Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

04. 05. 2012 o 12:39

Tipovacia súťaž DUEL – Osemfinále č. 6

autor: Daniel Dedina
1030x čítanéduelZačiatok mája v regionálnom futbale znamená, že súťaže sú v plnom prúde, družstvá si pripravujú pozície pred záverečným finišom. Podobne môžeme nazvať momentálnu situáciu v tipovacej súťaži DUEL, kde už päť tímov má istotu štvrťfinálovej miestenky. A keďže v tomto príjemnom, miestami až letnom počasí je nám na juhu regiónu dobre, ostávame aj v prebiehajúcom týždni v metropole východu a posvietime si na tipérske schopnosti aktérov mestského derby Majstrovstiev regiónu VsFZ Vyšné Opátske – Košice-Krásna. 


 Vyhodnotenie 23. súťažného kola - Osemfinále č.

Pri pohľade na osemfinále č. 5 môžeme konštatovať, že sa z pohľadu hostí nevymykalo štandardu, ba naopak presne kopírovalo trend predchádzajúcich duelov, keď hostia takmer so železnou pravidelnosťou získavajú päť bodov za rovnaký počet uhádnutých rezultátov stretnutí. Nie vždy to stačí na postup, ale v tomto prípade, keďže rivalovi z Barce sa podarilo správne tipnúť len trojicu zápasov, to tak bolo. Hostí tak okrem bodu z ihriska stále nepokoreného košického tímu zaiste potešil aj postup v DUEL-i. Ich štvrťfinálový súper bude známy už na konci tohto víkendu!

vyhodnotenie


 

 

správny tip

 

nesprávny tip

 

Pozvánka na 24. kolo:

Zápasy 24. kola – osemfinále č. 6 (6. 5. 2012) tipujú:

Marián Stanko – tajomník TJ FK TURKON Vyšné Opátske

Stanislav Bednár – tajomník MFK Hornád Košice-Krásna

OF 6


pavuk