Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

21. 08. 2015 o 16:52

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
2260x čítané



Víkendové kolo najvyššej regionálnej súťaže na východe Slovenska možno označiť skutočne za „krajne východné“. Najzápadnejším miestami, kde sa treťoligové súboje tentoraz odohrajú budú centrá oboch regiónov, Prešov a Košice.

Aj takouto perličkou sa vyznačuje pozvánka na aktuálne zápasy, ktoré sú pred nami. Pomer zápasov medzi oboma krajmi bude vzácne vyrovnaný, oba budú dejiskom zhodného počtu stretnutí (29). Na úrovni okresov si diváci budú môcť vyberať z najbohatšej porcie v okresoch Michalovce (7 zápasov) a Vranov nad Topľou (6). Zaujímavosťou bude aj dvojitá „derby porcia“ v Čiernom nad Topľou. Najprv tu v sobotu, v prepožičanom domovskom prostredí, odohrajú svoj duel Hanušovce nad Topľou proti Nižnému Hrušovu, na druhý deň na rovnakom trávniku privítajú už „originálni“ domáci susedné Bystré. V V. lige Košicko-gemerskej si jednokolovú pauzu dopraje Poproč.

Minulý týždeň bol začiatok zápasov kvôli horúčavám posunutý na neskoršie, tentoraz už oproti pôvodnému harmonogramu zostáva nezmenený. To znamená, že stretnutia v úradnom hracom čase majú jednotný výkop o 16.00 hod.

 

Prešovský kraj

Bardejov

III. liga Východ - 5.kolo - 23.8.2015 o 16.00 hod.:

ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ FK Vyšné Opátske (Ondrášek, J. Mišenčík, Leško, P. Bednár)

IV. liga Sever - 5.kolo - 23.8.2015 o 16.00 hod.:

OFK-SIM Raslavice - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom (Kováčová, Biroš, Kočiš, Koščák)

V. liga Šarišská - 3.kolo - 23.8.2015 o 16.00 hod.:

TJ Poľana Šiba - TJ Šľachtiteľ Malý Šariš (Kuspan, Šípoš, Hrinda, Jenčo)

TJ Busov Gaboltov - TJ Družstevník Čirč (Ulian, Fečo, Mikloško, Kanuščák) - 22.8.2015

Humenné

III. liga Východ - 5.kolo - 23.8.2015 o 16.00 hod.:

ŠK Futura Humenné - ŠK Odeva Lipany (Mati, Lang, Lešková, Kotrády), hrá sa vo Svidníku

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 3.kolo - 23.8.2015 o 16.00 hod.: 

TJ Jasenov - FK obce Kochanovce (Vojtko, Mar. Hudák, Škurla, Dudáš)

FK Humenné - OFK Hencovce (Židišin, Končár, Sučka, Pecha) - 22.8.2015, hrá sa v Humennom-pri Mlyne

Levoča

IV. liga Sever - 5.kolo - 23.8.2015 o 16.00 hod.:

MŠK Spišské Podhradie - ŠK Štrba (Šeršeň, Ruščanský, P. Holp, Ondík)

Medzilaborce

IV. liga Sever - 5.kolo - 23.8.2015 o 16.00 hod.:

MŠK Spartak Medzilaborce - F.O. Ajax Pakostov (Filipák, Fabíny, M. Zvolánek, R. Tóth)

Poprad

V. liga Podtatranská - 3.kolo - 23.8.2015 o 16.00 hod.:

TJ Družstevník Spišské Bystré - TJ Slovan Smižany (J. Sendek, Marko, Gallo, Krajčík)

FK Poprad ´B´ - FK 05 Levoča (Ján Kmec, Kostráb, Pristáč, Kandráč) - o 10.30 hod., hrá sa v Poprade-Strážach

Prešov

III. liga Východ - 5.kolo - 23.8.2015 o 16.00 hod.:

1. FC Tatran Prešov jun. - TJ Rozvoj Pušovce (R. Marcin, Šoltés, Zajac, Komár)

IV. liga Sever - 5.kolo - 23.8.2015 o 16.00 hod.:

OŠK Fintice - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (Leferovič, Bali-Jenčík, Šimková, Koščo)

