Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

24. 04. 2015 o 11:00

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1846x čítané



Konečne príjemné jarné počasie a s ním aj, verme, kvalitná dávka regionálneho futbalu – to je ponuka posledného aprílového víkendu.

Prevaha celkového počtu stretnutí sa prvýkrát v jarnej časti preklopí na stranu Košického kraja, kde sa uskutoční až 31 zápasov, Prešovský kraj bude hostiť 27 duelov. Tóny píštaliek poľských rozhodcov tentoraz zaznejú v treťoligovom súboji Stropkova s Humenným (delegátom bude Duška) a v šlágri IV. ligy Sever Svit – Pušovce (Kotrády). 19. kolo V. ligy Šarišskej dopraje oddych od súťažného adrenalínu futbalistom FK Gerlachov. Päť stretnutí sa odohrá už v sobotu, ostatné o deň neskôr. Úradný hrací čas zostáva rovnaký ako v predchádzajúcom týždni – 16.00 hod.

 

Prešovský kraj

Bardejov

III. liga Východ - 23.kolo - 26.4.2015 o 16.00 hod.:

ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (Juhás, Baksay, Gaľa, M. Tkáč)

V. liga Šarišská - 19.kolo - 26.4.2015 o 16.00 hod.:

TJ Javorina Malcov - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (Horochonič, Kuspan, Kováč, Borufka)

FK Busov Gaboltov - TJ Poľana Šiba (J. Kmec, Maňkoš, Horochonič, Šafránko) - 25.4.2015

OŠK Kľušov - OFK Uzovce (Prokša, Kocúr, Harajbič, Olšavský)

Humenné

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 19.kolo - 26.4.2015 o 16.00 hod.: 

FK Humenné - FK Kamenica nad Cirochou (Žulevič, Bančanský, Ľ. Roka, Počatko)

OŠK Udavské - FK Soľ (Štefanič, Šípoš, Baniková, Voroňák)

Levoča

IV. liga Sever - 23.kolo - 26.4.2015 o 16.00 hod.:

MŠK Spišské Podhradie - OFK SIM Raslavice (Šuba, P. Havrila, Mil. Hudák, L. Gnip)

V. liga Podtatranská - 19.kolo - 26.4.2015 o 16.00 hod.:

FK 05 Levoča - FK Družstevník Spišské Bystré (Kessel, Džima, Klokočka, Kunzo)

Medzilaborce

IV. liga Sever - 23.kolo - 26.4.2015 o 16.00 hod.:

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - FO Ajax Pakostov (Gál, Bali-Jenčík, Mati, Dzido)

MŠK Spartak Medzilaborce - ŠK Štrba (Ištoňa, Jurášek, M. Mišenčík, Vaško)

Poprad

IV. liga Sever - 23.kolo - 26.4.2015 o 16.00 hod.:

FK Svit - FK Rozvoj Pušovce

V. liga Podtatranská - 19.kolo - 26.4.2015 o 10.30 hod.:

FK Poprad ´B´ - 1. MFK Kežmarok (Maček, Pristáč, J. Kmec, Kačmár)

Prešov

III. liga Východ - 23.kolo - 26.4.2015 o 16.00 hod.:

1. FC Tatran Prešov jun. - MFK Vranov nad Topľou (Bochnovič, Tabaka, Lešková, Džubák)

IV. liga Sever - 23.kolo - 26.4.2015 o 16.00 hod.:

OŠK Fintice - FK Drustav Svidník (Žofčák, Capík, Šimková, Gábor)

V. liga Šarišská - 19.kolo - 26.4.2015 o 16.00 hod.:

TJ Družstevník Záhradné - TJ Slovan Dlhá Lúka (Švec, Stretavský, Kron, Piruch)

FK Demjata - OFK Chmiňany (Ruščanský, Adamčo, J. Sendek, Pecha)

Sabinov

V. liga Šarišská - 19.kolo - 26.4.2015 o 16.00 hod.:

OŠFK Šarišské Michaľany - TJ Šľachtiteľ Malý Šariš (Pavlovský, Zoričák, Nosaľ, Korinko)

Snina

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 19.kolo - 26.4.2015 o 16.00 hod.: 

OFK Agrifop Stakčín - TJ Šimonka Čierne nad Topľou (Marko, Počurek, I. Havrila, Kanuščák)

Stará Ľubovňa

IV. liga Sever - 23.kolo - 25.4.2015 o 16.00 hod.:

MFK Stará Ľubovňa - FK Slovan Kendice (M. Zvolánek, Hepka, Dušek, Koščák)

Stropkov

III. liga Východ - 23.kolo - 26.4.2015 o 16.00 hod.:

MŠK Tesla Stropkov - ŠK Futura Humenné

Svidník

III. liga Východ - 23.kolo - 26.4.2015 o 16.00 hod.:

MFK Slovan Giraltovce - ŠK Odeva Lipany (M. Zvolánek, Biroš, T. Bednár, Gavalier)

IV. liga Sever - 23.kolo - 26.4.2015 o 16.00 hod.:

OFK Tatran Kračúnovce - Sokol Ľubotice (Ginda, P. Holp, Paulišin, Štofka)

Vranov nad Topľou

IV. liga Sever - 23.kolo - 26.4.2015 o 16.00 hod.:

FK Tatran Zámutov - OcFK Dlhé Klčovo (Lipták, Homoľa, R. Marcin, Sadiv)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 19.kolo - 26.4.2015 o 16.00 hod.: 

TJ Družstevník Nižný Hrušov - OFK Tatran Bystré (J. Roka, Drabant, Čertický, Koščo)

ŠK Sačurov - TJ Družstevník Breznica (Karaffa, Hrinda, P. Gajdoš, Maturkanič)

