Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

23. 04. 2012 o 20:13

Z gemerských piatoligistov iba Polomčania bodovali naplno

autor: Karol Csobadi
1386x čítanéV 18. kole gemerskí piatoligisti vyťažili zo štyroch stretnutí iba štyri body, keď domáce prostredie využili Polomčania na trojbodový zápis a Dobšiná sa musela uspokojiť s bodom. Podhradčania i Gemerská Hôrka na pôde súperov neuspeli a prehrali navlas rovnakým skóre 1:2.

Polomčania sa ujali vedenia rýchlym gólom Liptáka už v 3. minúte stretnutia, ktorý tvrdou strelou spoza šestnástky nedal gólmanovi hostí žiadnu šancu. Ako sa neskôr ukázalo jediný gól zápasu rozhodol o zisku troch bodov pre domáci celok Gemerskej Polomy.

Tréner domácich Marián Ferenc po stretnutí uviedol: "Súper bol agresívny. Nám vyšla jediná strela do prestávky, ktorá bola korunovaná rozhodujúcim gólom. V ďalšej časti sa už obojstranne hralo bez vyložených šancí. Po prestávke sme až v závere mohli vedenie poistiť, ale chýbalo presnejšie zakončenie. Dá sa však povedať, že o výsledok sme sa obávali až do posledného hvizdu. Pred zápasom som povedal, že aj najtesnejšie víťazstvo berieme, čo sa nakoniec i potvrdilo".

FAKTY

M. Ida - Krh. Podhradie 2:1, Šaca - Gem. Hôrka 2:1, Dobšiná - Ťahanovce 2:2

Gemerská Poloma - Kalša 1:0 (1:0), Góly: 3. Lipták, ŽK: R. Greško - Spišák, rozhodoval Zubka.

Gem. Poloma: Mišina - Kováč, Gunár, Z. Greško, R. Greško, Hatvaník, Gallo miloš, Gallo Maroš, Fecko, Boroš, Lipták, striedali: Kakalejčík , Mihalik, Šimon.

Kalša: Švanda - Vajda, Kočík, Koper, Spišák, Málek, Halapin, Jakim, Mačaj, Novák, Takáč, striedali: Pavlík, Fedor.