FK Slovan Kendice - FK Svit (Homoľa, Bucko, Ľ. Róka, Popík)

V. liga Šarišská - 3.kolo - 23.8.2015 o 16.00 hod.:

FK Demjata - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (Godžák, Švec, Palaščák, Kunzo)

TJ OK Chmiňany - ŠK Záhradné (Mil. Hudák, M. Mišenčík, Zvalený, Tkáčik)

Sabinov

V. liga Šarišská - 3.kolo - 23.8.2015 o 16.00 hod.:

FK FC-Ražňany - TJ Slovan Bardejov-Dlhá Lúka (Turcsanyi, Danišovský, Oravec, Fencík)

OFK Uzovce - TJ Družstevník Koprivnica (Pavlovský, I. Havrila, Fečo, Bančanský)

Snina

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 3.kolo - 23.8.2015 o 16.00 hod.: 

OFK Agrifop Stakčín - TJ Ptava NV Ptičie (Šefčík, Miklóš, Novický, Piruch)

Stará Ľubovňa

V. liga Šarišská - 3.kolo - 23.8.2015 o 16.00 hod.:

MFK Stará Ľubovňa - FK Gerlachov (Kovaľ, Nicz, Hrebeňár, Piró)

Stropkov

III. liga Východ - 5.kolo - 23.8.2015 o 16.00 hod.:

MŠK Tesla Stropkov - MFK Slovan Sabinov (Tabaka, T. Bednár, Vass, Tarcala)

Svidník

IV. liga Sever - 5.kolo - 23.8.2015 o 16.00 hod.:

TJ Družstevník Vyšný Mirošov - FK Tatran Zámutov (Nosáľ, M. Havrila, Počurek, Lumtzer), hrá sa v Dubovej

OFK Tatran Kračúnovce - OŠFK Šarišské Michaľany (Anguš, Haviarik, Knapíková, Dzido)

Vranov nad Topľou

III. liga Východ - 5.kolo - 22.8.2015 o 16.00 hod.:

MFK Vranov nad Topľou - FK Družstevník Plavnica (Homoľa, Bucko, Gaľa, Hajdada)

IV. liga Sever - 5.kolo - 23.8.2015 o 16.00 hod.:

OFK Dlhé Klčovo - TJ Sokol Ľubotice (Čonka, Bochnovič, Horochonič, Vaško)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 3.kolo - 23.8.2015 o 16.00 hod.: 

TJ Šimonka Čierne nad Topľou - OFK Tatran Bystré (J. Gnip, Novák, Kurtak, Šimko)

FK Soľ - FK Kamenica nad Cirochou (Kriviančin, Baloga, Čisárik, Kačmár)

MsFK Hanušovce nad Topľou - TJ Družstevník Nižný Hrušov (Jančár, Kunza, Zis, Sarňák) - 22.8.2015 o 17.00 hod., hrá sa v Čiernom nad Topľou

FK Sedliská - ŠK Sačurov (Adamčo, Marušin, P. Gajdoš, Guľko)

 

Košický kraj

Gelnica

IV. liga Juh - 5.kolo - 22.8.2015 o 16.00 hod.:

AŠK Maria Huta Gelnica - MFK Veľké Kapušany (Konečný, Mišková, Ondrášek, Repovský)

V. liga Podtatranská - 3.kolo - 23.8.2015 o 16.00 hod.:

TJ Slovan Nálepkovo - OFK Kravany (Gonos, Drenko, Pastor, Sloboda)

FK Prakovce - FK 1931 Hranovnica (Novák, Farkaš, Štefanič, Čeľovský) - 22.8.2015

FK Slovan Helcmanovce - ŠK Harichovce (Kessel, Alexa, Litványi, Černica)

Košice-mesto

III. liga Východ - 5.kolo - 23.8.2015 o 10.30 hod.:

FK Krásna - MFK Snina (Michalík, Drenko, L. Tóth, Pečarka)

V. liga Košicko-gemerská - 3.kolo - 23.8.2015 o 16.00 hod.:

MFK Ťahanovce - ŠKO Veľká Ida (F. Sendek, Kačmár, Moroz, Šafránko)

Košice-okolie

IV. liga Juh - 5.kolo - 23.8.2015 o 16.00 hod.:

FK Čaňa - FK Geča 73 (Bíro, J. Mano, D. Mano, Leško st.)

