Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

26. 09. 2015 o 08:51

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1852x čítané



Posledné septembrové kolo definitívne uzavrie prvú tretinu aktuálneho súťažného ročníka.

Súperi sa v rámci víkendových súbojov stretnú 34-krát v Prešovskom a 24-krát v Košickom kraji. Štyri duely spoznajú konečný rezultát už v sobotu, väčšinová porcia je na programe klasicky o deň neskôr, v nedeľu. Treťoligové stretnutie Sabinova s Moldavou nad Bodvou povedie rozhodcovské trio z Poľska, pod delegátskou taktovkou Liptáka. Sokoľany, celok V. ligy Košicko-gemerskej, pauzujú z dôvodu nepárneho počtu účastníkov v súťaži.

 

Prešovský kraj

Bardejov

V. liga Šarišská - 8.kolo - 27.9.2015 o 15.00 hod.:

TJ Slovan Bardejov-Dlhá Lúka - TJ Družstevník Čirč (Nicz, Kovaľ, Zvalený, Klič)

TJ Družstevník Koprivnica - MFK Stará Ľubovňa (Basoš, Klovanič, Pavlovský, Perát)

TJ Poľana Šiba - FK Demjata (Vasilenko, Ivan, P. Gajdoš, Ryšák)

Humenné

III. liga Východ - 10.kolo - 27.9.2015 o 15.00 hod.:

ŠK Futura Humenné - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves (Molitoris, R. Marcin, D. Béreš, Gavalier), hrá sa vo Svidníku

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 8.kolo - 27.9.2015 o 15.00 hod.: 

TJ Ptava NV Ptičie - TJ Družstevník Nižný Hrušov (Čertický, Vass, Čisárik, Pecha)

FK obce Kochanovce - ŠK Sačurov (Knap, Krivjančin, Marko, Feckanin st.)

FK Kamenica nad Cirochou - FK Sedliská (Imrich, J. Kmec, Kron, Minaroviech)

TJ Jasenov - OFK Agrifop Stakčín (Hamadej, J. Mano, P. Holp, J. Gajdoš)

Kežmarok

V. liga Podtatranská - 8.kolo - 26.9.2015 o 17.00 hod.:

MŠK Slavoj Spišská Belá - FK Poprad ´B´ (Beluško, Klokočka, Novický, Dudáš)

Levoča

IV. liga Sever - 10.kolo - 27.9.2015 o 15.00 hod.:

MŠK Spišské Podhradie - OFK Dlhé Klčovo (J. Kakaščík, Jasečko, P. Béreš, K. Zvolánek)

Poprad

IV. liga Sever - 10.kolo - 27.9.2015 o 15.00 hod.:

FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry - OFK-SIM Raslavice (Kunzo, Šuba, Olejník, Pribula), hrá sa v Kežmarku

ŠK Štrba - FK Slovan Kendice (Dušek, Ruščanský, Ginda, Tornay)

V. liga Podtatranská - 8.kolo - 27.9.2015 o 15.00 hod.:

FK 1931 Hranovnica - FK Veľká Lomnica (Tabiš, Ištoňa, Klokočka, Kunzo)

OFK Kravany - FK 05 Levoča (Baldovský, Pečarková, Kačmár, Kubánka)

TJ Družstevník Spišské Bystré - OŠK Teplička (Drenko, Sedláčková, Končár, Kačmár)

Prešov

III. liga Východ - 10.kolo - 27.9.2015 o 15.00 hod.:

TJ Rozvoj Pušovce - TJ Veľké Revištia (Šoltés, Lang, Gaľa, Škody)

1. FC Tatran Prešov jun. - MŠK Tesla Stropkov (Karaffa, Ondrášek, Greško, Novysedlák)

IV. liga Sever - 10.kolo - 27.9.2015 o 15.00 hod.:

TJ Sokol Ľubotice - FK Svit (Anguš, Bíro, Feckanin ml., Gábor)

OŠK Fintice - OFK Tatran Kračúnovce (Berta, Zajac, Žofčák, M. Tkáč)

V. liga Šarišská - 8.kolo - 27.9.2015 o 15.00 hod.:

FC Pivovar Šariš Veľký Šariš - ŠK Záhradné (Zubka, Tirpák, Adamčo, J. Roka)

TJ Šľachtiteľ Malý Šariš - FK Gerlachov (Moroz, Novický, Benedik, Piró)

Sabinov

III. liga Východ - 10.kolo - 27.9.2015 o 15.00 hod.:

ŠK Odeva Lipany - TJ FK Vyšné Opátske (J. Mano, P. Holp, L. Tóth, P. Bednár) - 26.9.2015

MFK Slovan Sabinov - FK Bodva Moldava nad Bodvou

IV. liga Sever - 10.kolo - 27.9.2015 o 15.00 hod.:

OŠFK Šarišské Michaľany - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom (M. Zvolánek, Mišková, Djordjevič, Kostík)

V. liga Šarišská - 8.kolo - 27.9.2015 o 15.00 hod.:

FK FC-Ražňany - TJ OK Chmiňany (Kostráb, Michalík, Fečo, Izrael)

OFK Uzovce - TJ Busov Gaboltov (Danišovský, Turcsanyi, Drabant, Černica)

Snina

III. liga Východ - 10.kolo - 27.9.2015 o 15.00 hod.:

MFK Snina - MFK Slovan Giraltovce (Mati, Bucko, Jurášek, Onofrej)

