Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

08. 06. 2015 o 14:56

Gemerskí dorastenci vyšli naprázdno

autor: Karol Csobadi
1421x čítanéV predposlednom kole sa trojici gemerských dorastencov nepodarilo získať ani jediný bod. V domácom prostredí sa predstavil Hrhov, ktorý však tesne podľahol súperovi z Malej Idy. V Medzeve boli gólové hody, keď domáci nasúkali Drnave až desať gólov. Niet divu, veď Drnavčania sa nedokázali pozbierať v predpísanom počte a vycestovali iba deviati. Podhradčania sa predstavili na ihrisku druhej Šace. Tam sa o víťazstve rozhodovalo až po bezgólovej hodine hry.

Podhradčania mali po bezgólovom polčase výhodu penalty, ale Mlynárik tesne minul domácu bránu. Po hodine však už uspel a strelil vedúci gól hostí. Domáci hráči Šace však v priebehu desiatich minút trikrát skórovali a o víťazovi bolo rozhodnuté. I napriek prehre sú dorastenci z Krh. Podhradia najlepším treťoligovým zástupcom v súťaži a držia si štvrtú priečku.   

"Bol to veľmi dobrý zápas, i keď s nešťastným koncom pre naše družstvo. Škoda nepremenenej penalty všetko sa mohlo vyvíjať celkom ináč. Neskôr sme po vedúcom góle dvakrát inkasovali a naše šance ostali následne nevyužité. Snažili sme sa vyrovnať, ale pri jednej z akcií náš brankár po vybehnutí netrafil loptu, tú zachytil domáci útočník a vsietil nám tretí gól. Chalani však ukázali, že i v takej pozliepanej zostave, v akej sme vycestovali, dokážu hrať bojovný futbal,“ uviedol na margo zápasu tréner FK Krh. Podhradie Ladislav Genči.  

 

Hrhov - Malá Ida 1:2 (1:0), G: T. Szakács - Mihalík, Pačai

Medzev - Drnava 10:0 (5:0), G: Ballasch 3, Frankovič 2, Bolló, Demke, Pačay,  Schürger, Mrozek

Šaca - Krh. Podhradie 3:1 (0:0), G: Iľko, Žiga, Čisár - Mlynárik