Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

20. 08. 2015 o 20:22

V súboji veľkých mal navrch Horeš

autor: redakcia
3699x čítanéV 4.kole sa mohli tešiť diváci na atraktívne zemplínske derby medzi domácim MFK a ašpirantom na postup Družstevníkom Veľký Horeš.

Hosťujúci celok začal od prvej minúty potvrdzovať rolu favorita, mal hernú prevahu, ale pozorná domáca defenzíva im sťažovala úlohu favortia. V prvom polčase sa na oboch stranách vyskytli gólové príležitost, ale brankári svojich mužstiev boli pozorní. O osude zápasu rozhodli góly v rýchlom slede, najprv sa hostia tešili po vlastnom góle stopéra Vaškyho a o niekoľko minút poistili vedenie gólom Milana Lukáča. V ďalšom priebehu sa zápas už skôr dohrával, hostia umne kontrolovali priebeh zápasu a zaslúžene vyhrali tento duel.

Tibór Szabó (V. Kapušany): "Diváci videli atraktívny duel proti dobrému súperovi. V prvom polčase sa vyskytli gólové príležitosti na oboch  stranách. Veľmi ma mrzí moja šanca, ktovie akoby ten gól ovplyvnil ďalší priebeh zápasu. Druhý polčas sa začal pre nás nešťastne, keď sme si strelili vlastný gól a o niekoľko minút sme inkasovali druhý gól, ktorý nás celkovo  zlomil. Celkove však musíme uznať, že hostia vyhrali zaslúžene."

Patrik Babiák (V. Horeš): "Veľmi dobre sme vedeli, aký zápas nás čaká  vo Veľkých Kapušanoch, hlavne preto, že to bolo derby. Do zápasu sme išli s jednoznačným cieľom získať tri body. Vedeli sme, že domáci budú hrať zo zabezpečenej obrany a na rýchle protiútoky, čo sa aj potvrdilo. Prvý polčas nebol podľa našich predstáv, aj keď sme mali jednoznačnú hernú prevahu, chýbal však tomu gól. Druhý polčas sme sa ešte viac tlačili smerom dopredu a do zakončenia. Veľmi nám pomohol vlastný gól domáceho stopéra a na to aj rýchly druhý gól Milana Lukáča. Od tohto momentu sme už zápas jednoznačne ovládli, mali sme tam ešte nejaké šance, ktoré však gólom neskončili. Získali sme dôležité tri body a ideme pracovať ďalej, aby sme konečne naplnili cieľ, ktorý máme."

Dušan Sninský (V. Horeš): "Domáci podali dobrý, bojovný výkon, avšak kvalita bola na našej strane, čo sa prejavilo najmä v druhom polčase. Strelili sme dva rýchle góly, ktoré rozhodli osud zápasu. Neskôr sa zápas už len dohrával z oboch strán. Zápas mal náboj aj kvalitu."

 

LADISLAV KAPRAL

Galéria
V súboji veľkých mal navrch HorešV súboji veľkých mal navrch HorešV súboji veľkých mal navrch HorešV súboji veľkých mal navrch HorešV súboji veľkých mal navrch Horeš
V súboji veľkých mal navrch HorešV súboji veľkých mal navrch HorešV súboji veľkých mal navrch HorešV súboji veľkých mal navrch HorešV súboji veľkých mal navrch Horeš
V súboji veľkých mal navrch HorešV súboji veľkých mal navrch HorešV súboji veľkých mal navrch Horeš