V. liga Košicko-gemerská - 3.kolo - 23.8.2015 o 16.00 hod.:

TJ Družstevník Malá Ida - TJ Družstevník Čečejovce (M. Béreš, Imrich, Lenková, Izrael)

TJ Kokšov-Bakša - TJ Družstevník Perín (Kriak, Farkaš, Čekľovský, Minaroviech)

Michalovce

IV. liga Juh - 5.kolo - 23.8.2015 o 16.00 hod.:

ŠK Strážske - TJ Mladosť Kalša (P. Béreš, Baldovský, Paulišin, J. Gnip)

V. liga Zemplínska - 3.kolo - 23.8.2015 o 16.00 hod.:

TJ Družstevník Čičarovce - TJ Družstevník Cejkov (Zubka, P. Tkáč, Vaňo, Čerevka)

ŠK Nacina Ves - TJ Sokol Močarany (Dušek, Slimák, Guba, Ryšák)

OFK Lastomír - FK Tatran Úpor (Gorel, V. Tóth, Harajbič, J. Gajdoš)

ŠK Agro Palín - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec (J. Eperješi, Kocúr, Juščík, Klič)

OŠK Vinné - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (Palinský, Škodi, Baníková, Voroňák)

OŠK Krišovská Liesková - TJ Tisa Trakany (Tomáš, Greško, Valko, J. Roka)

Rožňava

V. liga Košicko-gemerská - 3.kolo - 23.8.2015 o 16.00 hod.:

MFK Dobšiná - TJ Cementár Turňa nad Bodvou (Beluško, Olejník, Šoltýs, Michna)

FK Krásnohorské Podhradie - FK Košická Nová Ves (Šípoš, Hrinda, Onderišin, K. Zvolánek) - 22.8.2015

FK Gemerská Hôrka - FK Tatra Sokoľany (Alexa, Klokočka, J. Gnip, Gábor) - 22.8.2015 o 11.00 hod.

Sobrance

III. liga Východ - 5.kolo - 23.8.2015 o 16.00 hod.:

TJ Veľké Revištia - FK Bodva Moldava nad Bodvou (Micheľ, Klovanič, D. Béreš, Joz. Kmec)

IV. liga Juh - 5.kolo - 22.8.2015 o 16.00 hod.:

MFK Sobrance - OŠK Rudňany (Paulišin, Dušek, P. Holp, Hreško)

Spišská Nová Ves

IV. liga Juh - 5.kolo - 23.8.2015 o 16.00 hod.:

FK Pokrok SEZ Krompachy - MŠK Tatran Spišské Vlachy (Lipták, Šuba, Konečný, Štofka)

V. liga Podtatranská - 3.kolo - 23.8.2015 o 16.00 hod.:

TJ Štart Hrabušice - MŠK Slavoj Spišská Belá (V. Havrila, Drabant, Onderišin, Kubánka) - o 10.30 hod.

OŠK Teplička - FK Veľká Lomnica (Maček, Basoš, Onofrej, Čekan)

Trebišov

III. liga Východ - 5.kolo - 23.8.2015 o 16.00 hod.:

Slavoj Trebišov - MFK Slovan Giraltovce (Maličký, Mišková, Baksay, Škody)

IV. liga Juh - 5.kolo - 23.8.2015 o 16.00 hod.:

FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - FK Slovan Veľký Folkmar (Molitoris, Fedák, Ginda, Gábor)

TJ Olympia Borša - MFK Spartak Medzev (Karaffa, Cuprák, Žofčák, Barvirčák)

Družstevník Veľký Horeš - SP MFK Rožňava (Maňkoš, Jurášek, Tirpák, Szabó)

V. liga Zemplínska - 3.kolo - 23.8.2015 o 16.00 hod.:

MFK Čierna nad Tisou - TJ Družstevník Parchovany (Stretavský, Kron, Kavčák, Koščo)