FK Sedliská - TJ Družstevník Vyšný Mirošov (Tramita, F. Sendek, Barát, J. Gajdoš)

MsFK Hanušovce nad Topľou - FKO Kochanovce (Kovaľ, Onofrej, Laskovský, Pribula)

 

Košický kraj

Gelnica

V. liga Podtatranská - 19.kolo - 26.4.2015 o 16.00 hod.:

AŠK Mária Huta Gelnica - TJ Slovan Smižany (Biroš, Baksay, Kunzová, P. Bednár) - 25.4.2015

FK Prakovce - OŠK Teplička (Litványi, Novák, Bobko, Tkáčik)

FK Slovan Helcmanovce - OFK Kravany (P. Béreš, Djordjevič, Krivjančin, Krajčík)

TJ Slovan Nálepkovo - MŠK Slavoj Spišská Belá (Gonos, Haviarik, Zis, Fencík)

Košice-mesto

III. liga Východ - 23.kolo - 26.4.2015 o 16.00 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske - FK Spišská Nová Ves (Michalík, Greško, Klovanič, Lisák)

IV. liga Juh - 23.kolo - 26.4.2015 o 10.30 hod.:

FK Šaca - OFK Slovan Poproč (Kunzo, Baldovský, Šuba, Čaga), hrá sa v Krásnej

Košice-okolie

III. liga Východ - 23.kolo - 26.4.2015 o 16.00 hod.:

FK Haniska - FK Družstevník Plavnica (Šoltés, Jasečko, J. Mano, Komár)

IV. liga Juh - 23.kolo - 26.4.2015 o 16.00 hod.:

FK Čaňa - ŠK Slovan Veľký Folkmar (Čonka, Cuprák, Leferovič, Minaroviech)

V. liga Košicko-gemerská - 19.kolo - 26.4.2015 o 16.00 hod.:

Tatra Sokoľany - TJ Družstevník Čečejovce (Končár, Gorel, Höger, Lacko)

TJ Kokšov-Bakša - FK Gemerská Poloma (Godžák, Miklóš, Kostráb, Onofrej)

TJ Družstevník Malá Ida - FK Košická Nová Ves (Dušek, Palinský, Čeklovský, Popík)

FK Geča 73 - MFK Ťahanovce (Farkaš, Gorel, Mat. Hrebeňár, R. Tóth) - o 10.45 hod.

Michalovce

III. liga Východ - 23.kolo - 26.4.2015 o 10.30 hod.:

MFK Zemplín Michalovce ´B´ - MFK Slovan Sabinov (R. Marcin, Karaffa, Mišková, Hajdada), hrá sa v Topoľanoch

IV. liga Juh - 23.kolo - 26.4.2015 o 16.00 hod.:

MFK Veľké Kapušany - TJ Mladosť Kalša (Maliňák, L. Tóth, Novotný, Dub)

ŠK Strážske - MFK Spartak Medzev (Ondrášek, Mar. Hudák, Hríb, Jenčo)

V. liga Zemplínska - 19.kolo - 26.4.2015 o 16.00 hod.:

OŠK Krišovská Liesková - OŠK Budkovce (Ševčík, Tomáš, Vojtko, Klič)

OŠK Zalužice - FK Tatran Úpor (Tirpák, Zubka, Vasilenko, Novický)

OŠK Vinné - TJ Olympia Borša (J. Kakaščík, Somoši, Marušin, Čeľovský)

ŠK Agro Palín - TJ Družstevník Čičarovce (Hepka, Bajo, J. Eperješi, Leško st.)

OFK Lastomír - ŠK Nacina Ves (J. Gnip, V. Havrila, Lenková, Izrael)

Rožňava

IV. liga Juh - 23.kolo - 25.4.2015 o 16.00 hod.:

SP MFK Rožňava - OŠK Rudňany (I. Havrila, J. Kakaščík, Mati, Kostík)

V. liga Košicko-gemerská - 19.kolo - 26.4.2015 o 16.00 hod.:

TJ Tatran Betliar - TJ Cementár Turňa nad Bodvou (Beluško, Mačák, Choma, Čekan)

FK Gemerská Hôrka - MŠK Ďurkov (Džima, Novotný, Bobko, Čan) - 25.4.2015

MFK Dobšiná - FK Krásnohorské Podhradie (Jančár, Jakubčo, Kriak, Sloboda)

Sobrance

III. liga Východ - 23.kolo - 26.4.2015 o 16.00 hod.:

TJ Veľké Revištia - MFK Snina (P. Kmec, Bucko, D. Béreš, Repovský)

Spišská Nová Ves

IV. liga Juh - 23.kolo - 26.4.2015 o 16.00 hod.:

FK Pokrok SEZ Krompachy - MFK Sobrance (J. Mišenčík, Zajac, Leško, Michna)

V. liga Podtatranská - 19.kolo - 26.4.2015 o 10.30 hod.:

TJ Štart Hrabušice - TJ Toporec (Pastor, Slimák, Benedik, Lumtzer)

Trebišov

IV. liga Juh - 23.kolo - 26.4.2015 o 16.00 hod.:

Družstevník Veľký Horeš - MŠK Tatran Spišské Vlachy (Filipák, Šeršeň, Feckanin ml., Novysedlák), hrá sa vo Veľkom Horeši

FO Slavoj Kráľovský Chlmec - TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (Alexa, Maličký, Kunzová, Koščo)

V. liga Zemplínska - 19.kolo - 26.4.2015 o 16.00 hod.:

TJ Družstevník Parchovany - TJ Družstevník Cejkov (Maňkoš, Kurtak, Guba, Szabó)

TJ Tisa Trakany - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (Tomáš, Ulian, Jevín, Guľko)