Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

29. 08. 2015 o 12:58

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1798x čítané



Pred nami je posledná augustová dávka regionálneho futbalu.

Víkendová porcia zápasov bude tentoraz pozostávať len z 56 stretnutí (10 z nich sa navyše hrá už v sobotu), keďže stretnutie Šarišské Michaľany – Dlhé Klčovo pre povinnosti domácich v Slovnaft Cupe preložil riadiaci orgán na neskorší septembrový termín a spišské derby Harichovce - Teplička sa odohrá v utorok 1. septembra.

Prešovský kraj hostí 33 súbojov, Košický 24. V V. lige Košicko-gemerskej majú súťažnú pauzu hráči Ťahanoviec.

 

 

Prešovský kraj

Bardejov

V. liga Šarišská - 4.kolo - 30.8.2015 o 16.00 hod.:

TJ Slovan Bardejov-Dlhá Lúka - FK Gerlachov (Marušin, Jurášek, Adamčo, Pecha)

TJ Busov Gaboltov - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (Horochonič, Kovaľ, Kuspan, Tóth) - 29.8.2015 o 15.00 hod.

TJ Družstevník Koprivnica - TJ Poľana Šiba (Slimák, V. Havrila, Mil. Hudák, Kubánka)

Humenné

III. liga Východ - 6.kolo - 30.8.2015 o 16.00 hod.:

ŠK Futura Humenné - MFK Vranov nad Topľou (J. Mišenčík, Cuprák, Michalík, Duška)

IV. liga Sever - 6.kolo - 30.8.2015 o 16.00 hod.:

F.O. Ajax Pakostov - FK Slovan Kendice (Želizňák, Feckanin ml., Fedák, Hreško)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 4.kolo - 30.8.2015 o 16.00 hod.: 

TJ Ptava NV Ptičie - FK Humenné (Harajbič, Leferovič, Nicz, Dudáš)

FK obce Kochanovce - OFK Agrifop Stakčín (Onderišin, J. Kmec, Tomáš, Bančanský), hrá sa v Brekove

FK Kamenica nad Cirochou - TJ Jasenov (Molitoris, Čonka, Kurtak, Šimko)

Kežmarok

V. liga Podtatranská - 4.kolo - 29.8.2015 o 13.00 hod.:

FK Veľká Lomnica - FK Poprad ´B´ (Jakubčo, Turcsanyi, Dzivjak, Kunzo)

MŠK Slavoj Spišská Belá - TJ Slovan Nálepkovo (Moroz, Ivan, Škurla, Piruch) - o 17.00 hod.

Poprad

IV. liga Sever - 6.kolo - 30.8.2015 o 16.00 hod.:

FK Svit - OFK-SIM Raslavice (M. Havrila, Klovanič, Haviarik, Lacko)

FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry - OFK Tatran Kračúnovce (Šuba, Nosaľ, Beluško, Komár), hrá sa v Kežmarku

V. liga Podtatranská - 4.kolo - 30.8.2015 o 16.00 hod.:

FK 1931 Hranovnica - FK Slovan Helcmanovce (Kostráb, M. Béreš, Židišin, Kačmár)

OFK Kravany - FK Prakovce (Pristáč, Maček, F. Sendek, Ondík) - 29.8.2015

TJ Družstevník Spišské Bystré - TJ Štart Hrabušice (Gonos, Drenko, Maček, Kandráč)

Prešov

III. liga Východ - 6.kolo - 30.8.2015 o 16.00 hod.:

TJ Rozvoj Pušovce - MŠK Tesla Stropkov (Glova, Jasečko, Rumančík, Gavalier)

IV. liga Sever - 6.kolo - 30.8.2015 o 16.00 hod.:

TJ Sokol Ľubotice - MŠK Spartak Medzilaborce (Somoši, T. Bednár, Bucko, Čaga)

OŠK Fintice - ŠK Štrba (I. Havrila, Džima, Baldovský, Kostík)

V. liga Šarišská - 4.kolo - 30.8.2015 o 16.00 hod.:

ŠK Záhradné - MFK Stará Ľubovňa (Švec, P. Holp, Ulian, Izrael)

TJ Šľachtiteľ Malý Šariš - FK Demjata (Drabant, Bajo, Zubka, Kanuščák)

Sabinov

III. liga Východ - 6.kolo - 30.8.2015 o 16.00 hod.:

ŠK Odeva Lipany - FK Bodva Moldava nad Bodvou (Alexa, Bochnovič, Capík, Barvirčák) - 29.8.2015

MFK Slovan Sabinov - FK Krásna (J. Mano, Kočiš, Micheľ, Ferenc)

V. liga Šarišská - 4.kolo - 30.8.2015 o 16.00 hod.:

FK FC-Ražňany - OFK Uzovce (J. Kakaščík, Filipák, Benedik, J. Roka)

Snina

III. liga Východ - 6.kolo - 29.8.2015 o 16.00 hod.:

MFK Snina - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves (Lipták, Ištoňa, Gaľa, Lisák)

Stará Ľubovňa

III. liga Východ - 6.kolo - 30.8.2015 o 16.00 hod.:

FK Družstevník Plavnica - 1. FC Tatran Prešov jun. (Vass, Juhás, Bali-Jenčík, M. Tkáč)

V. liga Šarišská - 4.kolo - 30.8.2015 o 16.00 hod.:

TJ Družstevník Čirč - TJ OK Chmiňany (Pavlovský, L. Tóth, Čisárik, Feckanin st.)

