Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

30. 06. 2015 o 11:41

Partizán začal s prípravou

autor: Peter Cingel
1694x čítanéDruholigoví futbalisti Partizána Bardejov začali s prípravou na ligový ročník 2015/2016 pod vedením Jozefa Kukulského, ktorý je hlavným trénerom mužstva.

Jeho asistentom  zostal Alexander Tyč, Juraj Čobej bude mať na starosti brankárov. Do prípravy sa zapojilo 25 hráčov. Z mužstva odišli Ladislav Stachura, René Revák a Michal Kutlík , ktorým skončilo hosťovanie. Na skúške v iných kluboch sú Loic Guilvic Gagnon a Ján Guľa. Do prípravy sa zapojili aj všetci končiaci hráči z ligového dorastu Partizána (Patrik Kostár, Dávid Belunek, Jakub Bialončík, Mário Jacko, Richard Nemergut, Jakub Babej) a  Róbert Ľalík. Ten bol na hosťovaní v Ružomberku. Prebojovať do kádra Partizána sa snažia  Ľubomír Ivanko-Macej (1.FC Tatran Prešov) a Patrik Vansa (MFK Košice). S mužstvom trénujú aj  kmeňoví hráči Partizána  Dominik Kačmár, Patrik Kolibab, Richard Gmitter  a Juraj Kuhajdík. Tí počas uplynulého ročníka boli na hosťovaní v iných kluboch.

Trénerom sú v príprave k dispozícii títo futbalisti : Dušan Molčan, Ján Čikoš-Pavličko, Richard Gmitter, Patrik Kostár ,  Mário Jacko, Michal Grohoľ, Vladimír Pyda, Dominik Kačmár, Patrik Kolibab, Dávid Belunek, Jakub Bialončík, Richard Nemergut, Patrik Vansa, Róbert Ľalík, Ľubomír Ivanko-Macej, Vladimír Staš, Vladislav Palša, Lukáš Zápotoka, Ján Zápotoka, Szymon Gruca, Slavomír Kica, Juraj Kuhajdík, Vladimír Andraščík, Jakub Babej.