Stará Ľubovňa

III. liga Východ - 10.kolo - 27.9.2015 o 15.00 hod.:

FK Družstevník Plavnica - Slavoj Trebišov (Micheľ, Bochnovič, Kočiš, Duška)

Svidník

IV. liga Sever - 10.kolo - 27.9.2015 o 15.00 hod.:

TJ Družstevník Vyšný Mirošov - MŠK Spartak Medzilaborce (Džima, Rumančík, Juhás, Borufka)

Vranov nad Topľou

III. liga Východ - 10.kolo - 26.9.2015 o 15.00 hod.:

MFK Vranov nad Topľou - FK Krásna (Ištoňa, J. Mišenčík, Vass, Lisák)

IV. liga Sever - 10.kolo - 27.9.2015 o 15.00 hod.:

FK Tatran Zámutov - F.O. Ajax Pakostov (Biroš, Lešková, Leško, Ondík)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 8.kolo - 27.9.2015 o 15.00 hod.: 

OFK Tatran Bystré - OFK Hencovce (J. Sendek, Novák, Gorel, Bančanský)

TJ Šimonka Čierne nad Topľou - MsFK Hanušovce nad Topľou (Židišin, Štefanič, Vaňo, Kanuščák)

FK Soľ - FK Humenné (Baloga, Marušin, J. Eperješi, Sarňák)

 

Košický kraj

Gelnica

IV. liga Juh - 10.kolo - 27.9.2015 o 15.00 hod.:

FK Slovan Veľký Folkmar - Družstevník Veľký Horeš (Homoľa, Bednár, Čonka, Leško st.)

V. liga Podtatranská - 8.kolo - 27.9.2015 o 15.00 hod.:

TJ Slovan Nálepkovo - FK Prakovce (Pekár, Kunzová, J. Gnip, Fencík)

Košice-mesto

V. liga Košicko-gemerská - 8.kolo - 27.9.2015 o 15.00 hod.:

FK Košická Nová Ves - FK Gemerská Hôrka (Tomáš, Fedák, Barát, Čerevka)

Košice-okolie

IV. liga Juh - 10.kolo - 27.9.2015 o 15.00 hod.:

FK Geča 73 - SP MFK Rožňava (D. Mano, Fedák, Šimková, Knut) - o 10.45 hod.

MFK Spartak Medzev - AŠK Maria Huta Gelnica (M. Mišenčík, Cuprák, Tramita, Hreško)

V. liga Košicko-gemerská - 8.kolo - 27.9.2015 o 15.00 hod.:

TJ Cementár Turňa nad Bodvou - TJ Družstevník Čečejovce (Hrinda, Slimák, Gallo, Repaský)

ŠKO Veľká Ida - TJ Družstevník Perín (Šípoš, Ševčík, Tabaková, Faťara)

OFK Slovan Poproč - MFK Ťahanovce (Gonos, Haviarik, Baníková, Voroňák)

Michalovce

V. liga Zemplínska - 8.kolo - 27.9.2015 o 15.00 hod.:

TJ Sokol Močarany - OŠK Krišovská Liesková (Zis, Farkaš, Onofrej, Čekan)

TJ Družstevník Čičarovce - MFK Čierna nad Tisou (Jevín, Pastor, Valko, Kalanin)

ŠK Nacina Ves - OŠK Vinné (Čekľovský, Palinský, Šimková, Maturkanič)

OFK Lastomír - ŠK Agro Palín (V. Havrila, Mil. Hudák, Laskovský, Čeľovský)

Rožňava

V. liga Košicko-gemerská - 8.kolo - 27.9.2015 o 15.00 hod.:

MFK Dobšiná - TJ Kokšov-Bakša (Šoltýs, Zemčák, Maček, Kandráč)

FK Krásnohorské Podhradie - TJ Družstevník Malá Ida (Zvalený, Pavlovský, Ševčík, Koščo) - 26.9.2015

Sobrance

IV. liga Juh - 10.kolo - 26.9.2015 o 15.00 hod.:

MFK Sobrance - ŠK Strážske (Maňkoš, Klovanič, Nosaľ, Dzido)

Spišská Nová Ves

IV. liga Juh - 10.kolo - 27.9.2015 o 15.00 hod.:

OŠK Rudňany - TJ Mladosť Kalša (Leferovič, Fabíny, Jancura, J. Gnip)

MŠK Tatran Spišské Vlachy - MFK Veľké Kapušany (Tabaka, Baksay, Želizňák, Maliňák)

V. liga Podtatranská - 8.kolo - 27.9.2015 o 15.00 hod.:

TJ Slovan Smižany - ŠK Harichovce (Sučka, M. Béreš, Škurla, Šafránko)

TJ Štart Hrabušice - FK Slovan Helcmanovce (Mat. Hrebeňár, Kriak, Bajo, Klič) - o 10.30 hod.

Trebišov

IV. liga Juh - 10.kolo - 27.9.2015 o 15.00 hod.:

FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - FK Čaňa (Paulišin, I. Havrila, J. Mišenčík, Jenčo)

TJ Olympia Borša - FK Pokrok SEZ Krompachy (Kováčová, M. Havrila, Nosaľ, Vaško)

V. liga Zemplínska - 8.kolo - 27.9.2015 o 15.00 hod.:

TJ Družstevník Cejkov - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (Guba, V. Tóth, Oravec, Sloboda)

TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - TJ Družstevník Parchovany (Ulian, Šeršeň, Kuspan, Šimko)

FK Tatran Úpor - TJ Tisa Trakany (Godžák, F. Sendek, Onderišin, Szabó)