Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

26. 04. 2012 o 19:54

Tatranci mieria za postupom

autor: riso
1208x čítanéUž šesťbodový náskok na čele tabuľky pred druhými Ľuboticami majú futbalisti Vysokých Tatier. V ostatnom kole vyhrali doma v šlágri kola nad v tabuľke treťou Plavnicou 2:1 a upevnili si vedúcu priečku.

Výborný výkon podal v domácom drese skúsený obranca Ľubomír Šimšaj, ktorý bol po víťaznom stretnutí pochopiteľne spokojný. „Sú to pre nás dôležité tri body. Odtrhli sme sa na rozdiel deviatich bodov od jedného z najväčších ašpirantov na postup. Každé derby má svoje čaro a taký bol aj tento zápas. Treba oceniť aj kvality súpera. Keď dali hostia kontaktný gól, mali sme čo robiť, ale víťazstvo sme si zaslúžili,“ povedal kapitán Vysokých Tatier. Líder súťaže vrátil jej nováčikovi prehru z jesennej časti, keď v Plavnici prehral vysoko 0:4. „Najdôležitejšie sú tri body, nie je až také podstatné, akým výsledkom sa vyhrá. Bol to šesťbodový zápas, ktorý sme zvládli. Teraz nás čakajú ďalšie dva dôležité súboje v Jasenove a doma s Ľuboticami. Tie zrejme najviac napovedia, kto pôjde do vyššej súťaže,“ doplnil Ľ. Šimšaj.