Svidník

III. liga Východ - 6.kolo - 29.8.2015 o 16.00 hod.:

MFK Slovan Giraltovce - TJ Veľké Revištia (M. Zvolánek, Tabaka, Jurášek, Knut)

IV. liga Sever - 6.kolo - 30.8.2015 o 16.00 hod.:

TJ Družstevník Vyšný Mirošov - MŠK Spišské Podhradie (Tramita, D. Béreš, Tirpák, K. Zvolánek)

Vranov nad Topľou

IV. liga Sever - 6.kolo - 30.8.2015 o 16.00 hod.:

FK Tatran Zámutov - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom (Maličký, Lang, Biroš, Borufka)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 4.kolo - 30.8.2015 o 16.00 hod.: 

OFK Tatran Bystré - ŠK Sačurov (Kriviančin, Sučka, Kavčák, Voroňák)

TJ Družstevník Nižný Hrušov - FK Sedliská (Lenková, Šefčík, Juščík, J. Gajdoš) - o 10.30 hod.

OFK Hencovce - MsFK Hanušovce nad Topľou (Onofrej, Dušek, Baníková, Koščo)

TJ Šimonka Čierne nad Topľou - FK Soľ (Marko, J. Sendek, Mikloško, Čeľovský)

 

Košický kraj

Gelnica

IV. liga Juh - 6.kolo - 30.8.2015 o 16.00 hod.:

FK Slovan Veľký Folkmar - TJ Olympia Borša (Mar. Hudák, Hríb, Šimková, Maliňák)

Košice-mesto

III. liga Východ - 6.kolo - 29.8.2015 o 16.00 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske - Slavoj Trebišov (Šoltés, Homoľa, Baldovský, Džubák)

V. liga Košicko-gemerská - 4.kolo - 30.8.2015 o 16.00 hod.:

FK Košická Nová Ves - OFK Slovan Poproč (Kron, Palinský, Novický, Perát)

Košice-okolie

IV. liga Juh - 6.kolo - 30.8.2015 o 16.00 hod.:

TJ Mladosť Kalša - Družstevník Veľký Horeš (Leško, Bíro, Ruščanský, Jenčo)

FK Geča 73 - ŠK Strážske (Olejník, Kunzo, Prokopovič, Koščo) - o 10.30 hod.

MFK Spartak Medzev - FK Pokrok SEZ Krompachy (Fabíny, Počurek, P. Béreš, J. Gnip)

V. liga Košicko-gemerská - 4.kolo - 30.8.2015 o 16.00 hod.:

TJ Cementár Turňa nad Bodvou - FK Tatra Sokoľany (Čekľovský, Anguš, Kačmár, Čekan)

TJ Družstevník Perín - FK Gemerská Hôrka (Miklóš, Čertický, Godžák, Ryšák)

TJ Družstevník Čečejovce - TJ Kokšov-Bakša (Štefanič, Mišková, Oravec, Piró)

ŠKO Veľká Ida - TJ Družstevník Malá Ida (Pastor, J. Gnip, J. Eperješi, Černica)

Michalovce

V. liga Zemplínska - 4.kolo - 30.8.2015 o 16.00 hod.:

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - MFK Čierna nad Tisou (Farkaš, Zis, Vojtko, Čerevka)

TJ Sokol Močarany - OFK Lastomír (Reňo, Šípoš, P. Tkáč, Guľko)

TJ Družstevník Čičarovce - ŠK Nacina Ves (Hrinda, Stretavský, Basoš, Minaroviech)

Rožňava

IV. liga Juh - 6.kolo - 29.8.2015 o 16.00 hod.:

SP MFK Rožňava - AŠK Maria Huta Gelnica (Dušek, Lešková, Škodi, Lumtzer)

V. liga Košicko-gemerská - 4.kolo - 30.8.2015 o 16.00 hod.:

MFK Dobšiná - FK Krásnohorské Podhradie (Alexa, Jančár, Gallo, Repaský)

Sobrance

IV. liga Juh - 6.kolo - 29.8.2015 o 16.00 hod.:

MFK Sobrance - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (Djordjevič, Leferovič, Ľ. Róka, Tornay)

Spišská Nová Ves

IV. liga Juh - 6.kolo - 30.8.2015 o 16.00 hod.:

OŠK Rudňany - MFK Veľké Kapušany (Mati, Šeršeň, Knapíková, Michna)

MŠK Tatran Spišské Vlachy - FK Čaňa (Žofčák, Ginda, Konečný, Pribula)

V. liga Podtatranská - 4.kolo - 30.8.2015 o 16.00 hod.:

TJ Slovan Smižany - FK 05 Levoča (Končár, R. Marcin, Škurla, Šafránko)

ŠK Harichovce - OŠK Teplička (Zemčák, Kočiš, Palaščák, Tkáčik) - 1.9.2015 o 15.30 hod.

Trebišov

V. liga Zemplínska - 4.kolo - 30.8.2015 o 16.00 hod.:

TJ Družstevník Cejkov - TJ Tisa Trakany (V. Tóth, Novák, Gorel, Szabó)

TJ Družstevník Parchovany - OŠK Krišovská Liesková (Mat. Hrebeňár, Kocúr, Guba, Klič)

TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - OŠK Vinné (Fečo, Zajac, Tabiš, Krajčík)

FK Tatran Úpor - ŠK Agro Palín (Baksay, P. Gajdoš, Litványi, Sloboda)