Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

17. 04. 2015 o 13:51

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
2198x čítané



Regionálne futbalové súťaže pokračujú cez víkend v poradí 22. treťoligovým a štvrtoligovým, i 18. piatoligovým kolom.

Mierne budú prevažovať súboje hrané v Prešovskom kraji, takýchto stretnutí je v aktuálnej ponuke až 32 (Futura Humenné však svoj duel, tak ako všetky domáce jarné zápasy, odohrá v neďalekom Strážskom). Košický kraj hostí 26 stretnutí. Dominantným hracím dňom je už klasicky nedeľa, so sedemzápasovou ponukou je doplní sobotňajšie popoludnie. Na dodržiavanie pravidiel budú opätovne dozerať aj rozhodcovia z Poľska, pôjde o duely IV. ligy Sever Štrba – Spišské Podhradie (delegátom bude Slebodník) a IV. ligy Juh Medzev – Čaňa (Kotrády). V V. lige Šarišskej tentoraz pauzujú futbalisti Malcova. Úradný hrací čas sa posúva na 16.00 hod.

 

Prešovský kraj

Bardejov

IV. liga Sever - 22.kolo - 19.4.2015 o 16.00 hod.:

OFK SIM Raslavice - MFK Stará Ľubovňa (Anguš, Ruščanský, Žofčák, Dzido)

V. liga Šarišská - 18.kolo - 19.4.2015 o 16.00 hod.:

TJ Slovan Dlhá Lúka - OFK Uzovce (Vasilenko, V. Tóth, Lenková, Jenčo)

TJ Poľana Šiba - FK Demjata (Rumančík, Lang, Ivan, Sadiv)

Humenné

III. liga Východ - 22.kolo - 18.4.2015 o 16.00 hod.:

ŠK Futura Humenné - 1. FC Tatran Prešov jun. (Karaffa, Homoľa, Džima, Novysedlák), hrá sa v Strážskom

IV. liga Sever - 22.kolo - 19.4.2015 o 16.00 hod.:

FO Ajax Pakostov - OFK Tatran Kračúnovce (Michalík, Somoši, Hepka, Szabó)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 18.kolo - 19.4.2015 o 16.00 hod.: 

FK Kamenica nad Cirochou - OFK Agrifop Stakčín (P. Kmec, J. Roka, Palinský, Popík)

FKO Kochanovce - FK Humenné (Filipák, Jevín, Čertický, Koščo)

Kežmarok

V. liga Podtatranská - 18.kolo - 19.4.2015 o 16.00 hod.:

TJ Toporec - TJ Slovan Nálepkovo (Nosaľ, Zubka, Končár, Kačmár) - o 13.00 hod.

1. MFK Kežmarok - OŠK Teplička (Marušin, Zubka, Marko, Pecha)

Poprad

III. liga Východ - 22.kolo - 18.4.2015 o 16.00 hod.:

FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry - FK Haniska (J. Kakaščík, Klovanič, Tramita, Tarcala), hrá sa v Tatranskej Lomnici

IV. liga Sever - 22.kolo - 19.4.2015 o 16.00 hod.:

ŠK Štrba - MŠK Spišské Podhradie

FK Svit - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom (Zajac, Bucko, Šuba, P. Bednár)

V. liga Podtatranská - 18.kolo - 19.4.2015 o 16.00 hod.:

OFK Kravany - TJ Štart Hrabušice (Choma, F. Sendek, Židišin, Feckanin st.)

FK Družstevník Spišské Bystré - FK Poprad "B" (Gonos, Pristáč, Tirpák, Lacko)

Prešov

IV. liga Sever - 22.kolo - 19.4.2015 o 16.00 hod.:

FK Rozvoj Pušovce - FK Drustav Svidník (Mati, Mišková, M. Havrilla, Čaga)

FK Slovan Kendice - OŠK Fintice (Leferovič, Jancura, J. Mišenčík, R. Tóth)

Sokol Ľubotice - FK Tatran Zámutov (Paulišin, Mar. Hudák, Dušek, L. Gnip)

V. liga Šarišská - 18.kolo - 19.4.2015 o 16.00 hod.:

OFK Chmiňany - OŠK Kľušov (Friga, L. Tóth, Kovaľ, Novický)

TJ Šľachtiteľ Malý Šariš - FK Busov Gaboltov (Kurtak, Kron, Barát, Maturkanič)

FC Pivovar Šariš Veľký Šariš - OŠFK Šarišské Michaľany (Ištoňa, Jurášek, Švec, Guľko)

TJ Družstevník Záhradné - FK Gerlachov (Kunzo, Capík, Tomáš, Izrael)

Sabinov

III. liga Východ - 22.kolo - 19.4.2015 o 16.00 hod.:

ŠK Odeva Lipany - MFK Vranov nad Topľou (Maliňák, P. Holp, Baldovský, Barvirčák) - 18.4.2015

MFK Slovan Sabinov - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves (Gál, Lipták, Maličký, Kačenga)

Snina

III. liga Východ - 22.kolo - 19.4.2015 o 16.00 hod.:

MFK Snina - MFK Zemplín Michalovce "B" (Ondrášek, Juhás, Tabaka, Duška)

Stará Ľubovňa

III. liga Východ - 22.kolo - 19.4.2015 o 16.00 hod.:

FK Družstevník Plavnica - MŠK Tesla Stropkov (Alexa, Cuprák, Bali-Jenčík, Ferenc)

Stropkov

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 18.kolo - 19.4.2015 o 16.00 hod.: 

TJ Družstevník Breznica - FK Sedliská (Slimák, Pastor, P. Tkáč, Klič)

