Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

20. 07. 2015 o 13:18

Prípravné zápasy humenského regiónu II.

autor: Marián Škuba
1461x čítané



Aj uplynulý víkend, resp. od stredy 16. júla hrali futbalové mužstvá humenského regiónu prípravné stretnutia.

Sobrance (IV.) – Snina (III.) 5:2 (2:1)

góly hostí: Vyshnevskyy 2.

MFK Snina: Lojka – Matus, Jankaj, Dický, Hišem – Lelko, Popovič, Červeňák, Drančák – Ferko, Vyshnevskyy (E. Hanc, Bednár, Hreha, Halagan).

 

Snina (III.) – Radvaň n/L. (IV.) 2:0 (1:0)

góly: Hanc, Červeňák.

MFK Snina: Lojka (Kopťár) – Jankaj, J. Lukáč, Dický, Hišem – Hanc, Popovič, Červeňák, Drančák – Bednár, Ferko (Hreha, Matús, Halagan).

TJ Družstevník Radvaň n/L.: Sakalík (Vaško) – Kudlač, Gadžo, Horvát, Paraska – Legdan, Ljubarskij, Harvilčák, Komjaty – J. Kuzma, S. Karnaj (Čeremeta, R. Tomčák, Fedorco, Onderko).

 

Medzilaborce (IV.) – Snina (dorast) 3:2 (2:0)

góly domáci: Chripák 2, Potoma.

MŠK Spartak Medzilaborce: Vodilka – Gaľ, Petruňo, Lučko, Chripák – Guba, Gavula, Višňovský, Kuruc – Potoma, Benec (Petričko, Hrišo).

 

Ptičie (V.) – Pakostov (IV.) 0:0

TJ Ptava NV Ptičie: M. Tkačik (Dudič) – Lancoš, Džubák, Jalč, Patarák, Bešák, J. Kolesár, P. Meričko, V. Melník, Kolník, Metiľ (P. Rada, T. Hajdučko, Galica).

F.O. Ajax Pakostov: Klamár – Berdák, Rudy, T. Gombita, J. Fedorko – Durilla, Patrik Ragan, Olexik, S. Ragan – Dubas, Karabin (Andraško, Š. Tomčák, Hubcej).

 

Kochanovce (V.) – ŠK Futura Humenné (dorast) 4:3 (2:3)

góly: M. Rada 2, Kirvej, Šamo – Metiľ, Kuľha, Čura.

FKO Kochanovce: Bumbera – Gaľo, M. Kolesár, Kimák, M. Rada – P. Jurov, Murinčák, Šimai, Kirvej – T. Sima, Šamo (J. Jurov, Piskay).

ŠK Futura: Surničin – D. Krajník, Cholp, Krajník, Pankovčin – Šatník, Porvazník, J. Čura, Šaro – Metiľ, V. Kuľha.

 

Dlhé n/Cir. (I. trieda ObFZ HE) – Jasenov (V.) 1:1 (0:1)

gól hostia: Shevchenko.

TJ Jasenov: Surničin – Labik, Chalupka, Goga, Kríž – Beták, T. Kuzma, L. Kuzma, Jankaj – Shevchenko, „Ukrajinec“ (3 Ukrajinci).

 

Ubľa (I. trieda ObFZ HE) – Stakčín (V.) 1:2 (1:1)

góly hostia: Kirňák, Veselovskyy.

OFK Agrifop Stakčín: Kozák – Aľušík, Hučko, Harmaňoš, Piteľ, Mandzák, Štofík, Hačkulič, M. Iskajc, Kirňák, R. Iskajc (Gubík, Steco, V. Kuznecov, I. Kuznecov, Veselovskyy, Keleman).

 

Kamenica n/Cir. (V.) – Belá n/Cir. (I. trieda ObFZ HE) 9:7