14. 09. 2015 o 09:39

Rožňava dohrávala s desiatimi

autor: Karol Csobadi
2867x čítané

Štvrtoligisti MFK Rožňava po prehre vo V. Kapušanoch opäť cestovali na pôdu súpera tentoraz do Rudnian, ktoré boli pred zápasom aktuálne na predposlednom mieste. Ani v tomto zápase neuspeli a v tabuľke klesli na predposledné miesto.

Kým pred týždňom základnú zostavu doplnili aj dorastenci a spolu vycestovalo desať hráčov, tentoraz sa situácia opakovala. Vypomáhali taktiež dorastenci, ale hráčov bolo k dispozícii jedenásť, kým sa nezranil Kakalejčík. Po nerozhodnom bezgólovom polčase šli po hodine hry do vedenia domáci po góle Bdžocha, ktorý, ale následne tesný náskok i poistil. Šesť minút pred koncom Strelka dosiahol kontakný  gól, ale v samom závere pridal tretí domáci úspech Bašista.

„Posledné tri zápasy sme nedokázali pretaviť na víťazstvo a vonku prehrali dvakrát rozdielom triedy. Zavládli však objektívne príčiny, kde nám v každom zápase chýbali 4 - 6 hráči zo základnej zostavy a museli nám pomôcť dorastenci. Do Rudnian sme cestovali v oklieštenej zostave, ale na zisk troch bodov sme pomýšľali. Bohužiaľ v 50 min. sa zranil Kakalejčík a dohrávali sme opäť desiati. Následne sme dostali gól po minimálne dvojmetrovom ofsajde a súper sa dostal do vedenia. Po druhom inkasovanom góle Strelka znížil, ale to už na zisk bodu nestačilo. Verím, že sa do ďalších zápasov zmobilizujeme a dokážeme zabodovať naplno,“ uviedol Tomáš Havko, hráč MFK Rožňava.

OŠK Rudňany  - MFK Rožňava  3:1 (0:0)

Góly: 62. a 64. Bdžoch, 90. Bašista - 84. Strelka.

Rožňava: Mišina - Róth, Breuer, Jakub Rochl, Korfanta, Strelka, Gelda, Havko, Sappanoš, Adam Rochl , Kakalejčík