15. 08. 2015 o 13:40

Dorastenci Drnavy opäť naplno

autor: Karol Csobadi
2011x čítané

V 2. kole z treťoligových gemerských dorastencov zvíťazila iba Drnava a to v malom derby na pôde nováčika z Rožňavy. Hrhov prehral v Medzeve rozdielom triedy a Krh. Podhradie na ihrisku FK Moldava inkasovalo poltucet.

V Rožňave otvoril skóre hosťujúci E. Polyák, čím stanovil aj polčasový výsledok. Po obrátke sa k slovu dostali taktiež iba hostia z Drnavy. Najprv T. Lipták vedenie poistil a neskôr si pripísal aj druhý úspech. Domácim, ktorí sa prakticky iba zohrávajú, nakoľko sa nový kolektív vytvoril iba tesne pred prvým kolom sa nepodarilo dosiahnuť ani čestný úspech. Chýba im ešte už  spomínaná zohratosť  a taktiež sú viditeľné kondičné resty.  "Myslím si, že i napriek horúčave obe družstvá podali bojovný výkon. Nám sa po prestávke podarilo jednogólové vedenie prikrášliť ďalšími dvoma gólmi, nakoľko sme mali kondične ako i kombinačne dnes na viac,“ konštatoval po stretnutí tréner FK Baník Drnava Gabriel Bakoš.

Rožňava (10) - Drnava (4) 0:3 (0:1), G: 59. a 69. T. Lipták, 35. E. Polyák.

Rožňava: Deméň - A. Rochl, R. Jakab, Szilardi, T. Ivanič, M. Horvát, Gyurek, R. Árvai, Repási, F. Znak, T. Mihalik, striedali: Palečko, J. Ivanič

Drnava: R. Sliva - Ondrej, A. Korszinszki, E. Polyák, D. Tisza, Fodor, R. Kováč, S. Sliva, Džačovský, Babič, T. Lipták, striedali: Józsa, T. Fabián, Bakoš, Brutovszky

Medzev (12) - Hrhov (1) 4:1 (2:1), G: 75. a 87. D. Frankovič, 9. Ballasch, 14. R. Pačay - 40. T. Šimon.

Hrhov: A. Kapczi - Fazekaš, Herczeg, Szakács, Šimon, Dévai, Hranyó, Grulyó, Rybár, Kotula, Žiga

FK Moldava (9) - Krh. Podhradie (5) 6:0 (3:0), G: 44., 48. a 72. R. Čisár, 30. a 90. Ubelauer, 16. Saloci.

Krh. Podhradie: Csákó - Mar. Zatroch, R. Rezvuveš, Jobbáď, Mat. Zatroch, Genči, Harabin, Krak, Hovorka, P. Šoltés, Kerek, striedali: Rudinský, Doboš, R. Jakab, R. Šoltés