Baksay, Mišková, Hajdada)

Spišská Nová Ves

IV. liga Juh - 21.kolo - 12.4.2015 o 15.30 hod.:

FK Pokrok SEZ Krompachy - SP MFK Rožňava (Mati, Berta, Gaľa, Tarcala)

V. liga Podtatranská - 17.kolo - 12.4.2015 o 15.30 hod.:

OŠK Teplička - FK Družstevník Spišské Bystré (F. Sendek, Höger, Benedik, K. Zvolánek)

TJ Štart Hrabušice - FK Prakovce (Drabant, Kocúr, Marko, Pecha) - o 10.30 hod.

Trebišov

IV. liga Juh - 21.kolo - 12.4.2015 o 15.30 hod.:

Družstevník Veľký Horeš - TJ Mladosť Kalša (Michalík, Cuprák, Paulišin, M. Tkáč), hrá sa vo Veľkom Horeši

FO Slavoj Kráľovský Chlmec - ŠK Slovan Veľký Folkmar (P. Kmec, Somoši, Hríb, Barvirčák)

TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - OFK Slovan Poproč (Žofčák, Bali-Jenčík, Ginda, Dzido)

V. liga Zemplínska - 17.kolo - 12.4.2015 o 15.30 hod.:

TJ Tisa Trakany - TJ Družstevník Cejkov (Prokopovič, Čertický, Baniková, Koščo)