Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

28. 09. 2015 o 16:17

Víkend žičil gemerským dorastencom

autor: Karol Csobadi
1554x čítanéV ostatnom kole sa treťoligovým dorastencom z Gemera darilo a získali spolu sedem bodov. V domácom prostredí sa predstavila Drnava, ktorá nasúkala posledným Ťahanovciam desiatku, Krásnohorské Podhradie zdolalo Malú Idu a Hrhov na pôde Roma Moldava uhral cenný bod. Rožňava mala voľno, nakoľko súper zo Šace sa zo súťaže odhlásil. Teší zároveň skutočnosť, že Drnava i Podhradie zaujali aktuálne najvrchnejšie poschodia. Hrhov je ôsmy a Rožňava drží deviatu priečku.

Podhradčania si vytvorili dvojgólové polčasové vedenie a po obrátke zvýšili na rozdiel triedy. Hosťujúci Seman z Malej Idy až tri minúty pred záverom dosiahol čestný úspech. „V ťažkom stretnutí na ešte ťažšom teréne  si pochvalu zaslúžia hráči súpera, ktorí v strede zálohy hrali fantastický futbal a pekne si prihrávali. My sme naopak dobre zabojovali a využili konečne aj príležitosti na skórovanie. Dnes môžem konštatovať, že sami futbal páčil, i keď prvý polčas bol veľmi nervózny a chytili sme zbytočne tri žlté karty. To sme si však cez polčas vysvetlili a potom sme už hrali ako sme mali,“ uviedol tréner FK Krh. Podhradie Štefan Dorčák.

 

Vedúca Drnava bola papierovým favoritom stretnutia s poslednými Ťahanovcami čo aj potvrdila. Nasúkala hosťom desať gólov pričom rovnú polovicu inkasoval gólman od strelecky disponovaného Babiča.  Okrem dosiahnutých gólov mali domáci aj výhodu penalty, ale Fodor nedokázal prekonať hneď v úvode gólmana hostí. „Proti odovzdanému súperovi z Ťahanoviec sme nezahrali najlepšie, ale stačilo to na strelenie desiatich gólov. V inak slušnom stretnutí dostali možnosť zahrať si aj hráči z lavičky. Penaltu sme opäť nepremenili tentoraz na začiatku zápasu. Nemrzelo to však tak ako v predošlom zápase, keď sme  sa v samom závere nepremenením pokutového kopu proti Krásnej pripravili o možnosť zisku troch bodov. Na tréningoch sa na kopanie penált zameriavame, ale bohužiaľ v majstrákoch nám to akosi nejde k spokojnosti,“  povedal tréner  FK Baník Drnava Gabriel Bakoš.  

 

V Moldave o dramatické momenty núdza nebola. Domáci majú síce kvalitné družstvo, ale tentoraz sa v dobrom svetle predstavili aj hostia z Hrhova. Domáci si vytvorili dvojgólové vedenie, ale hostia znížili na kontaktný gól. Domáci odpovedali tretím gólom a opäť si vytvorili dvojgólový náskok. Zdalo sa byť o výsledku rozhodnuté, ale opak bol pravdou. Hostia najprv po druhýkrát dosiahli kontaktný gól a v ostatnej minúte sa o deľbu bodov postaral  Hranyó.

 

Roma Moldava - Hrhov 3:3, Krh. Podhradie - M. Ida 3:1, Drnava - Ťahanovce 10:0

Galéria
Víkend žičil gemerským dorastencomVíkend žičil gemerským dorastencomVíkend žičil gemerským dorastencomVíkend žičil gemerským dorastencomVíkend žičil gemerským dorastencom