Svidník

III. liga Východ - 22.kolo - 19.4.2015 o 16.00 hod.:

MFK Slovan Giraltovce - TJ FK Vyšné Opátske (R. Marcin, Šoltés, Vass, Onofrej)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 18.kolo - 19.4.2015 o 16.00 hod.: 

TJ Družstevník Vyšný Mirošov - MsFK Hanušovce nad Topľou (Kriak, Novák, Kostráb, Krajčík)

Vranov nad Topľou

IV. liga Sever - 22.kolo - 19.4.2015 o 16.00 hod.:

OcFK Dlhé Klčovo - MŠK Spartak Medzilaborce (Leško, Lešková, Šeršeň, K. Zvolánek)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 18.kolo - 19.4.2015 o 16.00 hod.: 

OFK Tatran Bystré - FK Soľ (Miklóš, M. Mišenčík, Ginda, Dub)

TJ Šimonka Čierne nad Topľou - OŠK Udavské (J. Sendek, Čonka, Micheľ, Piruch)

TJ Družstevník Nižný Hrušov - ŠK Sačurov (Guba, Šimková, Mat. Hrebeňár, Štofka)

 

Košický kraj

Gelnica

IV. liga Juh - 22.kolo - 19.4.2015 o 16.00 hod.:

ŠK Slovan Veľký Folkmar - FK Šaca (Bochnovič, I. Havrila, Homoľa, Michna)

V. liga Podtatranská - 18.kolo - 19.4.2015 o 16.00 hod.:

FK Prakovce - FK Slovan Helcmanovce (Mačák, Baldovský, Farkaš, Hajdada)

AŠK Mária Huta Gelnica - FK 05 Levoča (D. Béreš, F. Sendek, Farkaš, Sloboda) - 18.4.2015

Košice-mesto

V. liga Košicko-gemerská - 18.kolo - 19.4.2015 o 16.00 hod.:

MFK Ťahanovce - MFK Dobšiná (Čeklovský, Reňo, Zoričák, Tkáčik)

FK Košická Nová Ves - FK Geča 73 (Počurek, Kuspan, Kačmár, Kanuščák)

Košice-okolie

IV. liga Juh - 22.kolo - 19.4.2015 o 16.00 hod.:

OFK Slovan Poproč - FO Slavoj Kráľovský Chlmec (Novotný, Jasečko, Džima, Vaško)

MFK Spartak Medzev - FK Čaňa

TJ Mladosť Kalša - FK Pokrok SEZ Krompachy (J. Mano, Haviarik, D. Mano, Koščák)

V. liga Košicko-gemerská - 18.kolo - 19.4.2015 o 16.00 hod.:

TJ Cementár Turňa nad Bodvou - FK Krásnohorské Podhradie (Hrinda, Stretavský, Maňkoš, Čekan)

TJ Kokšov-Bakša - MŠK Ďurkov (Gorel, Benedik, Fedák, Minaroviech)

TJ Družstevník Čečejovce - FK Gemerská Hôrka (Onofrej, J. Kmec, Baniková, Voroňák)

Michalovce

V. liga Zemplínska - 18.kolo - 19.4.2015 o 16.00 hod.:

TJ Družstevník Čičarovce - OFK Lastomír (Klovanič, Štefanič, Moroz, Šafránko)

OŠK Budkovce - OŠK Zalužice (P. Gajdoš, Godžák, Adamčo, Pribula)

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - OŠK Krišovská Liesková (Zis, Ľ. Roka, Beluško, Kunzo)

Rožňava

IV. liga Juh - 22.kolo - 18.4.2015 o 16.00 hod.:

SP MFK Rožňava - MFK Veľké Kapušany (Lang, T. Bednár, Ruščanský, Mriglot)

V. liga Košicko-gemerská - 18.kolo - 19.4.2015 o 16.00 hod.:

FK Gemerská Poloma - TJ Družstevník Malá Ida (Maliňák, P. Holp, Šípoš, Čan)

TJ Tatran Betliar - Tatra Sokoľany (Klokočka, Bajo, Ševčík, Koščo)

Sobrance

IV. liga Juh - 22.kolo - 18.4.2015 o 16.00 hod.:

MFK Sobrance - Družstevník Veľký Horeš (Greško, Čonka, Feckanin ml., Leško st.)

Spišská Nová Ves

III. liga Východ - 22.kolo - 18.4.2015 o 16.00 hod.:

FK Spišská Nová Ves - TJ Veľké Revištia (Ištoňa, Lešková, L. Tóth, Pečarka)

IV. liga Juh - 22.kolo - 19.4.2015 o 16.00 hod.:

OŠK Rudňany - TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (Mil. Hudák, Jurášek, Ginda, Borufka) - 18.4.2015

MŠK Tatran Spišské Vlachy - ŠK Strážske (Berta, Baksay, Tramita, Lumtzer)

V. liga Podtatranská - 18.kolo - 19.4.2015 o 16.00 hod.:

TJ Slovan Smižany - MŠK Slavoj Spišská Belá (J. Eperješi, Kocúr, Höger, Čeľovský)

Trebišov

V. liga Zemplínska - 18.kolo - 19.4.2015 o 16.00 hod.:

TJ Družstevník Cejkov - ŠK Nacina Ves (Ulian, Bančanský, Harajbič, J. Gajdoš)

TJ Olympia Borša - ŠK Agro Palín (Vojtko, Fečo, Bobko, Tornay)

FK Tatran Úpor - OŠK Vinné (Gaľa, P. Havrila, J. Gnip, Čerevka)

TJ Družstevník Parchovany - TJ Tisa Trakany (Krivjančin, Laskovský, Hamadej, Korinko)